Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

17:30 hwbot 1.9.5 beta tryout today

 

I'll be testing the new hwbot engine today. It no longers uses the nickname from the hwbot entry but filters it out of the post itself. As this is a huge change, i expect some bugs to appear today. Please ignore the hwbot rankings today. : )

Chyba jasne już, dlaczego są takie jazdy.

 

 

EDIT: Powinno już działać (bo testy były wczoraj i pare błędów gość znalazł), ale z niewiadomych przyczyn wcięło mój wynik :/. Jak robiłem ręcznego update to nie pokazał żadnych błędów co do mojego wpisu...

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego wyniku też nadal nie ma, natomiast wynik SarmaX'a na Linuxie znów jest w rankingu :blink:.

 

Moderatorzy (ent, SarmaX, demek), wiecie co tu jest grane? Może pozmieniała się numeracja wyników i zblokowane są teraz nie te wyniki co trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego wyniku też nadal nie ma, natomiast wynik SarmaX'a na Linuxie znów jest w rankingu :blink:.

 

Moderatorzy (ent, SarmaX, demek), wiecie co tu jest grane? Może pozmieniała się numeracja wyników i zblokowane są teraz nie te wyniki co trzeba?

Jesli tak to bedzie dobre jajo bo tych zblokowanych nawet w panelu nie widze :D

 

Mysle ze to ciagle wina jakis testow, jesli do jutra to sie nie naprawi to trzeba bedzie zadzialac (biore to na siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swoje trzy grosze ;)

 

Ładnie,ładnie 19MHz w górę i sekunda urwana :wink: dodatkowa (kaszka512Kb) daje nie złego kopa,ale pewnie w sobotni wieczór pojawi się lodzik w układzie :wink:

Gratuluje! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gemmy:

 

Główną zasługą czasu w SPI1M jest bardziej te dodatkowe 512KB L2 niż MHz, tak jak porównywałem to Venice w SPI16M radzi sobie bardzo podobnie do SnDiego ale w 1M już dostaje po „pupie” przy tych samych taktach i ustawieniach ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem ze mialem dzis zajac sie botem 1M, ale troche mi nie wyszlo. Mialem naprawde zabiegany dzien, a teraz jestem po paru bro. Obiecuje ze jutro na 100% zadzialam cos w tej materii :D

 

EDIT: Chcialm zrobic to z samego ranca, a tu niespodzianka w postaci niedzialajacej strony HWBota :-/

 

EDIT n. 2: Nie moge sam tego zrobic cos :(, napisalem maila do admina i czekam na odpowiedz, jedno co wiem to to ze nowa wersja bota sprawdza automatycznie czy nick podany w klamrach zgadza sie z nazwa uzytkownika, jesli nie to wynik nie jest akceptowany. Czekam cierpliwie na odpowiedz na maila.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT n. 2: ... jedno co wiem to to ze nowa wersja bota sprawdza automatycznie czy nick podany w klamrach zgadza sie z nazwa uzytkownika, jesli nie to wynik nie jest akceptowany. Czekam cierpliwie na odpowiedz na maila...

 

zgodnie z tym co zacytowalem napisalem swego posta w rankingu jeszcze raz juz super poprawnie i narazie wyniku dalej nie ma , pozostaje nam czekac na rozwoj sytuacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tym co zacytowalem napisalem swego posta w rankingu jeszcze raz juz super poprawnie i narazie wyniku dalej nie ma , pozostaje nam czekac na rozwoj sytuacji .

Teraz to nic nie powinno dzialac bo adres forum sie zmienil :D (zaraz naprawie), generalnie - jesli czyis wynik nie zostal dodany lub przestal byc widoczny, to niech zedytuje posta wywalajac zupelnie nick - czyli piszemy posta o tresci:

 

[hwbot] wynik - specyfikacja [/hwbot] powinno zadzialac :D

 

EDIT: Powinno byc OKa, admin nic nie odpisuje wiec zrobcie tak jak napisalem wyzej - moze pomoze.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu mojwego wyniku znowu nie ma w rankinu ?? ani ogolnym ani w p4 478 ?? ehh.. ja to sie mam z tym bocikiem :) chyba mnie za bardzo nie trawi :((

Zmieniles tak jak pisalem post wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniles tak jak pisalem post wyzej?

Popieram, jak robi się ręczną aktualizację, to jest informacja że "pipanol" jest różne od "pipanol-pl" i że wynik jest ignorowany.

 

Mojego wyniku jak nie było, tak nie ma mimo, że zmieniłem wpis na nowy format.

 

W rankingu pozostaje nadal wynik SarmaXa na linuxie, a tak chyba miało nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, jak robi się ręczną aktualizację, to jest informacja że "pipanol" jest różne od "pipanol-pl" i że wynik jest ignorowany.

 

Mojego wyniku jak nie było, tak nie ma mimo, że zmieniłem wpis na nowy format.

 

W rankingu pozostaje nadal wynik SarmaXa na linuxie, a tak chyba miało nie być.

I Cala Kategoria Semprom (k7) jest zrypana bo tam sa wyniki z Sempronow 64 (tak samo w Athlon XP)... i nie ma wyniku Sobiha z xp :/...

I chyab narazie tyle (z pamieci :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki probuje cos z tym zrobic ale bez odpowiedzi admina to raczej ciezko bedzie :(

 

Wiec najlepiej bedzie jak kazdy kogo wynik zostal "wciety" postapi nastepujaco:

 

1) Edytujemy posta z wynikiem (usuwamy nick)

2) Force Update wciskamy :D

3) Jak nie pomoglo to piszemy nowego posta (bez nicka w znacznikach)

4) Force Update wciskamy :D

 

Jak nie pomoze to piszcie w topicu co sie popierniczylo.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki probuje cos z tym zrobic ale bez odpowiedzi admina to raczej ciezko bedzie :(

 

Wiec najlepiej bedzie jak kazdy kogo wynik zostal "wciety" postapi nastepujaco:

 

1) Edytujemy posta z wynikiem (usuwamy nick)

2) Force Update wciskamy :D

3) Jak nie pomoglo to piszemy nowego posta (bez nicka w znacznikach)

4) Force Update wciskamy :D

 

Jak nie pomoze to piszcie w topicu co sie popierniczylo.

nowy post pmogl ;) sama edycja niet.

 

bno i mam rekord swiata z powrotem :D wogole to na tych sempronach to mamy podium :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...