Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, oczywiście zrobiłem "save project" ;) wiec jak sie stworzy jakies konto na 3dmarki (purepc.pl team) to wtedy można wszytkie wyniki dodać do orba :]

 

Romek ma wszytko na dysku, wiec mam nadzieje, że się tym zajmnie i wtedy wiarygodnośc będzie potwierdzona na 101%

 

PS. A rozdziałka oczywiście def :mrgreen:

 

PS2. rozumiem Ciebie yoto :) i racja, że orb jest bardzo ważny, oraz wyklucza możliwośc czitowania z rozdziałkami - dlatego orby do wyników postaram sie załatwić jak najszybciej :)

 

pozdro

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoto ma ewidentnie rację - bez ORB'a wynik nie powinien być uznany za wiarygodny. O ile stałym bywalcom forum, dobrze znanym szerokiej publicznosci tego site'u, możemy w zasadzie wierzyć i bez ORB'a, jednakże "newcomers'ów" nikt nie sprawdzi. A przypadków ściem ze screenami mieliśmy juz chyba w ponad 4-letniej historii wystarczająco dużo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoto ma ewidentnie rację - bez ORB'a wynik nie powinien być uznany za wiarygodny. O ile stałym bywalcom forum, dobrze znanym szerokiej publicznosci tego site'u, możemy w zasadzie wierzyć i bez ORB'a, jednakże "newcomers'ów" nikt nie sprawdzi. A przypadków ściem ze screenami mieliśmy juz chyba w ponad 4-letniej historii wystarczająco dużo.....

a poza tym - jestem w stanie zrobić wyższy wynik bez orba (na pewno w 2001) niż z orbem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9042833 - 64383 - 7900gtx

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4949724 - 41377 - 7950gx2

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9042838 - 27530 - 6600 @ passive :)

 

orba od rekordowego 3d01 nie ma :| albo go gdzieś wcięło albo nie zrobiłem, jeżeli naoczni świadkowie w postaci redakcji i administracji nie wystarczą to wywalcie wynik :) Jak będziemy w wawie to będzie lepiej + napewno będzie orb ;]

 

Są także wyniki chaosa i fido, które sie postaram dodac za niedługo.

 

Jest narazie taki problem, że mamy konto non-pro wiec w markach wyższych od 01 możemy miec tylko jeden opublikowany wynik... :/

co nas niestety trzyma bo wyników jest pare... ale nad tym sie jeszcze pomysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest narazie taki problem, że mamy konto non-pro wiec w markach wyższych od 01 możemy miec tylko jeden opublikowany wynik... :/

co nas niestety trzyma bo wyników jest pare... ale nad tym sie jeszcze pomysli ;)

moge pomoc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilem 2 zlota i braz

Braz mam zamiar zamienic na zlotko no i jeszcze zapodac 2006

Bardzo ladnie... Jeszcze Kilka wynikow w okolicach 50k w Marku 2001 i bedziemy na wysokiej pozycji...

 

Moze jeszcze ktos Pomoze :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram coś zdziałac w dziale x2, w końcu co nie co procek może ale jakieś lepsze chłodzonko niż wc by się przydało :wink:

Jak na razie tylko spi32m i pifast ze złotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pi1m brakuje nam 0,01s (średnia) do szóstego miejsca.Może komuś(z top10) uda się jeszcze wycisnąć coś ze swojego sprzętu. :) Ja wieczorkiem poróbuję. :)

 

Edit:

W 3D też wysoko stoimy,tam widzę Sulaco szaleje,gratki. :)

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...