Skocz do zawartości
Kamyk_^

Czy Ktos Ma Doswiadczenia Z Firma Blasc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wracajac do moich wczesniejszych wypowiedzi....

 

kolegi FSC wrocil dokladnie po Miesiacu i 2 tygodniach z serwisu,

mieli obudowe wymienic bo pekla tak ze matryca odpadla:)

i przy klawiarurze popekala.

 

Oto co zrobili:

- Wymiana obudowy na nową

 

Oto co popsuli:

- Klapa sie nie domyka

- nie reaguje na "docisniecie klapy"

- matryca swieci non stop

- i co najgorsze nie dziala wentylator

 

Tak wiec kolejny bajeczny serwis;]

 

A firma niby tak zachwalana:)

 

koles tak wpieniony ze nigdy nie kupi juz FSC, zreszta porownywalismy jego i mojego Acera,

i jakos o dziwo mam lepsze plastkiki, przedzial cenowy ten sam.. 4 klocki przy zakupie:]

 

Pozdro

 

 

Dodam jeszcze: Nie dziala WIFI :D na uczelni nie lapal zadnej sieci:)

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Podaj do jakiego serwisu kolega wysłał, bo ja jakoś tej historii nie kupuję. Wysłałem już ponad 50 komputerków do serwisów F-S i jakoś do tej pory nie miałem takiej sytuacji, a do BLASCA za każdym razem jak wysyłam to w standarcie miesiąc czekania minimum. Co do plastików to śmiech na sali wzbudziłeś. Codziennie przenoszę Acerki z gablotek do sejfu i normalnie strach to brać do ręki bo sie wszystko w rękach wygina. Komputery nawet nówki nieużywane psują się nam w gablotach. Jak klienci przycodzą i pytają o Acera to od razu odpowiadam, że my tego nie sprzedajemy, i że to tylko tak na wystawę jest dla odstraszenia. Czasami się dziwią ale w 99% klienci po kilku minutach rozmowy odchodzą od gablotki z Acerkami i podchodzą do Toshiby albo F-S. Cieszę sie, że moi klienci są na tyle inteligentni, że wolą uwierzyć mi na słowo aniżeli się samemu przekonać jaki to bubel. Masz Acera i Ci się nie psuje? To fajnie, ale nie polecaj tego nikomu i jak będziesz kupować coś nowego to nie kupuj Acera. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze podaj jakiego ma notka i do ktorego serwisu nie nalerzy sprzetu oddawac ;)

 

Napisze w sobote, bo dopiero bede go widzial:)

 

Sprzet z Vobisu, FSC nie wiem jaki model ale jakis z sempronem:)

 

W sobote uaktualnie informacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki serwis nie wiem, tzn nie jestesmy z kolega teraz w stanie stwierdzic bo oddal go ponownie zanim go widzialem.

 

ma "podobno" expresem wrocic w piątek, oby ni bylo kolejnego miesiaca...

 

ale jak wroci na bank spisze serwis z karty gwarancyjnej:)

 

a jak ktos tego nie kupuje to jego problem:) bo przypadek autentyczny!!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos z drogich forumowiczow wyslal juz swojego cennego notebooka do Centrum Serwisowego Acer w Brnie? Ja wlasnie jutro z samego rana to robie! Sadze ze bedzie lepiej niz w Blasc. Chyba ze sie myle? Jakie jest wasze zdanie? Zadzwonilem dzis na infolinie Pan przyjal zlecenie, zamowilo kuriera UPS, ja go tylko potwierdzilem. jestem ciekawy jak wszytko sie odbedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos z drogich forumowiczow wyslal juz swojego cennego notebooka do Centrum Serwisowego Acer w Brnie? Ja wlasnie jutro z samego rana to robie! Sadze ze bedzie lepiej niz w Blasc. Chyba ze sie myle? Jakie jest wasze zdanie? Zadzwonilem dzis na infolinie Pan przyjal zlecenie, zamowilo kuriera UPS, ja go tylko potwierdzilem. jestem ciekawy jak wszytko sie odbedzie.

elliotek-rozbierałeś lapa tak jak ja.Powiedz jak już wróci jak na tą rozbiórkę zareagoweał serwis w Brnie?? BTW - z jakiego powodu reklamujesz??

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elliotek-rozbierałeś lapa tak jak ja.Powiedz jak już wróci jak na tą rozbiórkę zareagoweał serwis w Brnie?? BTW - z jakiego powodu reklamujesz??

