Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc tu nie chodzi że "łączna wartość nie przekracza 40 zł..." tu chodzi o sam fakt. Tak się nie robi i Ty dobrze o tym wiesz. Tym bardziej, że prosty robi Ci przyslugę pożyczając te grafy.

 

Ja się kolejny raz przekonuje o sluszności stwierdzenia:" Dobry zwyczaj nie pożyczaj".

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc tu nie chodzi że "łączna wartość nie przekracza 40 zł..." tu chodzi o sam fakt. Tak się nie robi i Ty dobrze o tym wiesz. Tym bardziej, że prosty robi Ci przyslugę pożyczając te grafy.

 

Ja się kolejny raz przekonuje o sluszności stwierdzenia:" Dobry zwyczaj nie pożyczaj".

 

Pozdrawiam

On ich nie pożyczył, on je wysłał do zmodowania (czego się miał podjąć Sector) i odesłania z powrotem zmodowanych. A to, że się to maksymalnie przedłużyło po prostu z ludzkiego lenistwa to już co innego...

 

Swoją drogą: Nie dociera, że te karty są już odesłane ? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Co ma z sobą wspólnego kupowanie i pożyczanie ? :damage_wall:

Co do pożyczania - QX9650 ES + Blitz Extreme + 2x1GB DDR3, które miałem jakoś w okolicach premiery wróciły do właściciela na czas. A że ty robisz burde o karty, których łączna wartość nie przekracza 40 zł...

 

Co do winy, źle się z Sectorem dogadałem i żaden z nas nie umiał znaleźć czasu, żeby pojechać do drugiego i wziąć twoje x550, żeby odesłać obie karty. Co nie zmienia faktu, że (z tego co mi mówił Sector) paczka została wysłana już jakiś czas temu (po poprzedniej Twojej "interwencji" na forum).

 

A i jeszcze jedno. Na przyszłość jak chcesz kogoś straszyć policją, to pomyśl zanim napiszesz coś do niego na PW, żeby się to potem nie odwróciło przeciwko Tobie :)

 

EOT z mojej strony.

nie no stary nie rozwalaj mnie tekstami,ze cos sie obroci przeciwko nie,bo nie ma takiej mozliwosci,powiem krotko nie badz bezczelny!!!

wartosc akurat przekracza 40pln,ale to wogole o to nie chodzi,bo niby ze jak cos jest tanie to mozna komus zabrac i nie oddac.Czlowieku Ty chyba zapomniales,ze ten sprzet zostal wyslane jakies 5miesiecy temu na pare tygodni i co mnie to interesuje,ze ktos nie moze znalesc czasu(pare miesiecy)jak sie nie ma czasu to sie za to nie zabiera tylko odsyla.Nastepna sprawa to,ze nie pisz mi ze wyslal Sector paczke,bo to jakas bzdura wyssana z du..Ty juz mi tez wyslales raz paczke tylko pozniej sie okazalo,ze nie wyslales,ale mi na GG wciskales kit,ze juz dawno temu polecialy,wiec jak mam Cie straszyc na PW skoro robisz mnie w chu..i odzywacie sie dopiero jak pisze na forum.Co mam pokazac ile razy do Was pisalewm na PW i GG i nie raczyliscie sie do mnie odezwac,myslisz,ze mnie nakarmisz tekstami z podworka i dam sobie looz.Policja nie strasze tylko oficjalnie pisze co zrobie,poza tym obydwoje dostaiscie ode mnie pelno info GG co mam zamiar zrobic i dalem Wam 1-2tygodnie zebyscie chociaz odpisali,ale nie zrobiliscie tego.Wiec nie graj tu poszkodowanego tlumaczac,ze to byly tanie czesci albo,ze nie miales czasu bo ja nadal swojego sprzetu nie mam i nie mam zamiaru robic sie w chu...a co do tego w jakim kierunku to pojdzie to czas pokaze o to sie nie martw,wiem tylko ze to nie ja bede mial problem.Dlaczego skoro Sector wyslal te paczki nie moze mi pokazac druku nadania,numeru przysylki czegokolwiek co mogloby potwierdzic Wasza teze???Jedziecie po rajtach,frajerstwo i tyle

 

dzieki pablopawel za zrozumienie ;)

lama nie czaje o co Ci chodzi

 

POKAZ MI DOWOD WYSYLKI TU NA FORUM NIECH TO ZOBACZE,JUZ PODOBNO PRZESZLO TYDZIEN TEMU POSZLA-POKAZ MI TO!!!!!!!!!!!!!!

 

wszystko mozna zrozumiec nawet lenistwo,ale to sie pisze a nie milczy......

