Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

svende - świetny tekst :P A jak będziesz zapuszczał wprime, to ustaw sobie Thread Count 8 albo 16 - powinno dać małego kopa. Znalazłem to kiedyś na forum hwbota, jest to całkiem niezły tweak, na 1.55 ma wyniki tak jak ludzie na starszych wersjach :) Z tego co się orientuję, to mało kto z tego korzysta, mimo, że o tym parę razy pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 1.55 po zastosowaniu tego tweaka (8 wątków dla dwóch rdzeniu) daje około sekundy w przypadku czasów po 21-23s :) W innych możliwe, że też.

No nie wiem, jakos ten trick ze zmiana ilosci rdzeni w wPrime nie dziala u mnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakos ten trick ze zmiana ilosci rdzeni w wPrime nie dziala u mnie ;p

Bo masz gupi system : >

 

bo ty zwykła lama jesteś :D , u mnie działa

U mnie tez ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No wiadomo,przeciez nie na darmo dalem " :D " na koncu zdania ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc narzeka i bez sensu tlumaczy,ze nie ma sprzetu,jak nie ma sprzetu to sorry ale idz pobaw sie w cos innego na co nie bedziesz narzekal a nie pchasz sie do czegos tylko,zeby byc-takie moje zdanie

Fakt jest taki, że niestety nie każdy ma skąd łatwić sprzęt. Z tym, że ja nie narzekam, moze kiedys mi sie zdarzylo jak byłem młody i głupi. A bawić się w cos innego nie bede, bo to moje hobby od kilku lat i mimo, ze pokrecic cos zdarzy mi sie raz na miesiac albo rzadziej, to czytam non stop i jakos żyje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy to chciałby dostac od razu QX czy GX2

A ja wlasnie dostalem gx2 :P i jeszcze dosyc dobrego E84, wiec trzeba sie cos pobawic :) Wkrotce sie pokaze z jakimis wynikami :)

I wczoraj przez przypadek spalilem 73gt.... a taka dobra byla, 840MHz na 1.65v.

Edytowane przez manieq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Bo każdy to chciałby dostac od razu QX czy GX2, a krecic można wszystko, nawet sprzet z allegro za kilkanaście zł.

 

otoz to,ja tak nazbieralem przeszlo 250pkt za hardware ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy to chciałby dostac od razu QX czy GX2, a krecic można wszystko, nawet sprzet z allegro za kilkanaście zł.

Szczególnie, że teraz mając dobre E8400/8500, które robi te 4.5-4.7Ghz na AC/WC można zrobić WR'y na kartach za te 40-70 zł. Za tyle można już kupić X800GTO/7300GT/7600GS,GT/2600XT/i wiele innych słabszych/o podobnej wydajności. Wtedy można się bawić na zasadzie: kupujemy, robimy wr, sprzedajemy z minimalną stratą, kupujemy co innego ;)

 

A ja wlasnie dostalem gx2 :P i jeszcze dosyc dobrego E84, wiec trzeba sie cos pobawic :) Wkrotce sie pokaze z jakimis wynikami :)

I wczoraj przez przypadek spalilem 73gt.... a taka dobra byla, 840MHz na 1.65v.

:cry: :cry: :cry: Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Lanc jak tam X550 zmodowany juz??Czy raczej powinienem Sectora pytac :D

jest tak jak mowisz,teraz 4.5Ghz nie jest jakims wyczynem,wiec mozna nawet jak nie wr'ki to wbic sie do first 5 i byc elo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że teraz mając dobre E8400/8500, które robi te 4.5-4.7Ghz na AC/WC można zrobić WR'y na kartach za te 40-70 zł. Za tyle można już kupić X800GTO/7300GT/7600GS,GT/2600XT/i wiele innych słabszych/o podobnej wydajności. Wtedy można się bawić na zasadzie: kupujemy, robimy wr, sprzedajemy z minimalną stratą, kupujemy co innego ;)

I przy okazji na kartach za 40-70zł uczymy się modować :razz:

