Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Nie wiem czemu, ale taki "ulezany" system potrafi byc lepszy o specjalnie przygotowanego, na nowo instalowanego :D

przekonalem sie juz niejednokrotnie,stawiam winde,przygotowuje a tam kupa gorzej niz na starej zapchanej windzie ;)..w 3dmarkach najczesciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co innego jak ktoś mnie męczy tygodniami żebym mu podał całą moją wiedzę na tacy, a co innego jak się dostanie kilka tweaków, potestuje, pogada na ich temat i przedstawi swoje spostrzeżenia (Wtedy chętnie pomogę poszerzyć twoją wiedzę) - a nie tylko daj, daj i daj...

Temat na ocerclocku gdzie ostatnie zdanie brzmiało: "kto chce więcej niech sobie poszuka". Pozatym na moje pytanie o tłiki zawsze odpowiadasz tylko googlami ;] I nie mecze Cię tygodniami ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kazdego jest inaczej, wiec niech kazdy sobie sam wszystko testuje pod konkretny sprzet ;)

 

Nie rozumiem tez ludzi, ktorzy chca zeby im podac tweaki. Przeciez ich wyszukiwanie, sprawdzanie konkretnych ustawien itd to najwieksza frajda, a samo oc i wyniki jest tylko dopelnieniem calosci.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boicie sie zeby ktos z druzyny was nie przeszedl w punktach ? :huh:

Ja tam sie nie boje :), nawet ostatnio wysłałem rybie E2160 którym mógł pobić moje wyniki :).

 

Tak samo bylo z 7600GS kiedy nawet pytali sie mnie jak zrobiłem jakiś tam wynik i chętnie im pomogłem :) i tez wypadłem z czołówki.

 

Tylko widzisz, u nas tak jest, że np. Ryba jest team liderem- czczijmy go, on sie zna- my nie. Na pewno nie powie jakich tweaków używa. Każdy radzić musi sobie sam, niestety, a żeby się spotkać i coś razem pobenchować- mowy nie ma{mówię, o userach, którzy zajmują czołowe miesca w teamie}.

Po pierwsze to...

 

ryba nie jest jakimś liderem i na pewno sie na wszystkim nie zna... nigdy sie nie wywyższa, chłopak potrafi posłuchać uwag innych ludzi, jak i sam doradzić... Myślę że sam mógłby potwierdzić to, że nawet ode mnie się czegoś nauczył.

 

I NIKT nie musi sobie radzić sam.... Wystarczy pogadać... spotkać się... przeciez ryba bardzo chętnie pobenciach!e z każdym... Tak Samo MY...

 

Hindenburg Extreme... czy my kogoś odstraszamy...??

 

Więc bardzo mnie to boli gdy ktoś mówi że ludzie z czołowych miejsc w teamie nie chcą współpracować...

 

Chłopie:

 

Devilek, MAtiz, ryba, kszonek, kielbaski, Masełło, prosty, Chaos, Świder, LanC i wielu wielu innych (nie obraźcie się) to normalni ludzie z którymi da się pogadać... i na pewno wytłumaczą wszystko.

 

BA !!! Nawet pożyczą własny sprzęt... osobie którą tak naprawdę znali tylko z forum !!!

 

JA do mnie zapraszam z Lancem wszystkich.... dysponujemy całym sprzętem, Miejscem, dostępem do DI/LN2.

 

Tylko wiadomo zawsze do benchow musimy się złożyć na niego... ale im nas więcej tym więcej zabawy.

 

JAK coś to OFICJALNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH (Zwłaszcza piękne kobiety :) ), wystarczy mieć trochę chęci i kręcimy.

 

NO i Tyle ode mnie.

 

Ps.