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no stary nie rozwalaj mnie tekstami,ze cos sie obroci przeciwko nie,bo nie ma takiej mozliwosci,powiem krotko nie badz bezczelny!!!

wartosc akurat przekracza 40pln,ale to wogole o to nie chodzi,bo niby ze jak cos jest tanie to mozna komus zabrac i nie oddac.Czlowieku Ty chyba zapomniales,ze ten sprzet zostal wyslane jakies 5miesiecy temu na pare tygodni i co mnie to interesuje,ze ktos nie moze znalesc czasu(pare miesiecy)jak sie nie ma czasu to sie za to nie zabiera tylko odsyla.Nastepna sprawa to,ze nie pisz mi ze wyslal Sector paczke,bo to jakas bzdura wyssana z du..Ty juz mi tez wyslales raz paczke tylko pozniej sie okazalo,ze nie wyslales,ale mi na GG wciskales kit,ze juz dawno temu polecialy,wiec jak mam Cie straszyc na PW skoro robisz mnie w chu..i odzywacie sie dopiero jak pisze na forum.Co mam pokazac ile razy do Was pisalewm na PW i GG i nie raczyliscie sie do mnie odezwac,myslisz,ze mnie nakarmisz tekstami z podworka i dam sobie looz.Policja nie strasze tylko oficjalnie pisze co zrobie,poza tym obydwoje dostaiscie ode mnie pelno info GG co mam zamiar zrobic i dalem Wam 1-2tygodnie zebyscie chociaz odpisali,ale nie zrobiliscie tego.Wiec nie graj tu poszkodowanego tlumaczac,ze to byly tanie czesci albo,ze nie miales czasu bo ja nadal swojego sprzetu nie mam i nie mam zamiaru robic sie w chu...a co do tego w jakim kierunku to pojdzie to czas pokaze o to sie nie martw,wiem tylko ze to nie ja bede mial problem.Dlaczego skoro Sector wyslal te paczki nie moze mi pokazac druku nadania,numeru przysylki czegokolwiek co mogloby potwierdzic Wasza teze???Jedziecie po rajtach,frajerstwo i tyle

 

dzieki pablopawel za zrozumienie ;)

lama nie czaje o co Ci chodzi

 

POKAZ MI DOWOD WYSYLKI TU NA FORUM NIECH TO ZOBACZE,JUZ PODOBNO PRZESZLO TYDZIEN TEMU POSZLA-POKAZ MI TO!!!!!!!!!!!!!!

 

wszystko mozna zrozumiec nawet lenistwo,ale to sie pisze a nie milczy......

Co do potwierdzenia...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "rozmowa z wczoraj"
12:19:51 Lanc dostales priv'a ? :D12:20:28 Sector nie wiem12:20:34 Sector nie bylem dawno na ppcco jest??12:20:43 Lanc no to dostaniesz pewnie zaraz; )12:20:52 Lanc prosty sie zdenerwowal ze tak to ujme12:21:22 Sector a ty mi kasy nie oddales za ta paczke wogole12:21:52 Lanc bo prosty mial za calosc placic12:22:04 Lanc zreszta ty sie z nim chyba dogadales ? : O12:22:01 Sector ale mnie nie obchodzi12:22:12 Sector moaiwles ze mam wyslac12:22:21 Sector i ze mi pozniej dasz kase za wysylke12:22:27 Lanc i ze prosty oddaje calosc;o12:22:34 Sector nie wiemleje mi to12:22:52 Lanc jeszcze mial dorzucic za potki dla ciebieto ty mu to wyslales czy niet ?12:23:02 Sector ja zdemontowalem wszystko przeciezno tak12:23:18 Lanc a no to lajt12:23:23 Sector tylko za wysylke nie dostalem :)12:24:44 Lanc a ile wyszlo swoja droga ?12:24:46 Sector nie pamietam12:24:56 Sector znajde potwierdzenie to ci powiemwysylal to mi kolega z pracy12:25:22 Lanc okej;)

A ta rozmowa ma pokazać, że nie mam skąd ci wyczarować dowodu wysyłki - piszesz do nie odpowiedniej osoby :mur:

 

Rafal Sxx

35 Lxx Dxx

Dublin xx Ireland

 

mamy ;o

A w sprawie odwrócenia się przeciwko Tobie to miałem na myśli to:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "twórczość prostego @ PW"

Nastepnie sprawe zglaszam na policje tak jak mowilem,mam wiadomosci gg i nne rozmowy z wami na forum itd...pozniej zalatwiam sprawe po swojemu tz.ja was trafie to dostaniecie taki wpeirdol,ze jeszcze mnie pozalujesz gnoju,bez wzgledu na to czy mieszkam w pl(obecnie jestem)czy w irl.Wypatrze was kiedys na jakis targach albo wylukam pod domem

A to tak tylko, bo grożenie w PL jest karalne :)

:)

 

tanie nie tanie -pozyczone trzeba oddać w ustalonym terminie - to tyle każdy dorosły zrozumie - wiekszośc dzieci też

TU NIKT NICZEGO NIE POŻYCZAŁ. Sector się po prostu podjął zrobienia moda i tyle, a terminu żadnego ustalonego nie było.

