Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez czekam +- 24h, przekopałem spam i nic nie ma. Do pupy z taką robotą :D

Wniosek jest jeden, macie za malo skilla i automat was ignoruje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie teraz, były wczoraj problemy z MX-em i dlatego nie wysyłał niektórym maila, przede wszystkim WP. Zobaczcie teraz czy możecie się zalogować na forum, aktywacja powinna być na mailu tak samo.

 

71proste i MaSell was sprawdziłem i aktywowałem + wysłałem wam na maila automatycznie dodatkowo link jakbyście nie mogli się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hehe z tym skillem dobre ;)

badz co badz nadal nie dostalem zadnego maila??

 

btw:login dziala ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się niejako wywołany do tablicy, problem powstał wyniku nierozpropagowania domeny MX przez jej operatora (coś się chłopaki za bardzo z tym nie śpieszą). Problem powinien ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni (przewidywany czas propagacji może maksymalnie wynosić 72h). Po tym okresie wszystko powinno być ok.

 

A co do tego skila to można by pomyśleć nad specjalnymi rangami na forum związanymi z ilością punktów lub/i miejscem w rankingu teamowym. Ale z tym zapraszam już na właściwe forum projektu.

 

EDYTA:

 

W razie problemów z mailem aktywacyjnym proszę o PW, postaram się temu zaradzić.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powracam do tematu, czego potrzebujecie na głównej stronie projektu bo jak na razie nie widzę wielu postów z waszej strony i jakoś nie tryskacie pomysłami. Główna strona powstanie dopiero wtedy, kiedy przedstawicie wasze wszystkie projekty i czego oczekujecie od nas. Forum działa więc zacznijcie tworzyć swoją społeczność o co tak często mnie prosiliście.

 

http://forum.utpoland.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kean to nie wiem, czy twój mail działa poprawnie bo wg bazy otrzymałeś potwierdzenie, jeśli nie możesz się zalogować, klepnij by jeszcze raz ci wysłało potwierdzenie na maila. Normalnie z tego co widzę, to każdemu już działa a konto masz potwierdzone. Może wpisujesz złe hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Ja za dużo nie mogę zdziałać w hwbocie jeżeli chodzi o stacjonarkę z powodu słabego proca i kompletnie nie krętliwej karty graf, ale na lapie zdobyłem parę punktów. I teraz pytanie - lap bez oc gdyż jeszcze nie wyszła wersja setfsb działająca z tym lapkiem, proc dualcore t3400.

W pifast i superpi odstawiłem wszystkich z tym procem, w 1 mb próbce jestem szybszy o 1 sek, w 32 mb o ponad 2 minuty od kolejnego wyniku. W pifast też 1 miejsce, ale kompletnie nie mogę wykręcić dobrego wyniku w wprime. To co teraz jestem w stanie zrobić to jakieś 4 miejsce, reszta odstawia mnie dosyć znacznie. Oczywiście sprzętowo wszyscy mamy niby to samo czyli niepodkręcone t3400 i pamięć 667 5-5-5-15, a mimo że odstawiłem ich w superpi to nie mogę się nawet zbliżyć do najlepszych wyników w wprime.

Wnioskuję więc że to kwestia optymalizacji.

To co robiłem to wywalenie zbędnych usług i procesów+copy waza+priorytet real time+ustawienie 16 wątków w wprime (najlepsze wyniki takie ustawenie mi daje) a mimo to wyniki słabe.

Czy jest jeszcze jakiś hak dający kopa w wprime ? ;)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw na 4/8 wątków i wtedy sprawdź, 16 miałem zawsze gorzej. Copy waza nic nie daje w wprime, może nawet i pogarsza wynik - sprawdź ;) Ja też nie lubię tego benchmarka, bo jest zależny w 95% od taktów procka, nawet ilość Cache L2 praktycznie się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Ja za dużo nie mogę zdziałać w hwbocie jeżeli chodzi o stacjonarkę z powodu słabego proca i kompletnie nie krętliwej karty graf, ale na lapie zdobyłem parę punktów. I teraz pytanie - lap bez oc gdyż jeszcze nie wyszła wersja setfsb działająca z tym lapkiem, proc dualcore t3400.

W pifast i superpi odstawiłem wszystkich z tym procem, w 1 mb próbce jestem szybszy o 1 sek, w 32 mb o ponad 2 minuty od kolejnego wyniku. W pifast też 1 miejsce, ale kompletnie nie mogę wykręcić dobrego wyniku w wprime. To co teraz jestem w stanie zrobić to jakieś 4 miejsce, reszta odstawia mnie dosyć znacznie. Oczywiście sprzętowo wszyscy mamy niby to samo czyli niepodkręcone t3400 i pamięć 667 5-5-5-15, a mimo że odstawiłem ich w superpi to nie mogę się nawet zbliżyć do najlepszych wyników w wprime.

Wnioskuję więc że to kwestia optymalizacji.

To co robiłem to wywalenie zbędnych usług i procesów+copy waza+priorytet real time+ustawienie 16 wątków w wprime (najlepsze wyniki takie ustawenie mi daje) a mimo to wyniki słabe.

Czy jest jeszcze jakiś hak dający kopa w wprime ? ;)

ja miałem lepsze wyniki na win2k niz na xp, moze tak sprobuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym bym dołączył do tego teamu ale niestety nie mogę ponieważ wyświetla mi się, że jestem tam zbanowany... OCB?? Mój nick w HWBOT to Pichu

Edytowane przez pichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mako222

Chętnie bym bym dołączył do tego teamu ale niestety nie mogę ponieważ wyświetla mi się, że jestem tam zbanowany... OCB?? Mój nick w HWBOT to Pichu

ja mam to samo, zabanowali mnie :wink2:

mój nick to 6maciejo90 ;)

Edytowane przez mako222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa członków UToP została zbanowana z tego powodu, że nie mieli żadnych punktów - to było około 300 użytkowników. Jeśli już ktoś uczestniczy, to niech chociaż ma jakiekolwiek punkty, ponieważ i tak już mamy słabe statystyki. W celu odblokowania konta trzeba rozmawiać z 71proste, bo ile wiem to on jest za to odpowiedzialny.

 

@ Pichu - albo Twoje wyniki są robione na dwóch kartach, albo to jakiś cheat/fake - popraw to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem hwbotową sygnaturke utpoland. Prosta, ale może komuś przypadnie do gustu. Powinna być udostępniona dla członków teamu.

Dzięki za siga, zacząłem się bawić w hwbota tak nie chciało mi się testować kilkom programami, muszę załatwić lepsze pamięci, żeby wyniki poprawić, w najblizszym czasie musie pokombinować z zapinką od mojego bloku, żeby pasował na socket A wtedy pomęczę amd w starym kompie.

W dalszym ciągu nie dostałem maila z aktywacją konta na forum nick Lord_Master

Edytowane przez Lord_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie dostałem maila z aktywacją konta na forum nick Lord_Master

Co ty mówisz :)

Baza mówi: "Oczekujący na aktywację (0)"

 

A ty logowałeś się wczoraj na konto Lord_Master z maila potwierdzającego: wt***@wp.pl

Jak zapomniałaś hasła to je przypomnij a jak masz dalej problemy to wal na maila: romek@purepc.pl

 

------

*nie wolno mi podawać pełnych nazw maili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...