Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia... ciężko będzie :D . Ja bez "7" się nie pokazuje... tak na dobry początek 2007 ;)

7 na moim cepie..... hmmmm.... przy -250 C moze :D no nic moze w niedalekiej przyszlosci cos sie uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 na moim cepie..... hmmmm.... przy -250 C moze :D no nic moze w niedalekiej przyszlosci cos sie uda :D

wymien cepa :] albo ja cos postaram sie zdzialac w tej sprawie to 7ghz zobaczymy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chory, nudzi mi się i w ogóle odkryłem, że mój pll blokuje pci na 37,5 z automatu... No i padł sobie wyniczek: p4 2,4 Northwood @ 3332Mhz (185*18), 1,8V z BIOSu, jakieś 1,7V real

Padaczny proc, padaczna mobo [; ale mam mocniejsze 14 miejsce :D

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSellku, a jak inaczej nazwiesz mobo na i845E? ;]

A poza tym manie padaki jest trendi dżezi i elomłodzieżowe (jak ja :D)

dać mu więcej papu?

edit: 1,75V real papu nic więcej nie dało :|

 

"Co ty nie powiesz Balu?" by Radiostacja ®

ni ma u mnie radiostacji :P soł nie wiem ocb

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy zabaw z P4 631:

 

P4 631 - 15x393MHz=5.9GHz -> SPi 1M 22,3s

 

Wynik z pupki, bo tylko single oraz zasyfiony system bez optymalizacji => tylko wylaczony explorer i priorytet

 

Nastepnym krokiem miało być SPi na równych 6GHz, ale po 2-3 zwisach na ostatnim/przedostatnim loopie zrezygnowałem z walki z powodu braku czasu. Temperatura procka podczas idle ~ -5'C

 

Zrobilem równiez walidacje na 61xx MHz, ale przy próbie opublikowania wita mnie miły komunikat: "probleme de taille fichier", dlatego pokazać moge tylko ten:

 

P4 631 - 15x400MHz=6GHz 1.55v -> CPU-Z Verified

(temp idle ~3'C)

 

Z tego co mi wiadomo, jest to najwyższy oficjalny i zweryfikowany wynik na procesorze P4 w Polsce :) .

 

Podziekowania dla przemka 2f za użyczenie FC. Niestety było za mało gazu - bardzo ciezko bylo przez to zmusić układ do trzymania jakiejkolwiek stałej temp, a o sensownym loadzie mogłem pomarzyć.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro spróbuję zaatakować równe 6.2GHz cpu-z ;) ... albo i nawet troszkę wyżej ;)

 

Ten procesor z dnia na dzień coraz bardziej mnie zadziwia. Nie mogę doczekać się momentu, gdy go porządnie przymrożę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P4 631 - 15x400MHz=6GHz 1.55v -> CPU-Z Verified

(temp idle ~3'C)

 

Z tego co mi wiadomo, jest to najwyższy oficjalny i zweryfikowany wynik na procesorze P4 w Polsce :) .

 

Eee a z Ravenem i Matizem to kto pyknal 6GHz na 631 B-)

Weryfikacja gdzies na XS w temacie o DBX sie plata.

Ale proc Ci sie trafil faktycznie ladny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Mozna do CPU-z ranking dodac screen z CPU-z a nie validacje? Bo mam screena na 5GHz, a validacji nie zrobilem :(

przydałoby sie

 

Załącz screenshot wyniku lub sumę kontrolną

więc wnioskuje że suma kontrolna Spi mod jest dozwolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz richba5tard i hwbot crew będzie pewnie uważniej patrzeć na wyniki: http://www.hwbot.org/hwbot.post.do?postId=266.

 

Ale na szczęście u nas nie ma cziterów ;]

Swoich wynikow jeszcze nie skazilem cziterstwem, wiec mam czyste sumienie i dodam swoje wyniki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dostęp do usera PurePC? Bo ten wyniczek od ryby nie wchodzi:

[warn] Error in post #2429798 [show post]: hwbot tag found, but submitted username (Purepc) differs from real one (ryba), ignoring.

Swoją drogą jeszcze dwa mają inaczej wpisane w tagu niż realna nazwa:

[warn] Error in post #2421184 [show post]: hwbot tag found, but submitted username (MRTwiG) differs from real one (Mr.TwiG_), ignoring.

[warn] Error in post #2429605 [show post]: hwbot tag found, but submitted username (MARyo) differs from real one (<<)MARyo(>>),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dostęp do usera PurePC? Bo ten wyniczek od ryby nie wchodzi:

 

Swoją drogą jeszcze dwa mają inaczej wpisane w tagu niż realna nazwa:

[warn] Error in post #2421184 [show post]: hwbot tag found, but submitted username (MRTwiG) differs from real one (Mr.TwiG_), ignoring.

[warn] Error in post #2429605 [show post]: hwbot tag found, but submitted username (MARyo) differs from real one (<<)MARyo(>>),

 

sory, zapomnialem o nim ;) juz poprawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent, wiesz, tylko, że sami twórcy hwbota pozwalają na upload screena, ba, nawet dorzucają fajną ramkę z danymi: http://www.hwbot.org/show.img?style=2&imageId=1161

Skoro akceptują to dlaczego nie możemy dawać screenów? Co nie jest zabronione jest dozwolone. Chyba nie zmienia to wyników tak bardzo jak Linux przy użyciu SPI, więc każdy ma równe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak cos ustalilismy to sie tego trzymajmy. Poza tym nie raz latwiej jest zrobi screena niz validacje. Zreszta niech ogol sie wypowie, nie bedzie odzewu to zostawiamy tak jak jest i wywalamy wyniki ze screenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ale jak cos ustalilismy to sie tego trzymajmy. Poza tym nie raz latwiej jest zrobi screena niz validacje. Zreszta niech ogol sie wypowie, nie bedzie odzewu to zostawiamy tak jak jest i wywalamy wyniki ze screenami.

odzew - screeny :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...