 

Trochę spadłem, ale... raz na wozie, raz pod wozem... nie powiedziałem ostatniego słowa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Sextor ma racje

 

Chetnie pokrece z kazdym (noo 13+lat i iq 100+ wymagane ;) ), zwlasza jak jest jakis ciekawy sprzet. Jakims tam sprzetem dysponuje, wiec jak ktos ma dobrego proca/grafe i nie boi sie ryzyka (male, ale zawsze jest) to moge razem pokrecic. A jak punkty do hwbota wpadna to juz w ogole wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie boje :), nawet ostatnio wysłałem rybie E2160 którym mógł pobić moje wyniki :).

 

Tak samo bylo z 7600GS kiedy nawet pytali sie mnie jak zrobiłem jakiś tam wynik i chętnie im pomogłem :) i tez wypadłem z czołówki.

Po pierwsze to...

 

ryba nie jest jakimś liderem i na pewno sie na wszystkim nie zna... nigdy sie nie wywyższa, chłopak potrafi posłuchać uwag innych ludzi, jak i sam doradzić... Myślę że sam mógłby potwierdzić to, że nawet ode mnie się czegoś nauczył.

 

I NIKT nie musi sobie radzić sam.... Wystarczy pogadać... spotkać się... przeciez ryba bardzo chętnie pobenciach!e z każdym... Tak Samo MY...

 

Hindenburg Extreme... czy my kogoś odstraszamy...??

 

Więc bardzo mnie to boli gdy ktoś mówi że ludzie z czołowych miejsc w teamie nie chcą współpracować...

 

Chłopie:

 

Devilek, MAtiz, ryba, kszonek, kielbaski, Masełło, prosty, Chaos, Świder, LanC i wielu wielu innych (nie obraźcie się) to normalni ludzie z którymi da się pogadać... i na pewno wytłumaczą wszystko.

 

BA !!! Nawet pożyczą własny sprzęt... osobie którą tak naprawdę znali tylko z forum !!!

 

JA do mnie zapraszam z Lancem wszystkich.... dysponujemy całym sprzętem, Miejscem, dostępem do DI/LN2.

 

Tylko wiadomo zawsze do benchow musimy się złożyć na niego... ale im nas więcej tym więcej zabawy.

 

JAK coś to OFICJALNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH (Zwłaszcza piękne kobiety :) ), wystarczy mieć trochę chęci i kręcimy.

 

NO i Tyle ode mnie.

 

Ps.

 

Trochę spadłem, ale... raz na wozie, raz pod wozem... nie powiedziałem ostatniego słowa :).

 

Sector ma racje, to ze mam najwiecej pkt w teamie, to nie oznacza ze jestem the besciak! Wbrew pozorom Hipro5 jest do objechania jak mlody na hwbocie. Ja bylbym szarym userem, gdyby nie spore grono osob, ktore poznalem przez ostatnie 3 lata. Nie mam zamiaru ich wymieniac, zeby nikogo nie pominac, ale jestem im wdzieczny za cala wiedze jaka uzyskalem.

 

Kazdy moze mi zarzucic, ze jestem chamski, nerwowy i w ogole zly. Ale prawda jest taka, ze jak ktos jest dla mnie dobry, to ja dla niego tez. W przeciwnym wypadku nie mam zamiaru lizac nikomu [gluteus maximus], udawac ze jest fajnie i sie lubimy.

 

Objechalem juz chyba cala Polske, bralem udzial w roznych benchach i duzo osob mnie zna. Praktycznie zawsze byl mega fun, nie wazne czy wyniki byly elo czy nie.