 

Update 16:32

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Doslownie tak zrobie jak nie bedzie sprzetu.Chlopie jakbym mieszkal w pl to juz dawno bys mnie osobiscie poznal.Masz farta i tyle.Co do kart to byly pozyczone,bo x550 byl do zmodowania a TC64 wrzucilem Tobie,zebys sobie wrzucil wyniki co zreszta zrobiles,taki mily byles i chciales wiecej na co odpowiedzialem,ze wysle Wam wiecej jak dostane to co wyslalem narazie.Pisalem,ze za wszystko oddam hajsy,za moda i wysylke.Moze ja tez wrzuce pare ss z gg ja przynajmniej nie robie ludzi w chu.. i zalatwiam sprawy jak nalezy.

Stary ta rozmowa twoja z Sectorem to co to niby ma byc??Dowod,ze karta zostala do mnie wyslana??Zaraz chyba padne,Wy macie wogole moj adres??Pokaz jakis konkret a nie sie bronisz :E

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU NIKT NICZEGO NIE POŻYCZAŁ. Sector się po prostu podjął zrobienia moda i tyle, a terminu żadnego ustalonego nie było.

Marcin dobrze mówi, jak się podjęliście zrobienia moda, to trzeba to dopiąć do końca. Tym bardziej, że prosty wrzucił Ci grafę żebyś sobie wbił trochę punktów na HWBota. Tak się po prostu nie robi. I co z tego, ze sprzęt był wart "40zl"{pisze w cudzymsłowiu, bo prosty zdementował te bajkę}. Mógłby być warty i 4zl, co w żaden sposób was nie usprawiedliwia.

 

Powinniście dopiąć sprawę do końca i serdecznie przeprosić Rafała, choć i tak macie wielkie szczęście, że dawno tego nie zgłosił na policje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dokladnie tak samo mysle i nie byloby po prostu sprawy,ale oni mnie lekcewazyli do tego stopnia ,ze nikt nawet nie raczyl odpisac na pw,wiec co sie dziwic takiej reakcji,nadal nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki offtop

moze zalozyc osobny topic???????????

nie rob nam tu offtopu :)

= załóż nowy topic

 

Wyciąganie wniosków, rozumienie sensu dyskusji etc, nie chce mi sie o tym wszystkim pisać :)

 

Nam???Jakim nam,przeciez Ty nie jestes z UTOP???

I tym tekstem sobie nagrabiłeś co nie miaria.

 

Ciebie to smieszy a mnie tu okradaja

Ano śmieszy mnie to, ze zachowujesz sie jak dziecko, bo ktos nie moze oddać ci kart, ktore sa warte (zgaduje) godzine twojej pracy. Rozumiem że liczy sie fakt, ale trzeba miec ciagle na uwadze ze mieszkamy w kraju bezprawia, a Polacy sa jacy sa. Mi sprawa z oddaniem przez forumowicza (ba, redaktora ppc!) 2500zł ciagnela sie dwa lata i nie plakalem na forum, wszystko sam załatwiłem.

 

Na koniec drobna rada. Policja wbrew pozorom pomaga ;) ale tu jest za mała szkodliwosc czynu, wiec...

 

Na miejscu Sectora/Lanca przelalbym te marne +-50zł i miał spokoj ze wszystkim.

Na miejscu 71proste... a zreszta niewazne :D

 

BTW ryba ukradł mi naklejke ktora znalazłem w chipsach, wiem ze jest mało warta ale liczy sie fakt, mam zalozyc nowy topic? Bardzo ja lubiłem...

