Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś zakaz liczenia na linuksie? Windows ma monopol na pi? Czy ja o czymś nie wiem?

Co prawda nie liczyłem pi na linuksie, ale nie wiem czemu bym miał nie liczyć :0

Bo na Linuksie jest inny algorytm? Lepszy, który liczy szybciej i zabawa już jest inna? To zupełnie tak jakby liczyć PiFastem - przecież wynik taki sam, więc o co chodzi? Nie ma osobnej kategorii dla PI@Linuks, więc liczymy tylko za pomocą SuperPI.exe i tyle. Ewentualnie można sobie to zaemulować - ale wtedy jest gorzej niż na Windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek, dzięki

No tyle że wtedy wynik "leci" bo testy wielowątkowe też są na jednym. Niektórym działa zmiana koligacji podczas testu [żeby tylko gramatyka leciała jednowątkowo, a przedtem i potem x-wątkowo], a niktórym się Mark wykłada wtedy... [w tym mnie, ale niezbyt długo z tym kombinowałem]

 

Linux: kiedyś był wpis jak pod Linuksem 1/32M uruchamiać, teraz już nie ma => oficjalne stanowisko HWBot że pod Linuksem nie wolno i tyle, post na Labie wyedytowałem.

 

+~70 z E6850 / 88GTS320, w tym rekord Polski [Penryna my przebili, ło! :P] PiFast i drugi Aqua w PL, proc jak przystało na G0 szedł "aż do ścianki" stabilnie na przyzwoitym napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle że wtedy wynik "leci" bo testy wielowątkowe też są na jednym. Niektórym działa zmiana koligacji podczas testu [żeby tylko gramatyka leciała jednowątkowo, a przedtem i potem x-wątkowo], a niktórym się Mark wykłada wtedy... [w tym mnie, ale niezbyt długo z tym kombinowałem]

 

Linux: kiedyś był wpis jak pod Linuksem 1/32M uruchamiać, teraz już nie ma => oficjalne stanowisko HWBot że pod Linuksem nie wolno i tyle, post na Labie wyedytowałem.

 

+~70 z E6850 / 88GTS320, w tym rekord Polski [Penryna my przebili, ło! :P] PiFast i drugi Aqua w PL, proc jak przystało na G0 szedł "aż do ścianki" stabilnie na przyzwoitym napięciu.

Mi jakakolwiek zmiana nie działa, wystarczy, że cokolwiek podczas testu "kliknę" i już "Benchmark aborted".

 

Próbowałem tego: http://www.geocities.com/edgemeal_software...ime_1.0.0.2.zip Ale cos nie chciało mi banglać ;) Może jak ktoś to rozgryzie to się podzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, tak jak obiecywałem dorzuce sie ale jutro ( tzn dzie ;p ) do punktacji hwbot, bedzie 1st place w prockach nx1750+ ;] ( brak konkurencji ;) ) a mianowicie : mój procek z kompa (podpis) #2 jutro wiecej potestuje bo musze isc spac na 7:30 na uczelnie ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell a czemu tak,za ciezko bylo sie wbic do pierwszej 5'tki w naszym Teamie ;) ??

Właśnie korzystajac z ac troszku podskoczylem w rankingu wyprzedzajac Ciebie i Sextorka, a to dopiero poczatek zabaw z oc :) . Do tego jest pewny Oc Guru :D .

 

No i przydalo by sie kszonka kiedys dogonic, bo szaleje ostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Przez to, ze uciekłeś, nawet nie zauważyłem, że coś dodałeś ;)

ja tez nie

ostatnio mi brakuje jakiegokolwiek sprzetu do benchowania,Commando sprzedane.

Punkty w koncu jakies dorzuce,ale narazie bez opcji.

 

btw:tylko w ostatnim tygodniu polecialem 7 miejsc w dol

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie

ostatnio mi brakuje jakiegokolwiek sprzetu do benchowania,Commando sprzedane.

Punkty w koncu jakies dorzuce,ale narazie bez opcji.

 

btw:tylko w ostatnim tygodniu polecialem 7 miejsc w dol

ja tez nic nie mam - ostatnie ~50pktow jest na s370 i slot1 oraz na laptopie kolegi ;]

 

MaSell, toś dał screena http://www.hwbot.org/result.do?resultId=664483 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nic nie mam - ostatnie ~50pktow jest na s370 i slot1 oraz na laptopie kolegi ;]

 

MaSell, toś dał screena http://www.hwbot.org/result.do?resultId=664483 ;)

Nawet nie wiesz jak sie wku...zdenerwowalem jak zobaczylem, ze dobry screen okazal sie "popsuty". Poprawie to przy najblizszej okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak sie wku...zdenerwowalem jak zobaczylem, ze dobry screen okazal sie "popsuty". Poprawie to przy najblizszej okazji ;)

Znam to.... parę razy tez mi się tak trafiło - gorzej jak nie da się tego jeszcze raz zrobić.

