Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Ja nic nie chce,tylko takiego szybkiego pentaka ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, przeszukalem troche szafe. Znalazlem jakiś AMD K6, Celeron 2 466 + 2 mobasy 370 i 1 pod tego AMD, wczesniej jeszcze celeron 1.0 tualatin. Jak to wszystko troche podkrece i zbenciach!e to sie dorobie z 15 punktów B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, przeszukalem troche szafe. Znalazlem jakiś AMD K6, Celeron 2 466 + 2 mobasy 370 i 1 pod tego AMD, wczesniej jeszcze celeron 1.0 tualatin. Jak to wszystko troche podkrece i zbenciach!e to sie dorobie z 15 punktów B-)

Z Celeronem Tualatinem bedziesz mial do czynienia ze mna...

 

Bo mam w domu 5 sztuk Celeronow...

 

600,700,750,1000(tualatin) i 1200(tualatin) ORaz Abita ST6-R :P

 

TYLKO kto mi pozyczy sprawny dysk na U-ATA !!!???

 

Bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy cielaki 1.0a maja... cieszcie sie ze na moim 1.0a i tusl2-c serwer stoi bo byl by jeszcze jeden zawodnik w tych zawodach (zreszta cos tam juz wrzucilem jakis czas temu z niego) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mobo wlasnie moge miec problem, bo nie wiem czy da rade wogole cos poocowac na tych co znalazlem. Kumpel mial nawet znośną, ale kondensator naderwany i nie dziala.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem troche o naprawie kondensatorów, ale pisali tez, ze mozna latwo coś spaprać i nie do konca wiem jak sie do tego zabrać.

To powierz sprawę jakiemuś znajomemu elektronikowi, albo daj do serwisu rtv i powiedz o co Ci chodzi. Grosze zapewne za takie cos zapłacisz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który benchmark lubi duzo CPU? Bo tak sobie mysle czy by klastra z 4 PC nie zrobić :lol2:

Wprime i 3dm06, ale do tego drugiego to raczej nie masz dobrej grafy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

heh dzisiaj punktacja w hwbocie wyglada obiecujaca :E,zerknijcie w swoje profile

 

btw:ciekawe ile jeszcze potrwa sprawa z tymi walkami w H.O.T

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dwa dni temu dobrze sie zaczelo,ale po kilkunastu minutach mobo zaczelo swirowac,tylko cpu-z i pare benchow na 4.6-4.7Ghz-niezly dol

wie ktos jak dobic mobo,bo na def jest ok a kazde o/c to skoki napiec na nb i restarty,wiec niby nie podlega gwarancji,ale dla mnie jest w tym momencie bezuzyteczna :(-no i musialem juz oddac proca :(

http://img230.imageshack.us/img230/6213/screenqx9650mw0.jpg

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad godziny walcze z tym swoim tualatinem, żeby mu wyprostowac nogi. Juz jak patrze to wszystkie wydaja sie byc prosto, jedna strona proca wpada normalnie w socket a druga, za nic nie chce wejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to zmianie serwera wcielo mi dwa wyniki,znowu sie doszukiwac czego brakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zmianie serwera wcielo mi dwa wyniki,znowu sie doszukiwac czego brakuje :(

Mi sie tez troche pogubilo... ale jakos przezyje... trzeba troche punktow odrobic bo az siara... DYSK U-ATA needed Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja Ci nie pomoge z dyskiem,ale zgodze sie,ze slabo stoisz ;)

Kiedy ostatni raz cos wrzuciles,pol roku temu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomoge z dyskiem,ale zgodze sie,ze slabo stoisz ;)

Kiedy ostatni raz cos wrzuciles,pol roku temu ??

Kiedy... hmmm nie pamietam :)

 

Chyba za czasow dinozaurow :), ale damy rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam z kumplem o/c nie za bardzo wyszlo. W sumie to szkoda gadac. Walczylem z 2h z tualatinem i nie wyprostowalem mu tych nóg, niby jak patrze wszystko proste a w socket nie wchodzi.

 

W koncu mielismy do krecenia Celeron 466 i Pentium 2 350MHz

 

Postawiony swiezy windows byl, a wszystko sie sypalo, taktowanie takie same jak ludzi na hwbocie, a w benchmarkach tragedia, ja rozumiem, ze jest optymalizacja i te wszystkie sprawy, no ale bez przesady. SuperPI liczyło nam wolniej z oc niż ludziom na stocku. Po pierwszym resecie windowsa, juz wyskoczyl scandisk i wywalilo ze 100 błędnych wpisów etc. Nie bylo czasu od nowa instalowac windowsa, wiec nic z tego nie wyszlo, oc tez marne bo plyta nie pozwalala na duze fsb. Jedyny benchmark, ktory szedl dosyc normalnie to wPrime. 4te miejsce w hwbocie w 32M na Celeronie 466, reszta to porazka.

 

Pozostaje nam dowiedziec sie, co bylo nie tak i sprobowac za jakiś czas.

 

 

Btw, zna ktos moze jakies znośne mobo na s370, tak zeby nie bylo blokad fsb na śmiesznym poziomie i najlepiej skoki fsb co kilka mhz?

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...