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Szkodliwosc czynu moze jest mala,ale jak bierzesz prawnika zupelnie inaczej to wyglada juz wsio sie dowiedzialem,samo zgloszenie na policje ponizej jakiejs kwoty nie ma sensu,ale dochodza koszty postepowania,prawnik nie wiem czy wogole zdajesz sobie sprawe ile mozna stracic hajsu przez glupote.Nie pisz mi,ze zachowuje sie jak dziecko,bo nie ma to nic wspolnego z tematem.Tak tu nie chodzi o kwote i nie wiesz jak jest dokladnie a to,ze Ty zrobiles tak a nie inaczej nie znaczy,ze ja zrobie tak samo.Nie toleruje takich zachowan jak dla mnie Twoja sprawa mogla sie ciagneac nawet 10 lat(nie wiem o co chodzilo) ja tyle ciepliwosci nie mam,wogole jak jestes taki elo to wplac mi hajs za te karty i nie ma problemu.Policja pomaga ztym sie zgodze,dzisiaj juz wsio sie dowiedzialem.Zwroc uwage na jedna rzecz,ze ja nadal nie bylem na tych palach tylko czekam na jakis dowod wysylki,albo niech oddaja siano,cokolwiek i nie chce ich znac-jak dla mnie relax.Czekam na odzew sectora,bo slowa Lanca dla mnie nic nie znacza,on juz mi wyslal te karty-ale po miesiacu stwierdzil,ze jednak nie wyslal i ma tylko jedna a druga ma Sector.

 

Twoje porownanie do naklejki jest dziecinne stary( choc wiem,ze Wy sie lubujecie w "pikaczu"i tego typu tematach :D),nie czaisz,ze mielismy tu tworzyc jakas jednosc,pomagac sobie,supportowac-tak mi sie do tej pory wydawalo,ale bylem w bledzie i do tego zawiodlem sie na koleszkach ktorzy sa zawsze elo hihihaha-whatever

 

Ma do Ciebie prosbe mozesz mi wyslac jakiejs sprzety,ktore nie sa za drogie,ale nie chcesz sie pozbywac??Kiedys Ci oddam??

Tak jak wyzej pisalem mialem wyslac tego duzo wiecej,myslisz ze byloby inaczej??I co wtedy juz nie bylo by to dziecinne gdybym wiecej wyslal?NIE CHODZI O HAJS!!!!jak slusznie zauwazyles mieszkam za granica,ale nie jestem pracownikiem czerwonego krzyza-rozkmin to,poza tym sugerujesz ,zebym poczekal jeszcze 1.5 roku tak do dwoch lat???

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować ,że mój znajomy alias woomack został moderatorem na hwbocie.

Jeśli zastanawiacie się, do kogo uderzyć o wywalenie jakiegoś wyniku to macie odpowiedź :

 

http://www.hwbot.org/searchMembers.do?user...mp;name=Woomack

 

Na pewno się chłopina ucieszy z nadmiaru pracy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by się wsiąść za wyniki, gdyż np w 3dmarku 2k1 nie mamy żadnej pozycji w pierwszej 20:( Ja poczekam na chłodzenie i się pobawię. Miało być dzisiaj, ale jak zwykle poczta się obija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :lol2:

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "omg"
Borys: no points [ user ]

ElMasacratoR: no points [ user ]

scr3m: no points [ user ]

Kinslayer: no points [ user ]

Mark A.I.: no points [ user ]

yellowww21: no points [ user ]

dem: no points [ user ]

vicek: no points [ user ]

dawidos160: no points [ user ]

InformatiX: no points [ user ]

Robak: no points [ user ]

pawel100g: no points [ user ]

Tristan: no points [ user ]

Pichu: no points [ user ]

Adkinson: no points [ user ]

lucek_lukasz: no points [ user ]

evil-bart: no points [ user ]

Plastek: no points [ user ]

wyrko: no points [ user ]

foFox: no points [ user ]

Kris22: no points [ user ]

X800: no points [ user ]

topek@GC.pl: no points [ user ]

eradicator: no points [ user ]

Bolo8888: no points [ user ]

dzyndzyn86: no points [ user ]

John: no points [ user ]

rafa: no points [ user ]

x86: no points [ user ]

Levy: no points [ user ]

Trinon: no points [ user ]

Rosti: no points [ user ]

Cichy_killer: no points [ user ]

VerB: no points [ user ]

arek17: no points [ user ]

3Xpro: no points [ user ]

artkacz: no points [ user ]

Vdrop: no points [ user ]

lukasz166: no points [ user ]

p_rafal: no points [ user ]

Banan: no points [ user ]

Rambo: no points [ user ]

Mekoen: no points [ user ]

jacekcz: no points [ user ]

Von White: no points [ user ]

bartec64: no points [ user ]

Grief: no points [ user ]

Marzinho_Gaucho: no points [ user ]

iceman: no points [ user ]

kwasior500: no points [ user ]

fernandez: no points [ user ]

bobson: no points [ user ]

makatiel: no points [ user ]

Dzidaziom: no points [ user ]

[Dobry]Duszek: no points [ user ]

KillerBB: no points [ user ]

Brotem nVision.pl: no points [ user ]

Hanu: no points [ user ]

muchacho_: no points [ user ]