 

//

 

Jednoczesne postem tym chciałbym poinformować iż (ledwo bo ledwo), ale jako pierwszy załapałem się na "Hardware Master" :D Tylko 300,6pkt, ale zawsze te 0,6pkta ponad 'kreska' które mam nadzieje ulegnie zwiększeniu w najbliższym czasie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ze w tym temacie, ale w temacie o 6800 nikt mi nie odpisal.

Moglby mi ktos wytlumaczyc, co gdzie przylutowac zeby dzialalo? Narazie robilem moda tylko do 9550, a tam bylo wszystko ladnie wytlumaczone. Tu nie moge sie polapac co i jak.

 

http://img216.imageshack.us/my.php?image=vmemmod16ir.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sobie pozwole zadać pytanie :D

 

Pierwszą nóżkę muszę przylutować do zaznaczonego punktu : http://shackit.pl/news/f7e43420853b218962d54577eaaeb364.jpg a masa gdzie będzię ??

Tam gdzie sie srubke przykreca do mobo, na wtyczce od wentylatora, w molexie, nawet w slocie ATA/Floppy, gdzie chcesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie sie srubke przykreca do mobo, na wtyczce od wentylatora, w molexie, nawet w slocie ATA/Floppy, gdzie chcesz ;]

To chyba pierwsza opcja, bo jak sobie do zasilacza wlutuje masę a i tak innego na benchy będę używał.

 

Dzięki.

Edytowane przez Monster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potek ~10kohm bedzie ok, ten 2kohm ma byc jako zabezpieczenie przed tym, zebys nie dal powyzej 2.95vdimm, bo moze byc szkodliwe dla pamieci

Aha, czyli miedzy tp 13 i 14 vr10 kohm i bedzie git. A jeszcze tam jest gdzies zaznaczone gdzie mierzyc napiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Taa,ja nie mam sprzetu wiec nawet sie odzywam,chcialem troche wyniki poprawic,ale to co siedzieje u mnie w kompie w tej chwili juz nie czaje.

Czemu po wlaczeniu LOD'a nie ma reakcji w postaci pkt w 3dsmarkach??Mial juz ktos tak kiedys,bo ja nie i nie wiem WTF????Wynik pozostaje niemalze identyczny,wczeniej skoki byly widoczne,z reszta co Wam bede mowil..any ideas??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,ja nie mam sprzetu wiec nawet sie odzywam,chcialem troche wyniki poprawic,ale to co siedzieje u mnie w kompie w tej chwili juz nie czaje.

Czemu po wlaczeniu LOD'a nie ma reakcji w postaci pkt w 3dsmarkach??Mial juz ktos tak kiedys,bo ja nie i nie wiem WTF????Wynik pozostaje niemalze identyczny,wczeniej skoki byly widoczne,z reszta co Wam bede mowil..any ideas??

Nie wszystkie karty "reaguja" na LOD ;)

Ja mam 4 8800GTX i tylko 2 reaguja :blink: Tzn po dzwignieciu LOD tylko dwie daja FPS i punkty :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,ale wczesniej reagowala a teraz co tak sobie przestala??

Przyklad:dwa dni temu bylo prawie 14.5k a teraz 14k,te 500pkt mialem wlasnie z LOD'a

 

odechciewa sie wszystkiego

 

edit:sterowniki byly powodem,kto by sie spodziewal,ze na innych sterach LOD nie zadziala,nie spotkalem sie z czyms takim

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony cytat:

 

w zasadzie lepiej, że do OCX niż do rosjan :D

To nie jest przypadek, ze akurat w tym momencie znalazlem sie w OCX :D

 

@71proste

Sterowniki maja wplyw na wiele wiecej czynnikow niz LOD, gdy sie walczy o kazdego 3dmarka ;) . Pomijam kwestie oczywiscie samego przyrostu punktowego poprzez same ulepszenie tychze sterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tam przynajmniej Cię docenili, grejt benszerze, nie musisz się już wstydzić, że jesteś z samymi lamami w teamie...

Prosze Cie, zamknij się i nie nazywaj lamami kolegow z zespolu bo nimi nie sa, ok? :mur: . Jak sie nie podoba news na HWBocie, to pretensje zgłaszaj do Massman'a.

 

Wlasnie przez takie teksty i sposob myslenia zmienilem team.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Moj komentarz odnosnie obecnej sytuacji na ocx i planach wyprzedzenia UToP:

 

"Polish team... full of my friends, I know they for years. I'm polish, so it won't be easy for me. You don't know, how we was happy, when we hit 1st and 2nd place. Big community, united people from all country with very many amazing scores"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko newsowi - wreszcie coś o Nas.

 

I wszystkiemu jest winny sposób myślenia.... cóż jest jak jest, może jakbym zmienił swój sposób myślenia to bym parę rzeczy zrozumiał, ale jakoś nie mogę.

 

No ale jesteśmy dorośli i robimy co chcemy - i tak jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...