Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem może jednak my Polacy mamy najwięcej „wałków” i dlatego najlepiej sobie z ich demaskowaniem radzimy ;)

Co racja to racja :) (ale sie usmialem :P) u "Nas" to jzu z "Tego" mozna sie smiac :)

 

 

macr0n

Co do Sempronow to chyba nie pamietacie o "kims"

Sempron 1M SuperPi :P

 

Chyba wiecej musialbys nadgonic :) i do tego masz przewage w postaci Dual Channel :) jakby nie patrzec s939.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest poza konkurencja :D

ale trzeba przyznac, ze sempy pod s754 lepiej sie kreca, poza tym w poscie ze swoim wynikiem chcialem dopisac, ze i tak przyjdzie hary i pozamiata :D

btw. netes tez mnie przegoni, prawdopodobnie majkel rowniez :D

co nie zmienia faktu, ze jestem dumny z wyniku :)

 

ps. hary86 czym chlodzone, zimna woda?

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bachus dzięki bardzo za wskazówki, skorzystałem i jak widać poniżej nadrobiłem 0,33s. :lol:

 

Dołączona grafika

 

 

Pozdrawiam,Ricci. :wink:

Edit:

Tak się porównuję do innych opków na podobnych taktach i mam bardzo przyzwoity wynik. :lol2:

 

Edit 2:

@hary86:

W Sempach jesteś najszybszy na świecie,rewelka :lol:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hary86, Twoj proc jest niesamowity :D tamten z tccd czy co to tam jest to sie ostro zdziwi jak to zobaczy :D

 

//edit

 

parszywa 13tka jest co raz blizej <_< :? <_<

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary naparwde zrobil piekny wynik i te prawie 3,2Ghz na sepmku 2600+ cos pieknego

 

a co do naszych przekretow to mardokl mas ztrozke racji:)

niedlugo zaktualizuje moj wynik bo jzu seleconowany procek lezy obok mnie:) venice 0517 EPAW. czekam tylko na pklyte epoxa bo gigus jzu w sumie jest sprzedany a koles przyjedzie po niegowe wtorek:) a plyta dzisaj do mnie ma leciec (dopiero ma wyslac) czy ktos mieskza niedaleko Brus? i ma dobre pamiatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy wynik pana boardy'iego poleciał... sobih jest na drugim...

 

Kto się pobawi w P3? Bo chcę z kimś porządnie pokonkurować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary naparwde zrobil piekny wynik i te prawie 3,2Ghz na sepmku 2600+ cos pieknego

 

a co do naszych przekretow to mardokl mas ztrozke racji:)

niedlugo zaktualizuje moj wynik bo jzu seleconowany procek lezy obok mnie:) venice 0517 EPAW. czekam tylko na pklyte epoxa bo gigus jzu w sumie jest sprzedany a koles przyjedzie po niegowe wtorek:) a plyta dzisaj do mnie ma leciec (dopiero ma wyslac) czy ktos mieskza niedaleko Brus? i ma dobre pamiatki?

powiem Ci ze bys sie wstydził dawac jakiegos ładnego procka na epoxa :P załatw DFI :P

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest poza konkurencja :D

ale trzeba przyznac, ze sempy pod s754 lepiej sie kreca, poza tym w poscie ze swoim wynikiem chcialem dopisac, ze i tak przyjdzie hary i pozamiata :D

btw. netes tez mnie przegoni, prawdopodobnie majkel rowniez :D

co nie zmienia faktu, ze jestem dumny z wyniku :)

 

ps. hary86 czym chlodzone, zimna woda?

Zimą mroźną Panie chłodził żem, zimą mroźną i Zalmankiem 7000A Cu.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec jak "wypocznie" i opije sesje to tez moze troche pozamiatac ;)

wynik na systemie "codziennym", memki widac jakie sa :( ale jeszcze min 250mhz zapasu na pi 1m jest :) ogolnie wynik posysa, ale patrzac po sempach to nie jest najgorszy ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec jak "wypocznie" i opije sesje to tez moze troche pozamiatac ;)

wynik na systemie "codziennym", memki widac jakie sa :( ale jeszcze min 250mhz zapasu na pi 1m jest :) ogolnie wynik posysa, ale patrzac po sempach to nie jest najgorszy ;)

 

Dołączona grafika

Ty masz więcej na procku, a ja na memach, ale i tak wynik masz o sek gorszy:D

No i masz zapas na procu a ja mam dupiastego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uporam się z backplatem pod socket to dam ognia ze swoim Bartonkiem, mam nadzieję, że mechanik od zasilaczy przyda się w teamie ;) o ile mnie przyjmiecie.