Dawidek1: no points [ user ]

vicoN: no points [ user ]

wknet: no points [ user ]

grandzu: no points [ user ]

Manhunt: no points [ user ]

mrEko: no points [ user ]

PatrykPucek: no points [ user ]

File: no points [ user ]

honor_ol: no points [ user ]

buasheii: no points [ user ]

chemiczny_ali: no points [ user ]

Boris_Dime: no points [ user ]

Accerian: no points [ user ]

Omen: no points [ user ]

michaloz: no points [ user ]

sviekla: no points [ user ]

Gipsiakus: no points [ user ]

kamilo23: no points [ user ]

Arekg: no points [ user ]

lemoniadowy joe: no points [ user ]

krzysiulek: no points [ user ]

swistaq (Hard-PC.pl): no points [ user ]

Eternal_NVISION.pl: no points [ user ]

clockwork: no points [ user ]

greg8: no points [ user ]

delekta87: no points [ user ]

t0bi: no points [ user ]

DEVIL K-ce: no points [ user ]

chedder: no points [ user ]

misior_: no points [ user ]

-=H20=-: no points [ user ]

Az3rrox: no points [ user ]

Great MG: no points [ user ]

anabolix: no points [ user ]

tersi: no points [ user ]

ketyow: no points - hardware awards: 1x [ user ]

taucer: no points [ user ]

[RONIN]: no points [ user ]

Marin0: no points [ user ]

zapomnialem: no points [ user ]

N1CO: no points [ user ]

januszxp: no points [ user ]

d_worms: no points [ user ]

noob: no points [ user ]

kollek: no points [ user ]

casiopea: no points [ user ]

MORSZCZACHA: no points [ user ]

dziqsek: no points [ user ]

Lukasz18: no points [ user ]

a_corum: no points [ user ]

Arqus: no points [ user ]

Quake3: no points [ user ]

DjVentyl: no points [ user ]

Opalen: no points [ user ]

Zonc: no points [ user ]

Tomeq: no points [ user ]

vhost: no points [ user ]

Jar0: no points [ user ]

n3o: no points [ user ]

enzo2: no points [ user ]

Lord_Master: no points [ user ]

adik: no points [ user ]

madgard: no points [ user ]

wacix328: no points [ user ]

Drako_23: no points [ user ]

giera2: no points [ user ]

hasbender: no points [ user ]

pavel54: no points [ user ]

Suanis: no points [ user ]

poras20: no points [ user ]

Lewiatan (Hard-Pc.pl): no points [ user ]

Tio: no points [ user ]

Maras: no points [ user ]

bluebart: no points [ user ]

Nicholai: no points [ user ]

Szuri21: no points [ user ]

robsoniqe: no points [ user ]

wrednaszuja: no points [ user ]

_Sebring_PL: no points [ user ]

123er: no points [ user ]

bolojno2: no points [ user ]

n0dek: no points [ user ]

xesmar: no points [ user ]

EVOVIII nVision.pl: no points [ user ]

Warkam: no points [ user ]

pavkin: no points [ user ]

MARyo: no points [ user ]

mop231: no points [ user ]

ReaspowN: no points [ user ]

StealthTK: no points [ user ]

c0nstrict0r: no points [ user ]

framkk_oc_team: no points [ user ]

HTech: no points [ user ]

kICU: no points [ user ]

Pawel666: no points [ user ]

zera1: no points [ user ]

Kruchy: no points [ user ]

luka.s: no points [ user ]

spiricista: no points [ user ]

dawidd64: no points [ user ]

Majdan: no points [ user ]

greg sd: no points [ user ]

xacti: no points [ user ]

dewastator: no points [ user ]

scooby91: no points [ user ]

Moa: no points [ user ]

desecznik: no points [ user ]

v3ctor: no points [ user ]

MagicGirl: no points [ user ]

cih: no points [ user ]

Master_Chief: no points [ user ]

marlboroman: no points [ user ]

whatever: no points [ user ]

kamyś: no points [ user ]

Malkontent: no points [ user ]

RsNeo: no points [ user ]

Jaca_slupsk: no points [ user ]

holi87: no points [ user ]

A92: no points [ user ]

puxynn: no points [ user ]

Denek: no points [ user ]

x3n: no points [ user ]

tyr8338: no points [ user ]

mobo: no points [ user ]

Ma773uss0: no points [ user ]

luki1260: no points [ user ]

Mo$kit: no points [ user ]

damio: no points [ user ]

Aidahow: no points [ user ]

mako222: no points [ user ]

Adul: no points [ user ]

cypis: no points [ user ]