Pozdrawiam

wlasnie tez sie tego lekko boje bo byl otwierany:D ale bede martwil sie pozniej. a wysylam do serwisu bo cos brzeczy wentylator, a dwa reklamuje ogolnie mozna powiedziec chlodzenie:D tzn. to ze caly czas sie kreci i nie przestaje sie krecic....:D zobaczymy co zrobia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez sie tego lekko boje bo byl otwierany:D ale bede martwil sie pozniej. a wysylam do serwisu bo cos brzeczy wentylator, a dwa reklamuje ogolnie mozna powiedziec chlodzenie:D tzn. to ze caly czas sie kreci i nie przestaje sie krecic....:D zobaczymy co zrobia:D

Hłe, hłe, no zobaczymy-jak zrobią cos pozytywnego to mają jeszcze jedną reklamację :wink:

Pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oddajesz do naprawy 3613 ? Moja ma się dobrze z drut modem ? Masz już jakieś otarcia i otarcia farby ?

Kłopoty z chłodzeniem - teraz jak się zrobiło ciepło to wiatrak mieli znów często mimo tych zabiegów] Temperatury znów 52-55.

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputery nawet nówki nieużywane psują się nam w gablotach...

Napisz jeszcze gdzie sprzedajesz, zebym wiedzial, gdzie nie kupowac :wink: , bo macie jakies nawiedzone gabloty. A moze powinienes je wymienic, skoro tyle lapkow w nich zdechlo, bo od samego stania jeszcze nic sie nie zepsulo.

 

PS. Piszesz takie horrory, ze Stephen King i Wes Craven wysiadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze gdzie sprzedajesz, zebym wiedzial, gdzie nie kupowac icon_wink3.gif , bo macie jakies nawiedzone gabloty. A moze powinienes je wymienic, skoro tyle lapkow w nich zdechlo, bo od samego stania jeszcze nic sie nie zepsulo.

 

PS. Piszesz takie horrory, ze Stephen King i Wes Craven wysiadaja.

Nie martw się. Nie pracuję w Media Markt. Możesz dalej spokojnie tam kupować.

 

Spokojnie to tylko Acer .. czy leci z nami serwisant ?

Spokojnie. Czekamy na części. Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie będzie druga naprawa :angry: cholera dysk w idealnym stanie a wogóle go nie wykrywa w biosie. Oczywiści jak podłączam do stacjonarnego to wszystko gra <_< Poprzednia naprawa zaskakująco podobna -> padł dysk twardy, tyle że wtedy padł naprawdę. No coś czuję że wymiana płyty głównej się szykuje. Czyli będę kolejnym(niestety :mad: ) co napisze jak naprawa przebiegłą w serwisie w Brnie.

Edytowane przez shadows

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z UK

 

mam nadzieje ze w Brnie obsluguja lepiej

 

BLASC jest rewelacyjny w porownaniu do ACER Repair UK

 

mowie serio

 

aby cokolwiek zalatwic dzwonimy sobie i czekamy 20 minut sluchajac beznadziejnej muzyczki acera (co pewien czas automat mowi nam ile osob jest w kolejce przed nami). za kazda minute sie placi oczywiscie.

 

czasem sie rozlacza linia

lub wlacza sie iny automat - we are extremely busy at the moment....

ale jak sie zadzwoni jeszcze raz to moze sie da dodzwonic

 

teraz sprawa napraw

 

minimum miesiac

 

nie pomaga straszenie ze firma w ktorej pracuje jest resellerem i takie tam

czy sie ma advantage czy nie - roznicy nie ma. i tak miimum miesiac sie czeka

 

druga sprawa - klamia

 

to chyba standard

 

dzwoni kolega. mowia mu ze sa czesci i czeka w kolejce na naprawe

dzwonie ja nastepnego dnia - mowia ze czekaja na czesci

 

kurier

CityLink nie umywa sie do Stolicy - dodzwonic sie trudno (Gorzej jak do BLASC)

przesylka minimum 3 dni idzie

 

u mnie w pracy Anglicy sie smieja jak slysza Acer. Czasem sobie robimy kawaly z Acerem jako glownym tematem

 

Moj Acer (pierwszy i ostatni) ktorego kupilem w polsce przyjechal do mnie (po zakupie) z zepsutym zasilaczem

 

otrzymanie nowego trwalo 3 tygodnie (zwykly LiteON 135W)

 

po przyjezdzie do UK zespul sie naped optyczny (nie dziwie sie - to w koncu samsung). to kolejne 3 tygodnie

 

teraz zepsul sie: NAPED, MATRYCA I PLYTA GLOWNA

 

tzn laptop chodzil ale smierdzial, naped trzeszczal a matryca miala plamy

 

laptop jest w serwisie od 3 kwietnia (mamy 13 maja). Odechcialo mi sie juz dzwonic. Nie wiem co mam z nim zrobic jak(jesli) przyjedzie. Pracowac na nim raczej nie bede. HP albo Sony teraz (mile doswiadczenia z serwisem HP).

