Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

OC Team gratulacje... ale ocb:

 

11. AquaPC 25.30 - forum

12. Tweak.pl 25.11 - forum

13. Hinnavaatlus 25.61 - forum

 

?!?!?!?!?!?!

Zmieni sie ostatnio HWBOT miewa problemy egzystencjonalne ;)

 

Ps. Na strpnce jestesmy na 10 miejscu :) !! Gratizz

 

Ah i Ps2. Moze ktos cos zrobi z drogim "2. Siwy05 - 37.69 seconds - K8NS rev.2.0, Semp 2600+@2565, RAM@233(3-3-8-3 1T)" On jest w rankingu Athlon XP i Rankingu Sempron (socket A) a powinien byc w Sempron 64... - przez to burzy moj spokoj wewnetrzny :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniac kategorii w jakiej zostal sprzet wykryty nie moderatorzy nie moga. BOT teraz ostro sie przebudowuje - ciekawe co z tego wyjdzie ;-) A na aktualizacje tez trzeba troche poczekac, a nie od razu sie denerwowac :D juz macie 10 miejsce :D

 

PROSZE WYSYLAC PMA DO MNIE JAK SIE EDYTUJE POST Z WPISEM!!!

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System identyfikacji konfiguracji sprzetowej nie jest doskonaly i nie zawsze dobrze rozpoznaje, nic zrobic nie moge.

 

EDIT: Uprzedzam pytania - wynik Yotoma zostal usuniety na jego prosbe jako ze jeden wynik danego usera moze byc podczepiony tylko do jednego teamu.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wynik nie moze byc dodany na 2 teamy, Yoto dodal swoj na XS wiec wyslalem mu priva, Yoto poprosil zebym usunal jego wpis w Tweakowym teamie, powiedzial ze jesli zrobi lepszy wynik to prawdopodobnie doda go na Tweaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wynik nie moze byc dodany na 2 teamy, Yoto dodal swoj na XS wiec wyslalem mu priva, Yoto poprosil zebym usunal jego wpis w Tweakowym teamie, powiedzial ze jesli zrobi lepszy wynik to prawdopodobnie doda go na Tweaka.

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błyskotliwe

 

P.S.

Popraw podpis bo jest nieregulaminowy ...

yoto a czym byla spowodowana ta zmiana teamu w hwboocie ? btw. zakladaj czapke i krec dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błyskotliwe

 

P.S.

Popraw podpis bo jest nieregulaminowy ...

 

no błyskotliwe, ale dlaczego poszedles na XS?

 

Po mojemu to cos nie tak z karta :razz:

Tym bardziej jak nie chce przechodzic 3D czy tez wywala gry...

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błyskotliwe

 

P.S.

Popraw podpis bo jest nieregulaminowy ...

Miałem na myśli ,że lepszy wynik zapewne pójdzie na XS i narazie tak jest...

Co do sygnaturki to nie musiałeś od razu do moda donosić

 

Z całym szanunkiem dla twoich osiągnięć ale nie sądzę aby obecność na dwóch różnych forach w hwbocie była fair.

To trochę tak jakby piłkarz chciał jednocześnie grać w dwóch drużynach

Rozumiem chęć pokazania się na największym i najlepszym(pod względem wyniów oc) forum ale

HWbot to rywalizacja między teamami .Jeśli ktoś chce się pokazać na innym forum to są wewnętrzne rankingi itp

W ten sposób możnaby wciągnąć np Bachusa do nas z wynikiem ciut gorszym niż tam ma...

 

To tyle moich wynurzeń

No offence

Edytowane przez WormBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Z całym szanunkiem dla twoich osiągnięć ale nie sądzę aby obecność na dwóch różnych forach w hwbocie była fair.

To trochę tak jakby piłkarz chciał jednocześnie grać w dwóch drużynach

Rozumiem chęć pokazania się na największym i najlepszym(pod względem wyniów oc) forum ale

HWbot to rywalizacja między teamami .Jeśli ktoś chce się pokazać na innym forum to są wewnętrzne rankingi itp

W ten sposób możnaby wciągnąć np Bachusa do nas z wynikiem ciut gorszym niż tam ma...

...

tyle że w tej rywalizacji liczy się tylko 10 najlepszych wyików teamu - więc moje dwudzieste któreś miejsce na XS nie ma żadnego znaczenia ...

Grymasicie - Piotresa też ukamienujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukamionujecie... ukamionujecie - tak :D jak bede jechal fc odebrac to se wrzuce jakiegos glazika do plecaka... chociaz zaczepnego :lol:

ty tez uwazaj, wiem gdzie mieszkasz :P

 

a serio to ja nie widze w tym nic zlego, jakby mi na xs zaproponowali zebym wstapil do ich teamu to bym sie chyba dlugo nie zastanawial ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem w temacie o Kwazorowym FC, tak zrobiłem. Wyciągnąłem P1 166 MMX z szafy i odpaliłem piękne SuperPI. Niestety nie mam czasu i chęci na postawienie nowego systemu (testy robione na dosyć zasyfionym Windowsie 95). Przy okazji, metodą prób i błędów, odpaliłem go na 2,5*75 B) zamiast standardowych 2,5*66 :). A wynik SuperPI 1M to: 13 minut 46 sekund!