Triceq: no points [ user ]

canis_lupus: no points [ user ]

bjabrzyk: no points [ user ]

yathu: no points [ user ]

globi-wan: no points [ user ]

Romek91: no points [ user ]

jabkowy: no points [ user ]

netmajor: no points [ user ]

Drejfus (SiadamKucam): no points [ user ]

seba84_2005: no points [ user ]

M1siek: no points [ user ]

fake91: no points [ user ]

_haker_1: no points [ user ]

ArekB: no points [ user ]

sApEr: no points [ user ]

Desinger: no points [ user ]

nodek: no points [ user ]

Ranken: no points [ user ]

t.luk: no points [ user ]

kris921: no points [ user ]

Tomasz76: no points - hardware awards: 1x [ user ]

Drool: no points [ user ]

djdrake: no points [ user ]

revan: no points [ user ]

Jekert: no points [ user ]

Randerso: no points [ user ]

tristan307: no points [ user ]

-=Lul3k=-: no points [ user ]

LaZy: no points [ user ]

LuKiGaMe: no points [ user ]

Podstavsky: no points [ user ]

grzesiu: no points [ user ]

torque8: no points [ user ]

Zleiwk: no points [ user ]

T3k: no points [ user ]

Ashariel: no points [ user ]

jack78: no points [ user ]

OC Team: no points [ user ]

kooboos: no points [ user ]

Coccolino_: no points [ user ]

-el' Presidente-: no points [ user ]

Dachu: no points [ user ]

czeku: no points [ user ]

arcuf_cofinuf: no points [ user ]

toolboy: no points [ user ]

gutman1: no points [ user ]

DRuMah: no points [ user ]

Markus89: no points [ user ]

`fdl`: no points [ user ]

bart132: no points [ user ]

ossatjow: no points [ user ]

Janczes: no points [ user ]

qrzyb32: no points [ user ]

ragnos: no points [ user ]

winnetou: no points [ user ]

Yaro: no points [ user ]

Xanagaz: no points [ user ]

pomidorr: no points [ user ]

blid: no points [ user ]

LukeXE: no points [ user ]

anders22: no points [ user ]

Pepe2k: no points [ user ]

Mac': no points [ user ]

RaVeN155: no points [ user ]

badgod: no points [ user ]

dinebedoua: no points [ user ]

szewczu3: no points [ user ]

Axon: no points [ user ]

Kica: no points [ user ]

glob: no points [ user ]

^goku^: no points [ user ]

adzio_tuning: no points [ user ]

rowek: no points [ user ]

PolHack: no points [ user ]

maniodeep: no points [ user ]

rafiki20: no points [ user ]

moonraker: no points [ user ]

rafiki20pl: no points [ user ]

abaddon6661: no points [ user ]

darkstar2111: no points [ user ]

salaros: no points [ user ]

lesiux: no points [ user ]

vennor: no points [ user ]

Crypt: no points [ user ]

Son-Goku: no points [ user ]

gniotek: no points [ user ]

Michaił: no points [ user ]

Majster KojoT: no points [ user ]

4ro: no points [ user ]

Khamilek: no points [ user ]

masaj: no points [ user ]

Verc: no points [ user ]

Rahim: no points [ user ]

Przemo-G: no points [ user ]

Jaycob: no points [ user ]

baster: no points [ user ]

hipolito: no points [ user ]

OC-Ice: no points [ user ]

Black_side: no points [ user ]

t o m e k : no points [ user ]

Cygan: no points [ user ]

mariusz_sti: no points [ user ]

michal-zal: no points [ user ]

ukaszek: no points [ user ]

Dominik18: no points [ user ]

versq: no points [ user ]

krzysiak: no points [ user ]

MalcolmX: no points [ user ]

bono16: no points [ user ]

MasterKnife: no points [ user ]

mGT: no points [ user ]

preak: no points [ user ]

Amitoza: no points [ user ]

W0j45: no points [ user ]

wojas: no points [ user ]

Wenez: no points [ user ]

baczniew: no points [ user ]

Nurek_: no points [ user ]

apacz42: no points [ user ]

adrpan: no points [ user ]

Lumperator: no points [ user ]

MaRmAn: no points [ user ]

xkarpi: no points [ user ]

macieqqq: no points [ user ]

dandysz: no points [ user ]

Gieniaszek: no points [ user ]

m_krzywy: no points [ user ]

neq: no points [ user ]

MrcZk: no points [ user ]

Popiół: no points [ user ]

kojeczny(PurePC.pl): no points [ user ]

Sadeek: no points [ user ]

miko85: no points [ user ]

supakro: no points [ user ]

JMKS - backup :P: no points [ user ]

Marakas: no points [ user ]

