Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

prosty w tym tygodniu paczka do Ciebie wyjdzie ;)

 

nie bede tego ciagnal,ale nie omieszkam zadac Ci pytanie Lanc

Czemu powiedziales,ze mi juz wszystko wyslales jak Cie zapytalem,odpowiedz mi tylko na to pytanie,bo Cie nierozumiem czlowieniu????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przypominam sobie jakie jazdy miał gemmy( i o mały włos ja ) z pimpkiem to bym nie dramatyzował- może być duuuuuuuuzo gorzej :wink:

nie chce tego komentowac,obys byl w bledzie :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z 3dm05.. a dokładniej Orbem..

Wywala mi info ze Please download full wersion itepe ... ( kurcze jakos wczesniej orba udało mi sie zrobic ... )

 

Mam Screen narazie bez CPU-z...

Praktycznie chyba WR swiata w kategorii 8600GS... ( karta nie laptopowa tylko do pieca )

 

Hw bot łyknie taki link ?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz starszą wersję 3DM, gdyż ta nowsza nie wyświetla wyniku, gdy nie wpiszesz seriala. Ściągniesz patch/nowszą wersję, orb zadziała. Oczywiście można wrzucać screeny, ale ten może ktoś wywalić właśnie za starszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z 3dm05.. a dokładniej Orbem..

Wywala mi info ze Please download full wersion itepe ... ( kurcze jakos wczesniej orba udało mi sie zrobic ... )

 

Mam Screen narazie bez CPU-z...

Praktycznie chyba WR swiata w kategorii 8600GS... ( karta nie laptopowa tylko do pieca )

 

Hw bot łyknie taki link ?

 

Dołączona grafika

gdyby na screenie byl chociaz cpu-z to spoko ,ale w takim przypadku screen jest zly :)

jak wrzucisz to hw lyknie,bo wszystko lyka inna bajka,ze Ci go usuna a skoro wiesz juz ,ze jest zly to go nie wrzucaj :D tylko popraw ;)

 

Pussik jak caly czas wyswietla ten sam wynik??po zmianie taktow tez :D??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem dziś swój cel na wakacje 2008 tzn. być top5 w teamie( może i już po wakacjach ale tylko 2tyg spóźnienia). Udało się choć na chwile być w złotej piątce ;) . I niestety narazie muszę zawiesić swoją działalność OC ze względów finansowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratsy, dopóki mnie nie wyprzedziliście z Narmerem, to też bylem w top 5 ;) Szykuje się jakiś come back - albo E8400 albo P5WD2 + Cedar Mill i atak na MHz - za to można sporo punktów zarobić za global i konkurencja nie jest taka, jak w wypadku najnowszych procy (nie ubywa punktów). No i w tej chwili trudno o jakiegokolwiek przyzwoitego Wolfdale w normalnej cenie.

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwnego procka na 754 z videm 0.95V :blink: Dołączona grafika którego cpu-z nie rozpoznje do końca. Osobiście wiem, że jest to athlon 64 mobile 3000+ z końcówką AX, ale nazwy rdzenia nie znam. Core temp (jak widzimy na screenie) rozpoznaje go jako Odessa/Newcastle na 939. Wg tej strony: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_A...microprocessors może to być "Odessa" (CG, 130 nm, 35W TDP), ale nie ma go na hwbocie. Co w takiej sytuacji zrobić? Wiem, że gdzies na forum hwbot dało się zgłaszać nowe procki ale nie mogę tego tematu znaleść...

 

 

ps. maxymalny mnożnik który mogę ustawić w biosie to x8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem dziś swój cel na wakacje 2008 tzn. być top5 w teamie( może i już po wakacjach ale tylko 2tyg spóźnienia). Udało się choć na chwile być w złotej piątce ;) . I niestety narazie muszę zawiesić swoją działalność OC ze względów finansowych.

gratki,sporo tez masz nawrzucane ;)

jak dojdzie asus re to wpadnie mi troszku za globala,celki 1866 i e8600 juz czekaja :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja wrzucasz jakis wynik to musisz dac screen albo valida jak nie ma to od razu raportuj ;)

zapodaj link

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Jak przypominam sobie jakie jazdy miał gemmy( i o mały włos ja ) z pimpkiem to bym nie dramatyzował- może być duuuuuuuuzo gorzej :wink:

 

ps. sorry za offtopa ale jakoś tak mnie naszło :lol2:

jaki offtop powinnismy o takich rzeczach rozmawiac i przestrzegac innych userow przed nieuczciwymi uzytkownikami tego forum jakimi sa chociazby LANC I SECTOR19 przez ktorych zostalem OKRADZIONY i dzisiejszego wieczoru lub jutro dokladnie opisze cala sytucja,podajac konkretne fakty oraz kupie rozmow w jaki sposob bylem przez nich manipulowany miesiacami dopytujac sie o wlasne rzeczy!!!Uwaga na tych userow!!!!!!!!!!

