Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Sulaco już to załatwił - 8 miejsce :twisted2:

tak, tylko to sa jego prywatne karty z vmodami, calkiem inna sprawa by byla, gdybym tez mial swoje karty a nie pozyczone :P ale coz, gratsy dla niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM, ciekawe kiedy jakikolwiek kontak ze mną nawiązywałeś ?? wymyślać takie tezy to dopiero sport - ja zaś nie robię tego ani dla sportu ani dla zabawy, ot taka praca a wyniki wrzucam z wiadomych wzgledów

Pisalem na forum z pytaniem ;)

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...6entry2136606

 

Tutaj :) Jeśli nadal jesteś chętny to ZAPRASZAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM, aktualnie mam 2x7800GT prywatne ale jak co to w późniejszym terminie postaram sie załatwić jeszcze raz 7950GX2 to można się wtedy jakoś zgadać :)

OK :) nie ma problemu, do tego czasu może uda mi się poskładać WC = będzie jeszcze lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie galaxy przysłało mi 7900GTX do zabawy - jest problem nie mam kabla zasilającego :/.

 

btw.. jakich orientacyjnie wyników można spodziewac się na tej karcie w markach 03 i 05?

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho... nowy silnik strony...

 

I Chwilowo jestesmy na 1. Miejscu 3DMarka 2005 :lol: :lol: , az milo popatrzec :D

 

Ps. Ladnie ladnie to wyglada pomalu... fajnie sie przeglada kto jakie ma miejsce w danym sprzecie itp. itd. ladna robota.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho... nowy silnik strony...

 

I Chwilowo jestesmy na 1. Miejscu 3DMarka 2005 :lol: :lol: , az milo popatrzec :D

 

Ps. Ladnie ladnie to wyglada pomalu... fajnie sie przeglada kto jakie ma miejsce w danym sprzecie itp. itd. ladna robota.

hwbot sie rozwija - to dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi mających "pucharki" przy nicku... czy robiliście coś szczególnego, czy to się wam samo z siebie pojawiło? Chętnie dowartościowałbym się takimi dwoma pucharkami przy nicku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi mających "pucharki" przy nicku... czy robiliście coś szczególnego, czy to się wam samo z siebie pojawiło? Chętnie dowartościowałbym się takimi dwoma pucharkami przy nicku ;]

Mamy Pierwsze miejsca w danej kategorii :)...

 

Np ja mam

Hardware awards:

[#1 Athlon XP 2000+ in SuperPi] : #1 Athlon XP 2000+ in SuperPi with 40.07 sec [ link ] - [ popup ]

[#1 single GeForce4 Ti 4200 128 in 3Dmark 2003] : #1 GeForce4 Ti 4200 128 in 3Dmark 2003 with 2076 marks [ link ] - [ popup ]

[#1 single Radeon 9500 in 3Dmark 2003] : #1 Radeon 9500 in 3Dmark 2003 with 7 marks [ link ] - [ popup ]

[#1 single Radeon 9500 in 3Dmark 2001] : #1 Radeon 9500 in 3Dmark 2001 with 24117 marks [ link ] - [ popup ]

[#1 single Radeon 9500 in 3Dmark 2005] : #1 Radeon 9500 in 3Dmark 2005 with 3187 marks [ link ] - [ popup ]

[#1 single GeForce4 Ti 4200 128 in 3Dmark 2001] : #1 GeForce4 Ti 4200 128 in 3Dmark 2001 with 17928 marks

 

To sie nazbieralo.. :]. tylko musisz sobie zalozyc konto na hwbocie :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi mających "pucharki" przy nicku... czy robiliście coś szczególnego, czy to się wam samo z siebie pojawiło? Chętnie dowartościowałbym się takimi dwoma pucharkami przy nicku ;]

mi tam sam wskoczył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto mam, pucharki też (p3 i rivka) ale coś sobie nie wiąże ze sobą...

np. AragornPL ma przy ilości wyników "verified", a ja "scanned by bot and matching username"... wie ktoś jak to połączyć?

 

Dla łatwiejszego zrozumienia ocb załączam obrazek

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja wiem jak wam pomoc :)...

 

Przeszukajcie wszystkie zakladki...

 

tam gdzies byla opcja weryfikacji... czy Uzytkownik "Balu" z pure pc jest tym samym co "balu na hwbocie"...

 

W Tym celu w jakims miejscu musicie podac Login do forum PurePc.pl i haslo z forum purepc.. i wtedy on to sprawdzi... czy naprawde jestescie ta sama osoba... i jesli sie bedzie zgadzalo to wyniko dodane sa wasze i TYLKO WASZE.... i nikt ich nie moze przywlaszczyc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja mam 3 złote pucharki :P

 

A to dlatego że mało kto ze sprzętem jak moim wrzuca wyniki na hwbota :P

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam zadnego................ nie dali mi :D mimo ze sie nalezą dwa złote i jeszcze jakies.....

 

//

 

tak btw, jak dodaliscie 32m? http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=CPU_651 ? przecie ppc nie jest w tym rankingu...

 

//

 

dobra juz wiem jak :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja wiem jak wam pomoc :)...

 

Przeszukajcie wszystkie zakladki...

 

tam gdzies byla opcja weryfikacji... czy Uzytkownik "Balu" z pure pc jest tym samym co "balu na hwbocie"...

 

W Tym celu w jakims miejscu musicie podac Login do forum PurePc.pl i haslo z forum purepc.. i wtedy on to sprawdzi... czy naprawde jestescie ta sama osoba... i jesli sie bedzie zgadzalo to wyniko dodane sa wasze i TYLKO WASZE.... i nikt ich nie moze przywlaszczyc :]

 

Dzięki Sector, już znalazłem! Jest to w zakładce My fora, tam dajemy show details przy ppc i podajemy login i hasło ;]

 

Wreszcie czuje się dowartościowany dwoma pucharkami przy nicku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...