 

Z kazdym byly dobre i zle chwile. Jak bedzie? Sie zobaczy. Na wspolny bench jestem chetny zawsze, pomagam kazdemu w miare mozliwosci. Kooperacja napewno dobrze robi teamowi. Z Sectorem wymianiamy sie sprzetem w razie potrzeby i mozliwosci (wspomniany E2160, za ktorego tobie wielkie dzieki, chociaz on zostal kupiony :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24th w rankingu, szalejesz rybek :D . Mysle, ze za tydzien pomoge ci wskoczyc na pierwsza strone ;)

Szprotex Company rox, top20 juz jest blisko, szkoda tylko ze twoj lamerski team juz nas wyprzedzil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem 3 ostatnie strony i kwicze, ja p....... chlopaki nie moge, moze ja wiem wiecej niz niektorzy znawcy "sceny OC" w Polsce, a moze BTL i jego kontakty ze "scena OC" to odosobniony przypadek :P kolko wzajemnej adoracji sobie zalozcie :P Milosc przyjaźń muzyka! buahahahaha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś na czym polega Hardware masters? Ja jakim straciłem punkty, to mi wynik spadł, aż nawet w pewnym momencie byłem znowu hardware junkie, a np SAV, czy inni z czołówki, mają jakąś chorą liczbę punktów, za hardware mają dużo więcej niż za hw+global - a to raczej nie możliwe.

 

To jakiś błąd, czy te punkty to inne punkty? :|

 

Inna sprawa to, że ostatnio dodałem wyniki za ~10pkt, a w sumie dalej mam tyle i le miałem (nawet zsumowałem wszystko na liscie i wyszło 360, a nie 347 :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest limit do 300 punktów samym "ciułaniem", dalej to nie idzie do rankingu indywidualnego [team dostaje ile powinien].

Jak widzisz odpowiadam na Twoje pytania 2 miesiące przed ich zadaniem ;).

Czyli >300 konieczne są punkty globalne [top {edit} 500 bodaj aktualnie] żeby się w indywidualnej klasyfikacji przesunąć.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,czyli pozniej punkty za hardware nie sa juz dodawane do profilu tylko leca do druzyny?Dostaje sie juz tylko za global?Troche mnie twoja wypowiedz zbila z tropu JMKS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to, że ostatnio dodałem wyniki za ~10pkt, a w sumie dalej mam tyle i le miałem (nawet zsumowałem wszystko na liscie i wyszło 360, a nie 347 :/ )

JAk nizej... 300 Pkt z Hardware mozesz miec a potem tylkoz globala

Jak widzisz odpowiadam na Twoje pytania 2 miesiące przed ich zadaniem ;).

Czyli >300 konieczne są punkty globalne [top 1000 bodaj aktualnie] żeby się w indywidualnej klasyfikacji przesunąć.

top 500

 

Hmm,czyli pozniej punkty za hardware nie sa juz dodawane do profilu tylko leca do druzyny?Dostaje sie juz tylko za global?Troche mnie twoja wypowiedz zbila z tropu JMKS ;)

Potem to punkty leca tylko dla Ciebie do Hardware Master... i nie dostaje ich druzyna... a jesli chcesz miec wieceje w lidze OC to musisz walczyc o punkty z globala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top 500

OK, poprawione ;).

Potem to punkty leca tylko dla Ciebie do Hardware Master... i nie dostaje ich druzyna...

Skąd to info? Było tak: http://www.hwbot.org/forum/showthread.php?p=8853#post8853 #27 => "your total score will still count for the team ranking", a ogólnie o tych 300pkt to nigdzie oficjalnie chyba nie piszą [oprócz forum]. Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info? Było tak: http://www.hwbot.org/forum/showthread.php?p=8853#post8853 #27 => "your total score will still count for the team ranking", a ogólnie o tych 300pkt to nigdzie oficjalnie chyba nie piszą [oprócz forum].

Eeee Cos wczesneij dowiedzialem sie ze jest inaczej i tak juz mi zostalo... czyli taki s_a_v ma 1192.4pkt za wszystkie hardware,a punktow na hwbocie ma 394.4...

 

I SERIO JEST TAK ZE do ogolnego rankingu wliczaja sie tez punkty za hardwaer (bo policzylem przed chwila ile punktow mieli by bez nic a ile z)

 

Czyli masz racje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to w takim razie kiedy sie dostaje tego hardwaremaster,bo juz tak namieszane jest,ze nie czaje??

