Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Poczekajcie - kiedyś miałem dużo wyników, ale nie dodawanych na Hwbot'a. teraz czekam na chłodzenie (bloczek na cpu) i będę dodawał wyniki:)

pamietaj,ze zmienilo sie troche odnosnie dodawanych wynikow screeny musza wygladac odpowiednio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Jak dodajesz wynik przez strone hwbota to masz pokazane jak powinien wygladac prawidlowy screen,ogolnie sprawa jest prosta,do global top 20 kazdy wynik musi miec validacje,czy to 3dmark,czy wprime nie ma roznicy.

Wyniki poza top 20 musza zawierac conajmniej screena i dla 3d ma byc odslonieta rozdzielczosc,okno z testami,gpu-z i cpu-z,dla innych benchy ma byc cpu-z z zakladka z cpu i z zakladka z mem,czyli 2 cpu-z to minimum potrzebne aby nie bylo krzywych akcji ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

no tak w cpu-z,tak jak wyzej pisalem wszystko jest na stronie hwbota w zakladce od dodawania wynikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie dodaje wyników na E7300? Żadnego Polaka poza mną. Hmm, a nawet temat o tych procesorach jest przyklejony na naszym forum, a nikt nawet nie dodał wyniku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już się nie mogę doczekać, ponieważ walka z samym sobą jest nudna tzn sa wyniki na hwbot'cie, ale nie wszystkie realne, a chciałbym jeszcze zmusić kogoś z naszego kraju (forum) do zabawy. W programie wPrime mam strasznie słabe wyniki i nie wiem dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem posta z wynikiem w wprime 1024 a Hwbot uparcie nie widzi go przy od świerzaniu. Co jest grane ?

 

ps.

 

nie nie mam możliwości wysłać wyniku przez wprime

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te 4Ghz to prawdziwe na AM2 - od Milansa procesorek:)

Ja tylko dodaje wyniki przez HWBOT'a

Teraz mam trzy koła (zaczynając od jutra) więc hmm pewnie będę walczył z kompem od nowego tygodnia. Szkoda, ponieważ miałem zamiar pobawić się z dzielnikami, a teraz jakoś kurcze zmieszany jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już się nie mogę doczekać, ponieważ walka z samym sobą jest nudna tzn sa wyniki na hwbot'cie, ale nie wszystkie realne, a chciałbym jeszcze zmusić kogoś z naszego kraju (forum) do zabawy. W programie wPrime mam strasznie słabe wyniki i nie wiem dlaczego?

A pisałeś w temacie o tym procku o hwbotowej ideii ? Jeśli nie to to byłby dobry pomysł, bo tutaj to raczej za dużo nie zdziałasz jeśli chodzi o nowych userów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

sami spojrzcie:

http://hwbot.org/hallOfFame.do?type=team&a...plicationId=all

jak sie nie wezmiemy w kupe to wypadniemy z pierwszej 10tki co widac na zalaczonym obrazku :)

ostatnio dorzucilem kilkadziesiat pkt,bo mi sie nie licza juz za hardware,dzisiaj jeszcze u kolesia na szybko sli 9800gt puscilem,wiec znowu cos wpadnie :0

 

DO BOJU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić, ale nie ma tak źle :wink: Mam ładnego Celka w domu, fajny ram, kontenery na CPU, NB, ale nie mam odpowiedniej płyty :mur: Są dwie P5WD2 na allegro, ale średnio z kasą stoję - może uda się kupić jedną, a wtedy zestaw modów + DI/LN2 (zależy wszystko od tego ile by mnie LN2 w Linde kosztowało). Za MHz dużo punktów można dostać na hwbocie i tak szybko nie ubywają. Stay tuned B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to zycze powodzenia w zakupach :)

Teraz troche wolnego bedzie, wiec mozna pokrecic ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dzisiaj kolejne pkt'y,glownie 3d,ale widze,ze 5.5-5.6ghz jest w zasiegu na moim ss czyli ladne spi wjedzie jeszcze(1T w koncu jakotako opanowane :D),bo 5.3Ghz to na luzie smiga tylko czasu nie mialem za duzo karte trzeba opylic niedlugo i na szybkosci robilem

Po swietach dorzuce wiecej pkt'ow

 

btw:widze,ze ryba juz nawet polska flage na japonska zmienil,ciekawe hahaha :D

 

a przy okazji zycze wszystkim Wesolych Swiat oraz dobrej sylwestrowej biby bez zerwania filmu przed 00.00 ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ja tak na szybko chcialem tylko przypomniec osobom zapisujacym sie do UTOP,ktore nie maja zamiaru zamieszczac zadnych wynikow-nie robcie tego,bo to jest bez sensu.

NIE CHCEMY TU WIECEJ LUDZI DO PODPIERANIA SCIAN JEZELI TO CZYTACIE TO WYPISZCIE SIE DOBROWOLNIE I NIE ZASMIECAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

btw:czy moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic wszystkie swoje wyniki wrzucone na hwbota,bo przelecialem wszystko u siebie w profilu i cos nie radze sobie :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic wszystkie swoje wyniki wrzucone na hwbota,bo przelecialem wszystko u siebie w profilu i cos nie radze sobie :D

Podłączam się do pytania. Gdzie w nowej wersji hwbota jest pełna lista wyników

 

 

Klikasz na swój profil i masz :)

W którym miejscu, bo jak kliknę na siebie to tylko mam nagrody i po 5 wyników każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dokladnie w Public Profile a zaraz po wejsciu jest:

Dołączona grafika

i nie ma opcji ze jest tam wszystko :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw:czy moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic wszystkie swoje wyniki wrzucone na hwbota,bo przelecialem wszystko u siebie w profilu i cos nie radze sobie

http://www.hwbot.org/listResults.do?userId=[wpisz twoje ID]&all
Edytowane przez Marecki306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...