Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

[warn] org.hwbot.service.BotServiceImpl@6b29e6 failed: java.lang.NullPointerException

[warn] stacktrace:

[warn] org.hwbot.persistence.Result.toString() line 123

[warn] java.lang.String.valueOf() line 2577

[warn] java.lang.StringBuilder.append() line 116

[warn] org.hwbot.persistence.Filter.parseHwbotEntry() line 353

[warn] org.hwbot.persistence.Filter.filterHwbotEntry() line 302

 

O co tytaj chodzi :/... :mur: :mur: :mur: juz sam nei wiem pogubilem sie... napisalem na hwbocie pytanie moze dostaniemy odpowiedz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie dowiedzialem sie Tyle !!!

 

[28 May 23:02] Sector19: We've got a problem in HwBot in Pure.pl. When we click "update ranking now" it shows us something like that: [warn] org.hwbot.service.BotServiceImpl@6b29e6 failed: java.lang.NullPointerException [warn] stacktrace: [warn] org.hwbot.persistence.Result.toString() line 123 [warn] java.lang.String.valueOf() line 2577 [warn] java.lang.StringBuilder.append() line 116 [warn] org.hwbot.persistence.Filter.parseHwbotEntry() line 353 [warn] org.hwbot.persistence.Filter.filterHwbotEntry() line 302 What should we do??

[29 May 13:04] richba5tard: hmmm yes, probably a bug. I'll try to install a patched engine somewhere this week.

 

Wiec zobaczymy co i jak B) B)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy... ;)

 

PS.

 

Co to za serwis, bo ja takiego nie znam :P

Spieszylem sie :P :P :P :P :P

 

A neistety nei ma mozliwosci edycji.. zauwazylem juz po dodaniu posta :]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec na fajnej karcie robił 2k5 ;)

 

Niemiec - 11126.00 - Radeon X1900 XT @ 698/840mhz - Pentium D930@4GHz - X19000XT 698/840

Tylko HWbot odczytał jako x1900XT :( :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weelkoo... w polu skąd masz Bieruń/Gliwice spróbuj się jakoś spiknąć może z Sokerem na Dottie 01 power :)

Proponowałem aczkolwiek Weelkoo stwierdził że robi to tylko i wyłącznie dla sportu i nie ma chęci/czasu na takie zabawy ;) szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem aczkolwiek Weelkoo stwierdził że robi to tylko i wyłącznie dla sportu i nie ma chęci/czasu na takie zabawy ;) szkoda...

no tak, ale jak pisal ze bedzie mial nowa zabawke to pisal to w taki sposob, jakby byl pewny ze bedzie pierwszy ;)

 

powaga chcesz zebym byl pierwszy w 3dm03 ? ok ide wsadzic 7900GT, zeby nie bylo pozniej ze sie nie staram :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem aczkolwiek Weelkoo stwierdził że robi to tylko i wyłącznie dla sportu i nie ma chęci/czasu na takie zabawy ;) szkoda...

hMMMM, ciekawe kiedy jakikolwiek kontak ze mną nawiązywałeś ?? wymyślać takie tezy to dopiero sport - ja zaś nie robię tego ani dla sportu ani dla zabawy, ot taka praca a wyniki wrzucam z wiadomych wzgledów

 

@KAMILcom

jakie podejście ? Widzę, że ryba ma ładny wynik w 3DM05 to niech zrobi 3DM03 - może podniesiemy się w rankingu - lepsze za to jest twoje podejście, krytykowac jakikolwiek wynik bo ty zapewne zrobiłbyś lepszy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...