Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, ale macie problemy. oczywisate jest ze wpolsce to sie G da zrobic bo, prockow nie dosc ze nie ma to jeszcze zeby znalezc cos to trzeba $$, a kase malo kto ma, w takich ilosciach jakie by sie przydały.

 

zachod to co innego, wiec nie ma co tu duzo gadac: moze za pare lat.........

 

a co do spi, to konkurencje nie spi ( :lol: ) i niestetety 12 miejsce <_<

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrozy zapowiadają, dzisiaj pocisnę jakiś wynik do teamu - plan jest taki żeby zejść poniżej 25.50 - na więcej na razie mnie stać bo cały czas nie rozwiązałem problemów z podkręcaniem pamięci na dzielnikach :(

ale pocisnę ile się da :D za polske!!!

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba

 

czego nie zapisales wyniku do ORB'a?

wiesz jaki ja leniwy jestem po browarze :lol2: pozatym z pewnych wzgledow nie moglem zapodac wyniku do orba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jaki ja leniwy jestem po browarze pozatym z pewnych wzgledow nie moglem zapodac wyniku do orba...

heh, niech bedzie, ale lepiej troszke sie wysilic i do rankingu dawac linki do ORB'a niz screeny...

 

wynik uznany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, niech bedzie, ale lepiej troszke sie wysilic i do rankingu dawac linki do ORB'a niz screeny...

 

wynik uznany...

heh dzieki, fajnie byc pierwszym*

 

 

 

 

*do czasu az ktos wpadnie z x1900 albo gtx :angry:

 

http://www.hwbot.org/viewBot.do?botId=28 fajnie ze tutaj kilka razy ta sama osoba dodala minimalnie roznice sie wyniki i dziw ze sa no.1 w 3dm2006

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hwbot.org/viewBot.do?botId=28 fajnie ze tutaj kilka razy ta sama osoba dodala minimalnie roznice sie wyniki i dziw ze sa no.1 w 3dm2006

ehhh... ile razy trzeba pisac? to sa wszystkie wyniki jednej osoby - zapewne poprawial score i dodawal nowe posty! dlatego na tej stronie widziany jest pare razy, natomiast do sredniej liczy sie i tak tylko najlepszy wynik!!

 

qooknij tu ryba:

 

http://www.extremeprometeia.com/forum/showthread.php?t=4293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik z mojich prywatnych zabawek = orb a z innych = screen.

 

ryba => mowisz masz, w tygodniu bedzie x1900xt 512mb :P ten wynik to chyba na pewno jest z sli ;p

no przeca jest tam nabazgrane 2x7800gt ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. ten HWBot chyba mnie nie lubi dodalem wynik aa on znowu mnie nie dodal ;(( ehh.. tylko tym razem w smarku 2005

hmm, dziwne... no fakt, nie ma Cie ;/

 

moze jakies tymczasowe odgorne problemy. Zaczekaj, powinno wkoncu zaskoczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. ten HWBot chyba mnie nie lubi :( dodalem wynik aa on znowu mnie nie dodal ;(( ehh.. tylko tym razem w smarku 2005

wyedytuj posta i daj spacje po [hwbot] zeby bylo [hwbot] nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyedytuj posta i daj spacje po [hwbot] zeby bylo [hwbot] nick

raczej spacja nie ma tu nic do rzeczy...

 

wielu userow wczesniej wpisywalo sie bez spacji,a ich wyniki sa. Pewnie cos im sie zepsulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z waszymi wynikami, mój jest slaby no ale cóz :P nie kazdy ma winbondy i opterony :P.

 

 

Procek ma tylko 128kb cache i jak widać semprony z 256 maja o wiele lepsze wyniki ;/ no i w dodatku na Twinmosach CADT nie zaszaleje ;]

post-3788-1140354458_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam pytanko do was :P mam sempa na socket A moge wbić wynik na hwbot ? http://img92.imageshack.us/img92/1746/462032li.jpg oto co NARAZIE moge zaproponować pęknie 45 na nowych memkach było tylko 256 mb i to ddr333 :/

jasne ze mozesz wbic :)

 

Ps... Tylko 256 Mb ramu zbytnio tutaj nie przeszkadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej cholera robie upload obrazka i jaką opcje mam wybrać i wkleic na forum? thumbnail for forums1 ? bo mnie coś strzela obrazek się nie wyświetla dobra już działa... tylko hwbot coś nie daje mojego wyniku :/

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzesiu

Fajne napięcie ci CPUZ pokazuje :wink:

Wiem wiem, na tym EPoXie i jeszcze paru innych tak jest, ale tam w tle widac GHOST Monitor, programik dołaczany do płyty, pokazuje poprawnie ~ 1.55v ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...