Dołączona grafika

 

UWAGA! procek chodzi na 2,5*75, CPU-Z źle odczytuje :/

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A tu defaultowe takty: Dołączona grafika

 

 

A reszta kompa to:

Flagpoint RoadRunner TX 512K [i430TX]

S3 Virge 2 MB

128 MB SDRAM PC 133 by Spectec

Quantum 1,2 GB

Codegen "200W" AT

Windows 95

 

Swoją drogą CPU-Z nie potrafi w ogóle odczytać taktowań i timingów pamięci, dlatego postaram się zrobić fotkę BIOSu z ustawieniami ASAP (jak ojciec wróci z pracy z aparatem).

 

I co, fajny wyniczek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak mam zmienic zebym byl w dobrej kategori? aktualnie bot dodal mnie do semprona a ja mam sepa na jadrze palermo czyli nie ta kategoria?

@balu: zapusc 16M ciekawe ile dni by to liczyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siwy05 sądzę, że poniżej 8h - victor89 zarzucił kiedyś wynik z p1 @ 133 MHz, który wynosił <9h, a tu mam ponad 50 MHz więcej :)

 

EDIT:

@KAMILcom - nieśmiertelny Abit BE6-II RAID :)

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

@KAMILcom - nieśmiertelny Abit BE6-II RAID :)

o kuź*a 100zł ---> allegro.pl :blink:

tyle to ja nie dałem za kompa

może znajdzie sie jakaś płyta do 50zł to wtedy kupie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna (chyba) HWbot daje możliwość dołączenia do wyniku screena który go dokumentuje. Przynajmniej takie pole można zauważyć gdy przeglądamy np. Hall of fame w portalu hwbot.org (Show details przy wyniku, pole verification obok pól Processor, Videocard, itp). Czy wie ktoś jak sformatować wynik tak, by link pojawił się w wyżej wspomnianym polu? Szukałem, ale nie znalazłem. Domyślam się tylko, że zadziałać może zrobienie linka z linii z wynikiem, czyli

[.url=link_do_screena][hwbot] opis [/hwbot][/url.]

(bez kropek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna (chyba) HWbot daje możliwość dołączenia do wyniku screena który go dokumentuje. Przynajmniej takie pole można zauważyć gdy przeglądamy np. Hall of fame w portalu hwbot.org (Show details przy wyniku, pole verification obok pól Processor, Videocard, itp). Czy wie ktoś jak sformatować wynik tak, by link pojawił się w wyżej wspomnianym polu? Szukałem, ale nie znalazłem. Domyślam się tylko, że zadziałać może zrobienie linka z linii z wynikiem, czyli

[.url=link_do_screena][hwbot] opis [/hwbot][/url.]

(bez kropek).

jak tak wpiszesz to bot napewno sie sypnie :D

 

To jest wykrywane automatycznie tak jak specyfikacje systemu: Mozna sprobowac tak:

 

[hwbot]nick - 22.222 - Fajny sprzet[/hwbot]

 

link[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak wpiszesz to bot napewno sie sypnie :D

 

To jest wykrywane automatycznie tak jak specyfikacje systemu: Mozna sprobowac tak:

 

[hwbot]nick - 22.222 - Fajny sprzet[/hwbot]

 

link[/img]

Ja wiem czy się sypnie? Bodajże na Extreme Prometeia widziałem kilka tak właśnie sformatowanych wyników.

 

Specyfikacje systemu są wykrywane z sekcji "Fajny sprzet" opisu który przytoczyłeś wyżej, hwbota wydaje się nie interesować nic poza linią w której jest [hwbot]...[/hwbot]. Skanowny jest chyba po prostu kod strony w html w poszukiwniu tych tagów i tyle.

 

Nie działa napis

[hwbot]nick - 22.222 - Fajny sprzet[/hwbot]

[.url=link][img.]link.miniatury[/img][/url]

bo wiele osób (w tym ja) tak sformatowało swój wynik i linka nie wykryło.

 

ent, może najlepiej zapytać się po prostu na forum hwbot? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, zapytam sie jak to z tym dokladnie jest.

 

EDIT: Ten 'feature' z linkami jeszcze nie jest do konca sprawny wiec moze odpuscmy go sobie na razie :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3DM05 jesteśmy 11 i brakuje nam tylko 64 pkt - trza podnieść się o 1 w rankingu :) Jutro powalczę o jakiś większy wynik :)

mam nadzieje ze mnie nie przegonisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...