Skocz do zawartości
Gość seraf

Nowy Pentium 631 - 2mb Kaszy Ht 0.65

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się nad tym zastanawiam, ale czy uważasz, że to "niemożliwe" :wink:

Err... Nie, nie mowie, ze nie bylo 6750MHz w AiBooster lecz jedynie sie zastanawiam, czy w pewnym momenci cos sie nie "zresetowalo" i procek wrocil do jakis swoich bezpieczniejszych ustawien albo cos :) Dlatego CPU-Z deczko oszalal... Po prostu potezna jest roznica ta miedzy oc-team, a nastepnym w kolejnosci 6x1 pod wzgledem suicide. NIe jakies 100-200Mhz, ale oszalamiajace 650Mhz :blink:

 

Dlatego wlasnie osobiscie nie widze sensu tych validacji i suicide. Nic nie mozna zweryfikowac poprzez wydajnosc (puszczenie bencha) bo przy takich taktach nic nie jest stabilne. Dlatego nie mozna byc calkowicie pewnym czy sie cos nie sypnelo.

 

Tak czy inaczej, wyniki benchow swietne. A tylko to jest dla mnie osobiscie interesujace. Zatem gratuluje jeszcze raz chlopaki i miejmy nadzieje, ze w kwietniu zejdziecie w okolice 9:00 ;) Powodzenia!

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Err... Nie, nie mowie, ze nie bylo 6750MHz w AiBooster lecz jedynie sie zastanawiam, czy w pewnym momenci cos sie nie "zresetowalo" i procek wrocil do jakis swoich bezpieczniejszych ustawien albo cos :) Dlatego CPU-Z deczko oszalal... Po prostu potezna jest roznica ta miedzy oc-team, a nastepnym w kolejnosci 6x1 pod wzgledem suicide. NIe jakies 100-200Mhz, ale oszalamiajace 650Mhz :blink:

 

Dlatego wlasnie osobiscie nie widze sensu tych validacji i suicide. Nic nie mozna zweryfikowac poprzez wydajnosc (puszczenie bencha) bo przy takich taktach nic nie jest stabilne. Dlatego nie mozna byc calkowicie pewnym czy sie cos nie sypnelo.

 

Tak czy inaczej, wyniki benchow swietne. A tylko to jest dla mnie osobiscie interesujace. Zatem gratuluje jeszcze raz chlopaki i miejmy nadzieje, ze w kwietniu zejdziecie w okolice 9:00 ;) Powodzenia!

Nie wiem czy proc wrócił do def ustawień czy co, w biosie były wszystkie zabezpieczenia wyłączone. Komp na tym 6750MHz pracował na tyle stabilnie, że potrafiłem latać cały czas po systemie, zainstalować Sys Tool, porobić screeny.

 

Wyniki benchów hmmm nie są złe, jakby nie PDP, które raz latają na 940MHz przy 4-3-3-8 a raz na ~900MHz nie potrafią to pewnie te 2s by się urwało jeszcze i mielibyśmy 1 miejsce w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Err... Nie, nie mowie, ze nie bylo 6750MHz w AiBooster lecz jedynie sie zastanawiam, czy w pewnym momenci cos sie nie "zresetowalo" i procek wrocil do jakis swoich bezpieczniejszych ustawien albo cos :) Dlatego CPU-Z deczko oszalal... Po prostu potezna jest roznica ta miedzy oc-team, a nastepnym w kolejnosci 6x1 pod wzgledem suicide. NIe jakies 100-200Mhz, ale oszalamiajace 650Mhz :blink:

 

Dlatego wlasnie osobiscie nie widze sensu tych validacji i suicide. Nic nie mozna zweryfikowac poprzez wydajnosc (puszczenie bencha) bo przy takich taktach nic nie jest stabilne. Dlatego nie mozna byc calkowicie pewnym czy sie cos nie sypnelo.

 

Tak czy inaczej, wyniki benchow swietne. A tylko to jest dla mnie osobiscie interesujace. Zatem gratuluje jeszcze raz chlopaki i miejmy nadzieje, ze w kwietniu zejdziecie w okolice 9:00 ;) Powodzenia!

Bachus a nie uwazasz ze niestabilnosc mogly byc spowodowane slabym chlodzeniem i zasilaczem, wkoncu to bylo ponad 6GHz, a niewidzialem jeszcze nikogo na xs z takim zasilaczem i takimi MHz ;) w kwietniu bedzie P7 600W wiec nie bedzie tego problemu, btw sam miales kiedys problemy z cpu-z ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arty o sobotnim wyczynie sa w:

1.dziennik zachodni - mamy

2.super expres - mamy

3.jakas gazeta w lodzi i bardzo prosilbym o poszukanie tego arta

4 jakas gazeta z wroclawia i prosze o to samo co wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka znana gazeta i taka gafa :D Lane party :lol: I ten napis: "spece od komputerowego tuningu" :D według mnie powinno być "spece od komputerowego O/C"

ze wg Ciebie, i co z tego? przecież różne osoby czytaja tą gazete wiec i lamersko musi byc to napisane. a tak btw co to za gazeta? Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

no ładnie panowie

 

@matiz@ troszke pulchny jesteś hahha

@Inside - s_p_i_e_r_d_a_l_a_j

 

 

 

 

*chętnie za to przyjme 10% :)

Edytowane przez Matiz_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORY ZA OT

:-P Matiz co sie tak denerwujesz dla jaj to powiedziałem, nic nie będziesz przyjmował bo nikt nic nie będzie wiedział

A tak wogóle to wyluzujcie się troche bo strasznie spięci jesteście :D

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

mam nietypowe pytanie do teamu :P

na fotce widać multimiernik który wskazuje temperature

mam taki sam, jak z jego dokładnościa? ;p

+/- 5'C przy takich niskich temp, a niby skala do -20 tylko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arty o sobotnim wyczynie sa w:

3.jakas gazeta w lodzi i bardzo prosilbym o poszukanie tego arta

Hmmm, w Lodzi mamy 2 glowne lokalne dzienniki, jednak mimo szczerych checi nieznalazlem wzmianki w zadnym z nich. Moze ktos bedzie mial wiecej szczescia. Zamieszczam linki do wydan internetowych(mozna sobie przejrzec strona po stronie):

http://egazeta.express.lodz.pl/

http://egazeta.dziennik.lodz.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

 

Ano wyniki nie adektwatne do MHz, z powodu memek, które coś nie bardzo chciały działać na wysokim dzielniku a za to mobo spokojnie mogła wiele. Ale dobra jest co jest i jesteśmy zadowoleni :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

No moje gratulacje!! wynik imponujący :D oby tak dalej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+/- 5'C przy takich niskich temp, a niby skala do -20 tylko :P

Tam przy tym DI w pudle zamkniętym nie powinno być -78*c na tych super dokładnych termo-miernikach ? ;)

 

Stawiałbym na dokładność +/- 10*C ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gazet, to tosamo wypisywały gazety po OC&M Z Gdańska z lipca ur.

 

Tak na podsumownie, po ostanich doświatczeniach :] jaką mobo byście polecili pod P631?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...