Skocz do zawartości
Skuciol

Logitech G5 & Pad Ale Jaki Najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem mysz Logitech G5 i mając już Icemata 2nd myślalem że to będzie super połączenie, co się jednak bardzo szybko stało tylko marzeniem. No więc długo nie rozpaczałem tylko wziołem się do roboty i wgrałem update do Logitech'a, mysz owszem zaczęła się poruszać ale to nie jest to czego oczekiwałem bo przy szybkich ruchach dzieje się to samo co na tanich badziewiach (akceleracja), więc jestem zmuszony zmienić PADA tylko pytanie teraz jaki najlepszy ?

Sprawdzałem na Corepadzie i na pierwszy żut oka wydał sie bdb. rozwiązaniem, kumpel posiadający ten wasnie zestaw stwierdził jednak że działa dobrze ale "jak dłuzej stoi, i zrobi szybki ruch to jest opuźnienie".

Dlatego też kieruje ten yemat do wszytkich, którzy MAJĄ Logitech G5 i już sobie poradzili z tym problemem bądź nawet nie musieli bo mają odpowiednie PADY.

Czekam na propozycje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Jak chcesz wydać mało to możesz kupić steelpada QCK - niezła szmata, potem są podkładki Razera za ok 100 zł masz do wyboru speed i control - do niskich i wysokich sensów. No i jest najnowszy Steelpad 5L dla laserowych myszy. Do wyboru do koloru. Ja na copperhedzie - tez laser, mam steelpada qck+, 45 x 41 cm i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wydać mało to możesz kupić steelpada QCK - niezła szmata, potem są podkładki Razera za ok 100 zł masz do wyboru speed i control - do niskich i wysokich sensów. No i jest najnowszy Steelpad 5L dla laserowych myszy. Do wyboru do koloru. Ja na copperhedzie - tez laser, mam steelpada qck+, 45 x 41 cm i jest git.

Zdecydowanie wole RAZ A POŻĄDNIE więc tylko ten steelpad 5l o którym mowisz wchodziłby w gre, tylko pytanie czy za rok nie trzeba bedzie kupić nowej bo ta śie "zjedzie" ? Szkło ma to do siebie że ścieralność jest nijaka a jak w tym przypadku ? masz moze jakieś linki do recenzji tego pada ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

http://hardware.gotfrag.com/portal/story/30532/

 

9/10 czyli prawie ideał. Jak masz kasę i nie szkoda ci - możesz kupować, niemniej jednak za 3x mniej możesz mieć niewiele gorszą szmatę... no chyba że masz jakiś uraz i wydaje ci się że szmaty są "lowendowe" to może kupować 5l i pewno będziesz bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie istnieje pojecie najlepsza podkladka bo kazda ma jakies plusy no i minusy...Napisze ci moje spostrzezenia :

 

eye - bardzo fajna podkladeczka,szmata,nie droga,poslizg bardzo dobry,mysz działa w 100% dobrze

ricochet - rowniez zaje.bista sprawa,plastik,super poslizg,generalnie j/w

stell 3s - aluminium,mysz sie bardzo dobrze prowadzi,wypas poslizg i kontrola tylko minusem jest to ,ze straszny szum jest podczas uzytkowania ;/ (slizgacze trą o alu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Dlatego też kieruje ten Temat do wszytkich, którzy MAJĄ Logitech G5 i już sobie poradzili z tym problemem bądź nawet nie musieli bo mają odpowiednie PADY....

Troche to mało ważne co napisałeś. A propo miałeś icemata czy tylko napisałeś co ci powiedział "kolega kolegi który miał kolege..." Czytaj jaki problem i odpowiadaj konkretnie ! Co ma Optyczna mysz sdo laserowej ? "Piernik do wiatraka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to chyba ja jestem odpowiednia osoba mam g5 i icemata 2nd czarnego czyli to samo co ty i zadnych akceleracji niezauwazylem , testowalem ta mysz tez na qck ale qck jest do cooperheada a do g5 zdecydowanie icemat szklo to nie jakas szmata btw na jakich grasz dpi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

testowalem ta mysz tez na qck ale qck jest do cooperheada a do g5 zdecydowanie icemat szklo to nie jakas szmata btw na jakich grasz dpi ?

Każda szmata przerasta icemata :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda szmata przerasta icemata :lol2:

tiaa a grales kiedys na szkle bo watpie :wink: co do steelpadow moze i mysz lepiej na nich jezdi ale sie scieraja , ja gram na low sensie tak wiec niepotrzebuje super sliskiej podkladki , brat gra na cooperheadzie i on woli steel pada ja

jednak jestem za icematem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...