Skocz do zawartości
Kamyk_^

Czy Ktos Ma Doswiadczenia Z Firma Blasc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z uzytkownikow notka z wymieniana plyta zapisal numery starej plyty i porownal po wymianie ?

Byc moze plyty wymieniaja nie dla tego ze nie potrafia czegos naprawic tylko zeby miec pretekst ze na czesci czekali (takie postepowanie jest mozliwe oczywiscie we wszystkich serwisach nie tylko blasku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pany. ja się dziś dowiedziałem że jutro wjeżdża tir z częściami od acera. i BYĆ MOŻE jest tam nawet moja płyta i procek.

trzymajta kciuki :D

 

piszę być może bo paniusia nie umiała mi powiedzieć. ale to i tak cud że się dodzwoniłem :D

 

a najlepsze: żeby BEZPOŚREDNIO skontaktować się z kierownikiem serwisu należy napisać mejla na biuro@blasc.pl :D:D:D:D:D:D:D:D

roześmiałem się paniusi w twarz i odłożyłem słuchawkę...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te cwele a naszej ukochanej firmy odpisuja wogle na maile??

 

bo juz 7 wyslalem i zero reakcji:) masakra

Odpowiedzi z przedstawicielswa ACer w PL nie doczekalem sie do dnia dzisiejszego, a skarg na serwis poszlo kilka. Mailowych i tradycyjnie droga pocztowa.

Wiec chyba nie wypada nic inego, jak napisac do siedziby Europejskiego zarzadu ACer...

COo tez mam zamiar uczynic, zaraz jak tylko laskawie dokoncza napawde mojego kompa!

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe?!? A jednak sie stało:

Witam!

 

Acer ma nowe centrum serwisowe w Brnie. Sugeruje pozabierac wszystkie nie

naprawione notki z Blasc i do nich wyslac.

 

Z dniem 3 kwietnia br. zostaly uruchomione dla Panstwa dwa numery telefonow:

 

0 801 080650 oraz * *** ******, pod ktorymi nalezy zglaszac wszystkie

naprawy gwarancyjne produktow Acer. Wazna uwaga, nr * *** ****** jest

przeznaczony tylko i wylacznie dla resellerow, prosimy o nieudostepnianie

tego numeru uzytkownikom koncowym.

 

Warunki dostawy sprzetu do serwisu nie ulegly zmianie, nadal obowiazuje

serwis door-to-door, czyli odbior i dostawa sprzetu po naprawie na koszt

serwisu, firma kurierska UPS.

 

Szczegoly z zalacznikach. Formatke oczywiscie trzeba wypelnic.

 

Pozdrawiam,

 

***** ****************

Jak przerobię załączniki do poziomu dopuszczalnego do zewnętrznego opublikowania to podrzucę :P

 

Edit> Załączniki:

acer.png

acer.pdf

Przeczytać acer.pdf, następnie wydrukować acer.png w układzie poziomym na całą kartkę, i wypełnić zgodnie z instrukcjami zawartymi w pierwszym pliku.

Uwaga!!! Po otworzeniu strony z plikiem acer.png ukaże się naszym oczom... pusty ekran. Nie panikować, to nie błąd serwera. Po prostu w tym miejscu nie ma akurat nic na tym obrazku. Przeskalować sobie na pełny ekran, albo przesunąć kursorkami w dół :P

Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

Dobrze, tylko co w przypadku, jesli blasc zamowil ponoc czesc do mojego laptopa, a wydali mi go warunkowo?

Acha i specjalisci z blasca nie uznali mi zgloszonej klawiatury, ktora sie nieco zacina...

Moge w takiej sytuacji zglaszac kompa do tego drugego serwisu?

 

Jesli ktos mi jest w stanie udzielic akiej informacji i pomoc, to kontakty do mnie sa na forum.

Dzieki.

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jako sprawca i zalozyciel topiku :) hehhehe zauwazam ze niezla burze wywolalem :) ale wlasnie o to mi chodzilo ...

 

Excray: co to sa za pliki ? czyzby jednak istnial inny serwis gwarancyjny firmy Acer ? Czy lepiej tam sa zalatwiane sprawy tzn. szybciej i dokladniej czy ktos juz tam wysylal swojego laptopa ?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, znalazlem sposob na rozwiazanie waszego problemu.

W zwiazku z tym, ze sposob ow jesttroche dramatyczny, mam spore watpliwosci co do publikowania go na łamach forum, ale biorac pod uwage jak jest on skuteczny i realny do wykonania przez jednego z was :)

Poswiece sie :)

 

Bierzecie pare kostek brukowych, do kazdej przyczepiacie karteczke lub piszecie flamastrem tekst w stylu "kiedy oddacie mojego laptopa wy @!$%!" (tresc oczywiscie pozostaje kwestia waszej weny)

Deszczowa noca przechodzac druga strona chodnika wysyłacie "stonemaila" do siedziby BLASC uzywajac "windows'ów" po czym oddalacie sie najkrotsza droga.

Biorac pod uwage fakt niezliczonej liczby laptopow ktora przetrzymuja na stanie - macie zapelniona pelna anonimowosc, a taka interwencja bedzie bardzo skuteczna. Napewno zrobi sie głosno wokol Blascu i juz nie bedzie tak łatwo im sie slizgac.