Ja skumałem :D

 

Hardware master dostajesz jak masz ponad 300pkt za hardware.

 

Nawet jak masz 400 za hardware to masz to przy swoim "award", ale do całkowitej punktacji liczy Ci się tylko 300 + global.

 

Ogółem straszny bezsens :| Imo jak już przyznajemy hardware to powinno się liczyć wszystko - niesprawiedliwość po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to w takim razie kiedy sie dostaje tego hardwaremaster,bo juz tak namieszane jest,ze nie czaje??

Z tego co zrozumialem po ciezkim dniu, za hardware pkt. W rankingu ogolnym liczy sie max 300 za harwdare, ale w rankingu Junkie sumowane sa wszystkie.

 

Ogółem straszny bezsens :| Imo jak już przyznajemy hardware to powinno się liczyć wszystko - niesprawiedliwość po prostu.

 

Ale zobacz ile wtedy pkt by mieli ludzie.... moze nawet Hipro by S_A_V mogl przeskoczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumialem po ciezkim dniu, za hardware pkt. W rankingu ogolnym liczy sie max 300 za harwdare, ale w rankingu Junkie sumowane sa wszystkie.

Ale zobacz ile wtedy pkt by mieli ludzie.... moze nawet Hipro by S_A_V mogl przeskoczyc :P

Hipro miałby 1423 + 253, a SAV 1192 + 94, więc hipro nie jest zagrożony ;)

 

Dla mnie to nie ma zbyt dużego sensu, zmieniono punktacje za hardware, tak, że dostaje się za wyniki więcej, ale ograniczenie jest :| co najmniej nie ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Uczciwe i nieuczciwe,bo pozniej w sumie juz nie tak latwo punkty nabijac,trzeba miec troche bardziej wyzylowany sprzet z wyzszej polki i tyle.Ktos sobie zakupi najdrozszego proca i grafe i pojedzie po najnizszej lini oporu :)Dobrz,ze te punkty chociaz beda liczone dla druzyny.No nic za jakis czas tez mnie czeka hardwaremaster :)

Wszystko jasne ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipro miałby 1423 + 253, a SAV 1192 + 94, więc hipro nie jest zagrożony ;)

 

Dla mnie to nie ma zbyt dużego sensu, zmieniono punktacje za hardware, tak, że dostaje się za wyniki więcej, ale ograniczenie jest :| co najmniej nie ciekawie...

No to szkoda wielka, bo robilem sobie fajny plan bicia pkt za hardware wlasnie :mur: 6600/SLI, 6600GT/SLI, 7950GT, potem jakies radki... a tutaj [gluteus maximus] wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda wielka, bo robilem sobie fajny plan bicia pkt za hardware wlasnie :mur: 6600/SLI, 6600GT/SLI, 7950GT, potem jakies radki... a tutaj [gluteus maximus] wielka.

Dokładnie, dobrze, że chociaż liczy się dla drużyny :|

 

Ale po co ktoś to wymyślił, przeczcież to kompletnie się kupy nie trzyma, niby w czym lepsze są punkty za global od tych za hardware (pominę, że jest raczej odwrotnie) ? W końcu po to są jakieś mnożniki/dzielniki do HW i GLOBAL, żeby jakoś to rozgraniczyć, wiec to ograniczenie nie ma sensu.

 

Zaraz poszukam, może gdzieś jest o tym na forum HWbota, tymczasem może polonos się wypowie, bo będąć w ekipie, pewnie wie skąd to się wzięło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma zbyt dużego sensu, zmieniono punktacje za hardware, tak, że dostaje się za wyniki więcej, ale ograniczenie jest :| co najmniej nie ciekawie...

Może niech limit będzie, tylko gdzieś w okolicach 1000 pkt, bo tak to z [gluteus maximus] jest :S :mur:

 

Bez sensu, moim zdaniem punkty za hardware sa bardziej wartosciowe niz te za global.

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...