Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakby tak 1 wynik 40k strzelił to chyba tylko on będzie brany pod uwage i wtedy średnia to 40k będzie ? :D :mrgreen:

Musi byc co najmniej 10 wynikow zeby srednia byla liczona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent... mam jeszcze jedna rzecz...

 

W Subrankingu Athlon Xp i Sempron są np takie wyniki...

A XP

1. siwy05 - 37.69 - Athlon XP 2600+ - K8NS rev.2.0, Semp 2600+@2565, RAM@233(3-3-8-3 1T)

Sempron

1. siwy05 - 36.89 - Sempron 2600+@2573mhz - Sempron 2600+@2573MHz (1.52V), K8NS rev 2.0, 512MB UCCC@234MHz (3-3-8-3 1T)

2. tomos - 37.59 - Sempron 2500+@2452mhz - Sempron64 2500+ @ 2452MHz

 

Te wszystkie wyniki nie powinny sie tam znajdować B) I Tyle Pozdrawiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent... mam jeszcze jedna rzecz...

 

W Subrankingu Athlon Xp i Sempron są np takie wyniki...

A XP

1. siwy05 - 37.69 - Athlon XP 2600+ - K8NS rev.2.0, Semp 2600+@2565, RAM@233(3-3-8-3 1T)

Sempron

1. siwy05 - 36.89 - Sempron 2600+@2573mhz - Sempron 2600+@2573MHz (1.52V), K8NS rev 2.0, 512MB UCCC@234MHz (3-3-8-3 1T)

2. tomos - 37.59 - Sempron 2500+@2452mhz - Sempron64 2500+ @ 2452MHz

 

Te wszystkie wyniki nie powinny sie tam znajdować B) I Tyle Pozdrawiem :]

to samo w s3768 sa wyniki z lga775, tzn 630tka ;] chyba ze to przez jakas magiczna przejsciowke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chlopaki ale ja nic nie zdzialam, procki sa po prostu tak wykrywane przez HWBota. Miejmy nadzieje ze nidlugo rozwiaza ten problem sami tworcy.

A Moze poprosic moderatora o usuniecie postow blednych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jego trzecie przebudzenie ,po tym jak dostał przypadkowo przez moje niedopatrzenie 1.550V+133% :D nabrał nowych sił.

ah..oczywiście dzięki

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc na [brzydkie określenie na linuksa]u liczyl wiec pewnie nie mozna

czyli jak znajde odrobine czasu to podziele dysk na dwie partycje i linuxa trzeba instalowac B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie jeszcze nie zauwazyli to LINUXA NIE MOZNA UZYWAC!!! Pisalem parokrotnie juz to w topiku, od teraz zreszta Pi pod Linuxa nie jest dopuszczone przez admina HWBota. Wynik na pierwszym miejscu jest trefny ewidentnie, w poscie gosc nie dodal nawet screena, nie wiem czy da sie cos z tym zrobic, prawdopodobnie nalezaloby wyslac maila do kapitana jego teamu, ja teraz nie mam za bardzo czasu bo na swieta jestem w domu i dostep do neta mam nieco ograniczony, moze ktos wysle?

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie jeszcze nie zauwazyli to LINUXA NIE MOZNA UZYWAC!!! Pisalem parokrotnie juz to w topiku, od teraz zreszta Pi pod Linuxa nie jest dopuszczone przez admina HWBota. Wynik na pierwszym miejscu jest trefny ewidentnie, w poscie gosc nie dodal nawet screena, nie wiem czy da sie cos z tym zrobic, prawdopodobnie nalezaloby wyslac maila do kapitana jego teamu, ja teraz nie mam za bardzo czasu bo na swieta jestem w domu i dostep do neta mam nieco ograniczony, moze ktos wysle?

a dla sportu nie moge sobie zrobic wyniku na linuxie ? poczekam az bedziesz mial normalnie neta i ty wyslesz, nikomu sie nie bedzie chcialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś oznaki CB ?

jak nie to DI ;)

póki co CB nie łapie ,temp.na parowniku przy tym oc ok -46C idle ,stres ok -41,bios load -25C

proc jeszcze z IHS na pokładzie

na DI przyjdzie czas :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co CB nie łapie ,temp.na parowniku przy tym oc ok -46C idle ,stres ok -41,bios load -25C

proc jeszcze z IHS na pokładzie

na DI przyjdzie czas :wink:

 

mozesz max htt sprawdzic jakie mozesz na fc osiagnac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla sportu nie moge sobie zrobic wyniku na linuxie ? poczekam az bedziesz mial normalnie neta i ty wyslesz, nikomu sie nie bedzie chcialo :D

Spox, po dlugim weekendzie napisze maila, gdzie trzeba :D, dla sportu jak najbardziej Linux dozwolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie jeszcze nie zauwazyli to LINUXA NIE MOZNA UZYWAC!!! Pisalem parokrotnie juz to w topiku, od teraz zreszta Pi pod Linuxa nie jest dopuszczone przez admina HWBota. Wynik na pierwszym miejscu jest trefny ewidentnie, w poscie gosc nie dodal nawet screena, nie wiem czy da sie cos z tym zrobic, prawdopodobnie nalezaloby wyslac maila do kapitana jego teamu, ja teraz nie mam za bardzo czasu bo na swieta jestem w domu i dostep do neta mam nieco ograniczony, moze ktos wysle?

Chyba to nic nieda, bo to właśnie autor tego wyniku jest kapitanem swojego teamu... Trza by napisać do kogoś z ekipy hwbot.org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gemmy widze ze jestes z Poznania, jakbys sie na DI zdecydowal to moge rura poratowac (jak jeden pan zrobi w koncu podstawe :/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki i Dziewczeta.... !!!

 

Jest Sprawa wazna... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Zakladamy Nowego Hwbota tylko teraz powiedzcie jakiego chcecie 3DMarka 2003 czy 3DMarka 2001Se??

 

NO chyba ze jeszcze ktos sie zglosi do pilnowania :) to zalozymy oba...

Wybierajcie albo niech ktos sie zglosi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udział w 2001se

Polecam wziąć się za słownik :), ale ok zanotowałem :]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...