Skocz do zawartości
Gość seraf

Nowy Pentium 631 - 2mb Kaszy Ht 0.65

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie, ladnie :) Gratuluje nowego wyniku 16M, OC-Team!

 

Ale przepasc wyjeb**** miedzy 1M a suicide! Moze przy nastepnej okazji i wiekszej ilosci DI, cos blizej 5.9Ghz pociagniecie? Chyba w tej chwili, mniej wiecej tyle wlasnie wynosi rekord 32M na 6x1 Cedar Mill - 5855MHz. Sprobujcie jeszcze ;)

 

EDIT: Czy mi sie wydaje, czy na tym 6750MHz przebija kawaleczek okna CPU-Z ??? :blink:

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie, ladnie :) Gratuluje nowego wyniku 16M, OC-Team!

 

Ale przepasc wyjeb**** miedzy 1M a suicide! Moze przy nastepnej okazji i wiekszej ilosci DI, cos blizej 5.9Ghz pociagniecie? Chyba w tej chwili, mniej wiecej tyle wlasnie wynosi rekord 32M na 6x1 Cedar Mill - 5855MHz. Sprobujcie jeszcze ;)

bachus miales chyba szczescie bo jak mozesz zauwazyc na screenie zamiast wylaczyc AIbooster to zrzucilem go do paska :mur: :mur: bo kto wie moze bysmy cie pobili

to jest chyba max w pi16 (byc moze 1-2 mhz na fsb wiecej mozna)

 

wiecej to na azocie juz chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie, ladnie :) Gratuluje nowego wyniku 16M, OC-Team!

 

Ale przepasc wyjeb**** miedzy 1M a suicide! Moze przy nastepnej okazji i wiekszej ilosci DI, cos blizej 5.9Ghz pociagniecie? Chyba w tej chwili, mniej wiecej tyle wlasnie wynosi rekord 32M na 6x1 Cedar Mill - 5855MHz. Sprobujcie jeszcze ;)

 

EDIT: Czy mi sie wydaje, czy na tym 6750MHz przebija kawaleczek okna CPU-Z ??? :blink:

masz racje DI to juz za malo do takich taktow, ale wiadomo co w kwietniu bedzie :D jak narazie dobrze sie zapowiada, o ile matiz plyty znowu nie spali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej fotek

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

to je devil a po prawej fragment mnie :P

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

-3 temp FWC

 

Dołączona grafika

 

i znowu kawalek mnie

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

3d mark 03 - 5600Mhz i 7800GT 550/1150 - 19766 points powered by Huntkey 350W :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam coś o tej całej imprezce Lan Party Śląsk : super organizacja, wsio bez problemów, dużo ludzi jak na pierwszy raz. Zainteresowanie naszym stanowiskiem baaardzo duże, bo wszyscy tam widzieli pierwszy raz takie cosik, i jak zobaczyli 6.7GHz to za pośrednictwem projektora to :blink: Ogólnie jest ok.

 

ps. pozdro Soker, który został dalej grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

a zostala prawie cala cwiarteczka

tzn juz jej nie ma :D

Została zuzyta w drodze do domu :) Tak, tak, pozdro Soker :)

 

Tak na szybko patrząc to wynik ze SPI 1m jest w piewszej 10 na świecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oc-team,

 

Powiem szczerze, ze im wiecej mysle o tym 6750Mhz i tej poteznej przepasci od 1M, tym bardziej sie zastanawiam czy byc moze cos sie tam Wam nie rypnelo na tym sprzecie.

Tak jak zauwazylo kilku w Waszym temacie na XS, te 6750Mhz byloby az o prawie 700Mhz wiecej niz poprzednie podejscie. Moze cos sie sypnelo i dlatego wlasnie CPU-Z zglupial? Nie pomysleliscie moze o tym? Poza tym, nie zastanawia Was fakt, ze zrobiliscie 650Mhz wyzszy SS niz jakikolwiek inny 6x1 na DI? Tak tylko ciekaw jestem Waszych refleksji ;)

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne stanowisko do testów :) I ta ćwiartka :P

 

A i niech mnie ktoś oświeci: jakie powinny być prawidłowe wyniki w pi 1mb i 16mb skoro mówicie, że jak na tak wysokie takty to mało ?

Edytowane przez Serek_s91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oc-team,

 

Powiem szczerze, ze im wiecej mysle o tym 6750Mhz i tej poteznej przepasci od 1M, tym bardziej sie zastanawiam czy byc moze cos sie tam Wam nie rypnelo na tym sprzecie.

Tak jak zauwazylo kilku w Waszym temacie na XS, te 6750Mhz byloby az o prawie 700Mhz wiecej niz poprzednie podejscie. Moze cos sie sypnelo i dlatego wlasnie CPU-Z zglupial? Nie pomysleliscie moze o tym? Poza tym, nie zastanawia Was fakt, ze zrobiliscie 650Mhz wyzszy SS niz jakikolwiek inny 6x1 na DI? Tak tylko ciekaw jestem Waszych refleksji ;)

Sam się nad tym zastanawiam, ale czy uważasz, że to "niemożliwe" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została zuzyta w drodze do domu :) Tak, tak, pozdro Soker :)

 

Tak na szybko patrząc to wynik ze SPI 1m jest w piewszej 10 na świecie :P

raczej w pierwszej 10 na XS :lol: (bo jak popatrzeć choćby na hwbota to raczej koło 20 ...)

ale i tak ładnie :razz:

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tym pi 1mb? zobaczcie na takty ze to bylo na 58xx a nie 6750 :P

 

@bachus

jechalismy po kolei od 6090Mhz w gore a nie od razu na 6750

w ktoryms momencie bzdury pokazywac zaczal cpu-z

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tym pi 1mb? zobaczcie na takty ze to bylo na 58xx a nie 6750 :P

 

@bachus

jechalismy po kolei od 6090Mhz w gore a nie od razu na 6750

w ktoryms momencie bzdury pokazywac zaczal cpu-z

Dokładnie PI 1M było robione na 5.9GHz z kawałkiem więc czas jest jaki jest, pisałem, że to wina pamięci bo na początku latały spoko na ponad 940MHz a potem z każdym dniem ich możliwości zaczęły spadać. Czas i tak jest najlepszy w naszym kraju.

 

Co do walidacji z CPU-Z to nie dało się zrobić, bo program po odpaleniu na więcej niż 6200MHz pokazywał cały czas szynę FSB 66 lub 67MHz i wychodziło z tego wielkie g.... Mamy na potwierdzenie wyniku screen z AI Booster-a, fotki no i 60 osób będących obserwatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

uff, chłopaki ja dopiero do domu się doczołgałem :D jak zwykle nic nie wygrałem bo skill z [gluteus maximus].

 

Wszystkie zamieszczone wyniki moge potwierdzic - BYŁEM, WIDZIAŁEM! :lol:

 

 

uuuah :oops: nawet na tych fotkach mnie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

cpu-z moze dlatego swirowal, bo mieliscie wersje 1.31 a ona jest troche starawa,

no cóż, mówi się trudno :P ( a 1.32 była na dysku :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...