 

.....cdn....

 

moze zalozyc osobny topic???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

nie rob nam tu offtopu :)

Nam???Jakim nam,przeciez Ty nie jestes z UTOP???Ciebie to smieszy a mnie tu okradaja,w tym temacie i tak sie nic nie dzieje.Pozniej mozna te posty skasowac nie widze zadnego problemu,ale mozna przestrzec innych naiwnych,zeby uwazali,nie dokonczylem swojego posta,bo po tym jak napisalem tego posta od razu jeden i drugi sie odezwali zaskoczeni tym co sie stalo :DPoza tym gdzie mam o tym pisac skoro to sie dzieje tu i teraz,mam sie kryc na gg i prosic sie co chwile zeby mi odeslali,jeden mowi ze to wina drugiego,kur...nie mam na to czasu nie jestem juz dzieckiem.

Podam tu ich dane osobowe,adresy itd...tu i na innych forach.Ciekawe co Ty bys zrobil gdybys wyslal komus sprzet na zaufanie i juz go nigdy nie dostal taki zajebisty team mamy i sie extra suppurtujemy polega to na tym ze ktos wysyla Ci sprzet a Ty sobie ten sprzet zabierasz i nie oddajesz-EXTRA

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to,ze dane podam pranikowi i policji to oczywiste nie popuszcze tego,zaplace ile tylko bedzie chcial a te pieniadze i tak do mnie wroca.Mysle,ze powinienem ujawnic dane na forach tez,poniewaz moze to ustrzec innych,ktorzy beda chcieli cos kupowac od nich a nie kojarza nicka.

Jestem bardzo ciekaw co sam Lanc i Sector maja do powiedzenia,ale pewnie tyle:to jest jego wina nie to jest Twoja wina i tak miesiacami.Szczerze powiem,ze zawiodlem sie po calosci,szczescie ze nie wyslalem wiecej sprzetu albo jakiegos drogiego,ale sam fakt jest po prostu zenada dla mnie.

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

a ja sobie pocisnalem wr'ke w spi32m e2180,ale co z tego....chcialem pokatowac moje low endowy grafy tylko ktos mi je zabral

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to,ze dane podam pranikowi i policji to oczywiste nie popuszcze tego,zaplace ile tylko bedzie chcial a te pieniadze i tak do mnie wroca.Mysle,ze powinienem ujawnic dane na forach tez,poniewaz moze to ustrzec innych,ktorzy beda chcieli cos kupowac od nich a nie kojarza nicka.

Jestem bardzo ciekaw co sam Lanc i Sector maja do powiedzenia,ale pewnie tyle:to jest jego wina nie to jest Twoja wina i tak miesiacami.Szczerze powiem,ze zawiodlem sie po calosci,szczescie ze nie wyslalem wiecej sprzetu albo jakiegos drogiego,ale sam fakt jest po prostu zenada dla mnie.

Co ma z sobą wspólnego kupowanie i pożyczanie ? :damage_wall:

Co do pożyczania - QX9650 ES + Blitz Extreme + 2x1GB DDR3, które miałem jakoś w okolicach premiery wróciły do właściciela na czas. A że ty robisz burde o karty, których łączna wartość nie przekracza 40 zł...

 

Co do winy, źle się z Sectorem dogadałem i żaden z nas nie umiał znaleźć czasu, żeby pojechać do drugiego i wziąć twoje x550, żeby odesłać obie karty. Co nie zmienia faktu, że (z tego co mi mówił Sector) paczka została wysłana już jakiś czas temu (po poprzedniej Twojej "interwencji" na forum).

 

A i jeszcze jedno. Na przyszłość jak chcesz kogoś straszyć policją, to pomyśl zanim napiszesz coś do niego na PW, żeby się to potem nie odwróciło przeciwko Tobie :)

 

EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...