Dygnitarz: no points [ user ]

mordoran: no points [ user ]

leiber: no points [ user ]

olewales: no points [ user ]

m_lesiu: no points [ user ]

schmicht: no points [ user ]

Teddy84: no points [ user ]

Zleiwk[EGiełda.com.pl]Poland: no points [ user ]

bober: no points [ user ]

zaba1978: no points [ user ]

Klami85: no points [ user ]

Symbian: no points [ user ]

Matell NVISION.pl: no points [ user ]

elhau: no points [ user ]

kamilo900: no points [ user ]

Areres: no points [ user ]

D2mian: no points [ user ]

nigga NVISION.PL: no points [ user ]

sysak: no points [ user ]

m3si4h: no points [ user ]

storm.ppc: no points [ user ]

kuel: no points [ user ]

anjon: no points [ user ]

deeboy: no points [ user ]

Mx87: no points [ user ]

marcin: no points [ user ]

szpachla: no points [ user ]

mordka: no points [ user ]

.Kuba: no points [ user ]

benq: no points [ user ]

wirex: no points [ user ]

darksoul: no points [ user ]

firestone: no points [ user ]

mavric: no points [ user ]

matt1989: no points [ user ]

D154573R: no points [ user ]

marox66: no points [ user ]

ram: no points [ user ]

ADFan: no points [ user ]

rozal: no points [ user ]

SonSiaT: no points [ user ]

arcik82: no points [ user ]

Baksisty: no points [ user ]

des45: no points [ user ]

Glorn: no points [ user ]

Montana: no points [ user ]

enzno20: no points [ user ]

Shadow: no points [ user ]

liseq: no points [ user ]

K-Ci: no points [ user ]

Numeric: no points [ user ]

adek76: no points [ user ]

Fecek: no points [ user ]

tivolt: no points [ user ]

marky: no points [ user ]

dsimon: no points [ user ]

dsps: no points [ user ]

djzatorze: no points [ user ]

gaaazzz: no points [ user ]

BezimiennyJoe: no points [ user ]

ciemak666: no points [ user ]

niedziel: no points [ user ]

Muniek: no points [ user ]

maraswrona: no points [ user ]

lokatek: no points [ user ]

Romek(PurePC.pl): no points [ user ]

Nico26: no points [ user ]

aldam: no points [ user ]

ciamek91: no points [ user ]

spook!: no points [ user ]

Shezzy: no points [ user ]

[N-M]Capone: no points [ user ]

Luksor: no points [ user ]

Migdal86: no points [ user ]

Jozek: no points [ user ]

ogur: no points [ user ]

wujtom: no points [ user ]

Taipan: no points [ user ]

maverickcom: no points [ user ]

matthew.: no points [ user ]

lemon93: no points [ user ]

maczas: no points [ user ]

Grobel: no points [ user ]

eceLL: no points [ user ]

przemo_pl: no points [ user ]

jonekPDG: no points [ user ]

walassios: no points [ user ]

lazYb0N: no points [ user ]

sync: no points [ user ]

danilp: no points [ user ]

Gibbciu: no points [ user ]

PaweÅ666: no points [ user ]

mori: no points [ user ]

[PL] OZy: no points [ user ]

Bulas: no points [ user ]

Juvain: no points [ user ]

sanctvs: no points [ user ]

Knopper: no points [ user ]

Alisus: no points [ user ]

mkamin: no points [ user ]

-Morpheus-: no points [ user ]

scrooge: no points [ user ]

N.O.S.: no points [ user ]

Matty: no points [ user ]

spinnaker: no points [ user ]

Maciomon: no points [ user ]

Neo-PCLab: no points [ user ]

AviEL: no points [ user ]

Kraven: no points [ user ]

Hexen: no points [ user ]

xisio: no points [ user ]

mrkey: no points [ user ]

rodam1: no points [ user ]

Ludek1111: no points [ user ]

astrorek: no points [ user ]

wojt2: no points [ user ]

Anonymous: no points [ user ]

cantreos: no points [ user ]

Skater: no points [ user ]

G.R.E.G: no points [ user ]

playground: no points [ user ]

Cmx: no points [ user ]

Paniki: no points [ user ]

Bazyss: no points [ user ]

Rascal: no points [ user ]

j3sh: no points [ user ]

DjSamerA: no points [ user ]

Bonusso3: no points [ user ]

VanZan: no points [ user ]

Chemik89: no points [ user ]

SPEEDY2005: no points [ user ]

pcmax: no points

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to ja dorzucę swojego symbolicznego pktcika na durniu 900 :D może BartX'a pobije :D

B-)

 

