Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Co do powrotu, cos sie pomysli. Plany sie troche zmienily i mozna myslec nad jakims malym oc czasami.

 

wielu juz obiecywalo i nic tego nie wyszlo ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

nie bede sie tlumaczyl,ale maniakalny moglby juz wyslac mi ta zapinke pod 1366,bo mam troche sprzetu na chacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wiec zacznij cos robic z tym i7 dla UTOP, to bedzie cos wpadac. Bez zapinki tez mozna cos wykminic tylko trzeba chciec, albo zrobic swoja zapinke z kawalka blachy.

zapinka juz leci tak samo jak i7 950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

w koncu mam skompletowany sprzecik,od wczoraj zaczalem benchowac,narazie spokojnie od strony hardwerowej,ale juz ok 60pkt bedzie odemnie na dzien dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

bo tam jest jeszcze pare wynikow z 7300GT DDr3 w kategori z ddr2,ale juz raportowalem,wiec niedlugo przeniosa

jak na takie takty to ida zajebiscie-pamietaj,ze liczy sie efekt koncowy :)

karty bez modow(jedna z nich sie slabo kreci i ogranicza),w kazdej kategorii bedzie po srebrze tylko w 3dm05 bedzie braz-jak dla mnie ok

pierwsze miejsca sa nie do przeskoczenia bez vmoda :(

jak mi znajdziesz gdzies pencil moda to bede wdzieczny

mam dwa asusy silent 7300GT DDR2

 

mam juz 8 nastepnych wynikow 6 zlotych i cos tam...pozniej bede sukcesywnie dorzucal :D

ze 100pkt szarpne z paluszkiem

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Jakos nigdy mnie jeszcze nie olali ;)

poza tym co to znaczy,ze oleja skoro karta jest w niewlasciwej kategorii

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo oleją. Ja nie raz raportowałem, jak sobie wpisywali wynik dużo większy niż na screenie i nic z tym nie robiono.

To chyba powod podales jakis dziwny, zawsze kiedy raportowalem to w ciagu jednego dnia mialem wsio zalatwione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

wyczuwam tu jakis sarkazm :)

hmm,problem jest w tym,ze wyniki byly juz sprawdzone przez moderatora,wiec raportowalem na forum

nie wspomne o tym,ze jeden z wynikow nalezy kolego do Ciebie,nie wiem czemu zamiesciles go tam?przez przypadek? ;)

no chyba ze jechales z jakims mipmapem,bo zmiany timingow itd..nie daly by takiego kopa

Name

DEVILEK - Dzikie.NET [Poland] Benching Team

 

Description

Core 2 Duo E6600@3690MHz [410x9] - MSI Platinum PowerUP Edition [no mod's] - Dual GeForce Galaxy 7300GT DDR3 500/1400@605/1610MHz - Geil Value 667MHz@820MHz 4-3-3-6 [2.4V] - Be Quiet ! Dark Power Pro 530W - Yellow Ice Box Special thank's to MADtech.pl [www.madtech.pl]

 

btw:dzien sie jeszcze nie skonczyl,poza tym co za roznica czy dzisiaj czy jutro-cokolwiek

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamiescilem w zlej kat. to raportuj. Jak krecilem 7300, to chyba jesio nawet nie bylo wersji z ddr2. Masz zreszta wpisane DDR3. Nie pamietam, ale sadze, ze nie bylo rozgraniczenia na 73GT takie i takie, poniewaz zawsze dodaje karte do swojej kategorii.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Spoko spoko,przeniosa do innej kategorii tyle w temacie

wogole jakos ostatnio sie uaktywniles zauwazylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie placze, ze raport puscisz ;) Masz do tego prawo, jesli ja sie pomylilem, bot zle przypisal ...

 

A krece tak sobie cosik czasami ;) Juz nie tak jak kiedys, bo nie tylko na nowosciach sie opiera oc. A kupa zabawy jest z c2d + starsze gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba powod podales jakis dziwny, zawsze kiedy raportowalem to w ciagu jednego dnia mialem wsio zalatwione.

Z tym, że ja na nastepny dzień jak patrzyłem, to wynik stał jak stał, z tym, że pisało już, że został zmoderowany. Ktoś tam sobie przypisał kilkadziesiąt mhz więcej, co dało mu kilka pozycji wyżej, ale już nie pamiętam konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

zdazaja sie jakies przekrety itd..ale coraz lepiej wszystko funkcjonuje :)

 

btw:padla mi wlasnie 7600gs ddr3 a tak sie zajebiscie krecila i to jeszcze przed samym 3dm06/05 :( reszta przeszla,ale juz w 3dm01 nie moglem nawet screena zrobic :D,ledwo co zrobilem fotke i czarny ekran heh

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Walczylem ostatnio z wprime i stwierdzam,ze mam wyniki slabe jak mocz,zainstalowalem viste ultimate 32(powylaczalem uslugi oraz wykonalem podstawowe czynnosci majace na celu polepszyc wydajnosc) fakt wyniki lepsze niz na xp ,ale nadal duzo duzo slabsze niz innych na takich samych zegarach

Czy jest ktos kto sie orientuje co moze dac lekkiego kopa w tym benchmarku,bo nie czaje totalnie?

wiem,ze wielokrotne odpalanie wprime'a tez daje skutki,ale to nie oto biega w tym wszystkim :(

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...