 

U mnie już wkrótce wpadnie kilka punktów{E8400 odsprzedany, a wiec "powtórka z rozrywki" czyli E8500+ nowe Commando na LN2 :rolleyes: } + punkty od Racucha za jego E8400{szykuj się :-D }

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że teraz mając dobre E8400/8500, które robi te 4.5-4.7Ghz na AC/WC można zrobić WR'y na kartach za te 40-70 zł. Za tyle można już kupić X800GTO/7300GT/7600GS,GT/2600XT/i wiele innych słabszych/o podobnej wydajności. Wtedy można się bawić na zasadzie: kupujemy, robimy wr, sprzedajemy z minimalną stratą, kupujemy co innego icon_wink2.gif

Ja wlasnie tak chcialem zrobic....ale wyszlo jak wyzlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wlasnie zaltwilem sobie e4400 na pare dni i na x6 polecial 430 stable a pozniej 1mhz wiecej i zgon.Jakby mniej wiecej tyle polecial na x11 albo troche mniej to walcze w czolowce.Odpalam jutro SS i moze cos wymecze :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji na kartach za 40-70zł uczymy się modować :razz:

 

U mnie już wkrótce wpadnie kilka punktów{E8400 odsprzedany, a wiec "powtórka z rozrywki" czyli E8500+ nowe Commando na LN2 :rolleyes: } + punkty od Racucha za jego E8400{szykuj się :-D }

 

Pozdrawiam

Ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa z E8400 :>

 

Mamy teraz potka na NB i zmodowaną mobo. Nie mamy czasu (tzn Sector nie ma :P) żeby coś pokręcić [;

 

Ja wlasnie tak chcialem zrobic....ale wyszlo jak wyzlo :)

A to teraz już nie możesz ? ;]

 

Wlasnie zaltwilem sobie e4400 na pare dni i na x6 polecial 430 stable a pozniej 1mhz wiecej i zgon.Jakby mniej wiecej tyle polecial na x11 albo troche mniej to walcze w czolowce.Odpalam jutro SS i moze cos wymecze :D

Powodzenia jak zwykle życzę ;]

 

BTW: Inna wersja sig'a ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc, keep modding :lol:

 

no może nie długo będzie z 10 pkt

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 123
:lol:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - 1234
oddałem phenoma i nie zrobiłem smarków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Chociaz 06 mogles zrobic :D

Lanc,mam nadzieje,ze ten cepik bedzie sie rownie ladnie na wyzszym mnozniku zachowywal np: x11

Do tego e8500 leci 565 na p5q,wiec u mnie niedlugo szykuje sie sesja(pewnie w czwartek start),no i co najwazniejsze bede mogl w koncu uzyc FC od ryby i cos wiecej powiedziec,bo jak narazie tylko e6300 ladnie sie zachowal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaltwilem sobie e4400 na pare dni i na x6 polecial 430 stable a pozniej 1mhz wiecej i zgon.Jakby mniej wiecej tyle polecial na x11 albo troche mniej to walcze w czolowce.Odpalam jutro SS i moze cos wymecze :D

Pokaz skilla, moj E4400 mial walla 10-20mhz nizej :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Bo na sub zero się wall podnosi...

nie no tak,zle to ujalem,pojade pupke ;)

 

edit:wprowadzilem male zamieszanie,cep ktorego posiadam to e4500-haha,czyli x11 ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa z E8400

 

Mamy teraz potka na NB i zmodowaną mobo. Nie mamy czasu (tzn Sector nie ma ) żeby coś pokręcić [;

Ja także będe miał zmodowane mobo{znalazłem fajnego modera- Racuch :wink: } Fajna zabawa się czykuje, tylko by jeszcze wypadało jakiegoś kontenerka na NB zrobić{hememade, a jak :wink: }

 

Bo na sub zero się wall podnosi...

Tak, u mnie z 610FSB na AC na 590FSB na LN2 :smile: Żart oczywiście, bo na i965 maxymalne FSB jest zależne od mnożnika. Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...