DaRoN - już kiedyś była dyskusja na ten temat, przy obecnej wersji hwbota jedynie admin może usuwać użytkowników czy jakoś tak, moderator w każdym razie nie może tego zrobić. Jedynie co można zrobić, to pousuwać we własnych profilach wyniki, za które nie ma punktów (bo potem ktoś sobie wrzucił lepsze albo w ogóle się nie załapał na top20). Na razie mamy 7987.3 pkt i 9386 wrzuconych wyników - czyli 0,85 pkt na wynik :damage_wall: Więcej wyników od nas ma tylko team grecki, ale mają prawie 2x więcej punktów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ten moderator mógłby ich wywalić :)

Ale nie tych ludzi co nie mają punktów - tych co nie mają wyników! Takich jest gro!

slusznie,bo my jako moderatorzy teamu nie mamy takiej mozliwosci,niby Bastard nad tym pracuje,ale kiedy ta opcja sie pokaze blizej nie wiadomo

temat usuniecia kilkudziesieciu czlonkow z naszego teamu byl poruszany i jestem jak najbardziej za,tak jak Daron wspomnial wywalic tych ktorzy tylko "sa" nie maja zadnego wyniku i psuja statystyki,nie dosyc ze jestesmy zaledwie na 8 miejscu to jest Nas najwiecej :D

 

btw:sprawa czesci wyjasniona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wlasnie zlozylem znow maja "platforme" na BE6-II i [gluteus maximus] nie włącza się. Sprzet lezal w szafie ostanie 2~ miechy wiec nie wiem co moglo mu sie stac. Probuje go zmusic do wspolpracy pół dnia ale bez rezultatów. Wyglada na to, że nie wiem jakim cudem padła płyta. Chyba, że przejsciowka na 370 ale nie wiem czy to realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydają się w porządku. Clear cmos już dzisiaj zrobilem chyba ze 100 razy. Teraz podlaczylem wentylator LED i zauwazylem, ze jak probuje go uruchomic to wentylator na ułamek sekundy zapala sie na niebiesko (ale sie nie kreci). Potem, żeby osiagnac taki sam efekt musze wyjac wtyczke od zasilacza z gniazdka i wsadzic znow, bo inaczej nie da rady. Testowalem kilka różnych procków, wiec to nie proc, chyba ze ta przejsciowka na 370. Ewentualnie mobo, ale czy wentylator by sie zapalal chociaz na ten ulamek sekundy jakby mobo było padnięte? Możliwe tez, ze cos z zasilaczem, ale wtedy tez by sie raczej nie zapalał.

 

 

Btw, co sadzicie o Asusie P4P800? Jak to wypada w porównaniu np. do IC7? Zauwazylem, że wiele topowych wyników z o/c na s478 jest wlasnie na p4p800, a moze bede mogl sobie ja sprawic, wtedy bym mogl sie pobawić coś na DI.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, co sadzicie o Asusie P4P800? Jak to wypada w porównaniu np. do IC7? Zauwazylem, że wiele topowych wyników z o/c na s478 jest wlasnie na p4p800, a moze bede mogl sobie ja sprawic, wtedy bym mogl sie pobawić coś na DI.

P4P800 jest jak najbardziej ok. Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydają się w porządku. Clear cmos już dzisiaj zrobilem chyba ze 100 razy. Teraz podlaczylem wentylator LED i zauwazylem, ze jak probuje go uruchomic to wentylator na ułamek sekundy zapala sie na niebiesko (ale sie nie kreci). Potem, żeby osiagnac taki sam efekt musze wyjac wtyczke od zasilacza z gniazdka i wsadzic znow, bo inaczej nie da rady. Testowalem kilka różnych procków, wiec to nie proc, chyba ze ta przejsciowka na 370. Ewentualnie mobo, ale czy wentylator by sie zapalal chociaz na ten ulamek sekundy jakby mobo było padnięte? Możliwe tez, ze cos z zasilaczem, ale wtedy tez by sie raczej nie zapalał.

 

 

Btw, co sadzicie o Asusie P4P800? Jak to wypada w porównaniu np. do IC7? Zauwazylem, że wiele topowych wyników z o/c na s478 jest wlasnie na p4p800, a moze bede mogl sobie ja sprawic, wtedy bym mogl sie pobawić coś na DI.

Za te mobacze chcą chorą kasę. Lepiej Celeron D + P5B/Commando/P5WD2 i można dostać duuużo punktów za global.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, poradźcie coś z tym be6 i spółką. Czy wentylator zapalałby się na ułamek sekundy gdyby mobo było uwalone? Bo jak na moje to albo płyta albo ta przejściówka padła. Chciałem sobie pokręcić trochę w ten weekend i jak zwykle nic z tego :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...