 

Może ktoś ma zbędnego backplate pod socket A bo nie chcę zajechać płyty, a sprężyny do bloczka mam supermocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek myslisz ze bym nie chial dfi to moje mareznie ale sprawa jest bardziej skomplikowana i niesttey nie moge takich rzeczy zrobic mam do wyboru kazda plyte pod soc 939 na AGP ale akurat nie firmy DFI i tylko nie mowcie ze na komputroniku sa albo gdzie bo wiem ale nie moge niestety

Ale obecny gigabyte smiga fsb 340 bez podnoszenia napiecia na chipsecie a na epoxie nie wiem jak sobie sprawdze i jak podlacze nowego proca to tylko pamiatek bedzie trzeba szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie się zarejestrowałem :). Czytam forum od kilku(nastu?) miesięcy i wasze zmagania ze sprzętem były dla mnie wielokrotnie źródłem cennych informacji. Dzięki :)

 

Chciałem się podzielić z Wami pewną obserwacją, którą może uznacie za przydatną a może nie :) :

 

moje pi 1M 27,6 s - to niewiele, ale uzyskane na winchester 3000+@2465, mem @224 2.5-3-3-7 1T dual.... Niemożliwe pod Windowsem (tam mam jakieś 34s), ale ja jadę na linuksie FC4 64-bit. Widziałem, że wyniki ludzi na extreme z linuksem są proporcjonalne w porównaniu z moim, więc myślę, że możecie swobodnie zejść o kilka sekund ze swoimi wynikami. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że zaraz ktoś mnie sprowokuje do kłótni i będę żałował, że się odezwałem ;) Tu się przecież toczy walka o każdą pozycję, więc może jednak niektórzy się przez moment zabawią innymi zabawkami niż windows ;) A instalacja linuksa jest łatwiejsza niż FC, no i tańsza ;)

 

@Ricci: 16M na tweaku - linux niedozwolony, 1M na hwbot - linux dozwolony. I jak byś miał zainstalowanego linuxa to do tego akurat rankingu byś przysłał wynik spod linuxa. Bo wolno - kategoria open ;) Ale oczywiście nikt nie zmusza ;) Ot taki pogląd mam na wymianę :)

 

@MaSell: Każdy się bawi jak lubi, ale żeby od razu wszyscy tak samo ;) Piąty wynik obecnie w teamie Xtreme jest na linuksie... i tylko optek na 3,05... Trzeba go chyba stamtąd usunąć, bo nie umie się bawić ;)

Edytowane przez clawap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team za nami jest o tyle niebezpieczny,że mają dobre wyniki na poz 1-3 i słabe na poz 8-10 i każdy dobry wynik podniesie im znacząco średnią,poza tym do jedenastego brakuje nam 2,3sek(0,23s średnia).

Userzy z czołowki przytemperujcie zabawki + ostatni patent i do dzieła. :wink:

 

@clawap

Nie zauważyłem by ktoś Cię prowokował do kłótni,chyba że wymianę poglądów tak nazywasz.Pod Linuksem trzeba by stworzyć oddzielną kategorię,coby idei sportu nie stracić. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee wszyscy bawimy sie tak samo i na tych samych zasadach :wink:

Pisząc "ostatni patent" nie miałem na myśli linuksa tylko to co Bachus podpowiedział. :wink: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat to bylo do clawap'a, tylko mi sie przed niego wwaliłeś :wink:

55 minut tylko posta pisałes? ;)

 

jak dla mnie to jakas sciema z tym linuksem, po kij to robic, tylko zamieszanie niepotrzebne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...