 

Skoro oni leja sobie na prawo a prawo nie broni waszych interesow..

Edytowane przez TeQuila SunRise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze pojdziemy tym tropem ale w mniejszy wandalizm ? Skoro kurier bierze paczke na ich koszt ... to moze zapakowac cegly w karton aby wazyly dosc sporo i wyslac im na ich koszt ... z tego co pamietam nie pokazywalem zadnego dowodu toz. zadnemu z kurierow wiec mozna podac mylne dane aby nie namierzyli nas ... oni zaplaca za paczke cegiel wiec beda stratni :) jak taki numer zrobi 30 forumowiczow :) beda niezle w plecy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwonil szef serwisu BLASCa - Piotr Wójcik...

Poinformowal mnie, ze w koncu dotarla obudowa z touchpadem, musze lapciaka jutro wyslac do nich, za dwa dni bede go miec z powrotem.

Stad taka kombinacja, bo ja dostalem warunkowy zwrot z wymieniona tylko matryca, bo czasu oczekiwania na ten touchpad nikt nie znal...

Zobacze co wymodza. 3majcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i naprawili jedno a z jebali drugie ... poprawili wszystko co bylo pzezemnei wskazane za to zrobil itak ze laptop kompletnei nei chce dzialac na bateri - dziala tylko na AC ... wie moze ktos czym to mzoe byc spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i naprawili jedno a z jebali drugie ... poprawili wszystko co bylo pzezemnei wskazane za to zrobil itak ze laptop kompletnei nei chce dzialac na bateri - dziala tylko na AC ... wie moze ktos czym to mzoe byc spowodowane ?

a co Ci się dzieje? gaśnie matryca na baterii?

kumpel też tak miał, musiał wyłączyć powerplay :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie totalnie caly laptop sie wylacza tak jakby wogole nie bylo baterii - bez AC zadna dioda sie nie swieci - nic glucho totalnie

a to nie pomogę

wiesz, po Blasc się można wszystkiego spodziewać, kumplowi kiedyś padł lap, wysłał go, po 3 tygodniach wymienili mu płytę, przed włączeniem otworzyliśmy lapa, aby zobaczyć czy płyta rzeczywiście została wymieniona i naszym oczom ukazała się karta WiFi włożona do połowy (jednym rogiem), na bank miniPCI wraz z kartą poszedłby z dymem po włączeniu :D więc ogólnie pewnie nie podłączyli jakiegoś kabelka, a Ty przez niekompetencję jednego z serwisantów będziesz zmuszony odesłać lapa

 

jeżeli nie mówiłem tego to powtórzę - Acer to [ciach!]o :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie pomogę

wiesz, po Blasc się można wszystkiego spodziewać, kumplowi kiedyś padł lap, wysłał go, po 3 tygodniach wymienili mu płytę, przed włączeniem otworzyliśmy lapa, aby zobaczyć czy płyta rzeczywiście została wymieniona i naszym oczom ukazała się karta WiFi włożona do połowy (jednym rogiem), na bank miniPCI wraz z kartą poszedłby z dymem po włączeniu :D więc ogólnie pewnie nie podłączyli jakiegoś kabelka, a Ty przez niekompetencję jednego z serwisantów będziesz zmuszony odesłać lapa

 

jeżeli nie mówiłem tego to powtórzę - Acer to [ciach!]o :-P

Nie Acer, lecz BLASC...

Acer choc jednym chce nam ulatwic zycie i serwis gwarancyjny odpala w Czechach...

Tam jakos wszystko maja lepsze... Drogi, samochody, laski, wina...

Hmmm, wiec moze i serwis poprawi takze te tendencje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie!! uwaga uwaga!! już jest!!!!!!!!!!!!!!!!

dotarła do nich jedna część!!!!!!! dotarł procek!!!!!! teraz jeszcze ze 4 tygodnie poczekam na płytę i może sie uda w tym stuleciu coś załatwić!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze jest to że na stronie acer.com.pl podają oficjalną informację że można wysyłać do brna do ich tamtejszego serwisu.

 

więc blascowi już podziekujemy.

 

bardzo ale to bardzo serdecznie.

 

ja jak do poniedziałku nie dostanę info że mają wreszcie moją płytę to wypie*dolę im faxa żeby mi odesłali i pocałowali się tam gdzie się podcierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis mi odeslali (nie mialem go 10dni, albo jak kto woli 7 dni roboczych), wymienili mi plyte (wkoncu przycisk power jest rowno), wiatraczka nie slysze i jest raczej chlodny (wczesniej procek grzal sie do 70*C), dziala mi wifi, dysk twardy wymienili mi na 80gb (mialem 60gb), zostawili troche syfu na klawiarurze ale dwa ruchy szmatka i czysto... nawet mi ekran wyczyscili (doslownie jak nowka!! a mialem go strasznie wysmarowanego paluchami), na grzbiecie zielona folia... jedyny minus to to ze zrobili mi 80gb partycje fat32... czyli bez komentarza!

 

na 7-8 prob dodzwonienia sie udalo mi sie 5 razy... nigdy na koncowke 30... ale prawie zawsze na koncowke 41

 

ocena : mocna czworka

 

ale zobaczymy czy sie nie zacznie nic psuc... chociaz nie powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...