Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Nowa Komórka Firmy Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Overclocked

Asus V66 to nowy, trzyzakresowy telefon komórkowy w ofercie firmy Asus, który dedykowany jest młodym osobom i oferuje szereg funkcji multimedialnych.

 

Nowa komórka została wyposażona w 1,8-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Ponadto posiada 0,3-megapikselowy aparat cyfrowy z czterokrotnym zoomem cyfrowym.

 

Nowość w ofercie firmy Asus oferuje 64-tonową polifonię dźwięku i odtwarza pliki w formacie MP3/MPEG4. Dane zapisywane są w 32MB pamięci wewnętrznej oraz na kartach miniSD.

 

Asus V66 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Cena nowej komórki nie jest jeszcze znana.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus jak chce się wkręcić w rynek komów to powinien zaskoczyć możliwościami, albo ceną, a z takim czymś to ja nie wiem co oni sobie myślą - podbić rynek komów... buhahaha !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus jak chce się wkręcić w rynek komów to powinien zaskoczyć możliwościami, albo ceną, a z takim czymś to ja nie wiem co oni sobie myślą - podbić rynek komów... buhahaha !!!

....

znasz cene tego aparatu? nie? to STFU....skad wiesz ze asus nie chce uderzyc w niższą półke tworząc tani telefon z aparatem? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Opis ze strony producenta:

V66

Ten telefon to część nowej (powiedzmy że nowej, u nas do dziś niedostępna ale niektórymi modelami handlują już ponad rok) oferty Asusa, jest tego więcej:

 

J 102

 

J 103

 

P 505

 

M 303

 

V 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...