 

Mam nadzieje ze w Brnie bedzie lepiej

 

Odradzam Acera kazdemu. Nie stac cie na markowego laptopa to nie kupuj wcale. inaczej moga cie czekac nieprzyjemnosci.

 

...a moze trafisz na cos dobrego. widuje acery ktore dzialaja ponad 2 lata i nic sie nei psuje. nawet plastiki. a to laptopy do pracy - sa noszone codziennie.

 

musialem sobie skrecic starego omnibooka z czesci jakie znalazlem w pracy i jestem bardziej zadowolony niz z Acera. W gry moze nie popykam ale wszystko inne chodzi jak powinno. wiatrak sie wlacza tylko przy ogladaniu DVD (raz w ciagu filmu na 3-4 minuty).

Matryca ma 5 lat i zero pikseli, przebarwien itp.

 

.. ale sie rozpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z UK

 

mam nadzieje ze w Brnie obsluguja lepiej

 

BLASC jest rewelacyjny w porownaniu do ACER Repair UK

 

mowie serio

 

aby cokolwiek zalatwic dzwonimy sobie i czekamy 20 minut sluchajac beznadziejnej muzyczki acera (co pewien czas automat mowi nam ile osob jest w kolejce przed nami). za kazda minute sie placi oczywiscie.

 

czasem sie rozlacza linia

lub wlacza sie iny automat - we are extremely busy at the moment....

ale jak sie zadzwoni jeszcze raz to moze sie da dodzwonic

 

teraz sprawa napraw

 

minimum miesiac

 

nie pomaga straszenie ze firma w ktorej pracuje jest resellerem i takie tam

czy sie ma advantage czy nie - roznicy nie ma. i tak miimum miesiac sie czeka

 

druga sprawa - klamia

 

to chyba standard

 

dzwoni kolega. mowia mu ze sa czesci i czeka w kolejce na naprawe

dzwonie ja nastepnego dnia - mowia ze czekaja na czesci

 

kurier

CityLink nie umywa sie do Stolicy - dodzwonic sie trudno (Gorzej jak do BLASC)

przesylka minimum 3 dni idzie

 

u mnie w pracy Anglicy sie smieja jak slysza Acer. Czasem sobie robimy kawaly z Acerem jako glownym tematem

 

Moj Acer (pierwszy i ostatni) ktorego kupilem w polsce przyjechal do mnie (po zakupie) z zepsutym zasilaczem

 

otrzymanie nowego trwalo 3 tygodnie (zwykly LiteON 135W)

 

po przyjezdzie do UK zespul sie naped optyczny (nie dziwie sie - to w koncu samsung). to kolejne 3 tygodnie

 

teraz zepsul sie: NAPED, MATRYCA I PLYTA GLOWNA

 

tzn laptop chodzil ale smierdzial, naped trzeszczal a matryca miala plamy

 

laptop jest w serwisie od 3 kwietnia (mamy 13 maja). Odechcialo mi sie juz dzwonic. Nie wiem co mam z nim zrobic jak(jesli) przyjedzie. Pracowac na nim raczej nie bede. HP albo Sony teraz (mile doswiadczenia z serwisem HP).

 

Mam nadzieje ze w Brnie bedzie lepiej

 

Odradzam Acera kazdemu. Nie stac cie na markowego laptopa to nie kupuj wcale. inaczej moga cie czekac nieprzyjemnosci.

 

...a moze trafisz na cos dobrego. widuje acery ktore dzialaja ponad 2 lata i nic sie nei psuje. nawet plastiki. a to laptopy do pracy - sa noszone codziennie.

 

musialem sobie skrecic starego omnibooka z czesci jakie znalazlem w pracy i jestem bardziej zadowolony niz z Acera. W gry moze nie popykam ale wszystko inne chodzi jak powinno. wiatrak sie wlacza tylko przy ogladaniu DVD (raz w ciagu filmu na 3-4 minuty).

Matryca ma 5 lat i zero pikseli, przebarwien itp.

 

.. ale sie rozpisalem

 

nie no nie przesadzaj az tak bardzo... z tym ze jak nie chesz kupic markowego to nie kupuj wcale! nie mwoie ze acer ejst idealny ale stosunek ceny do parametrow prawie ze idealny, wiadomo mogli by nie co poprawic obudowy...ale..... ja tam jestem zadowolony mimo zejest w serwisie.... przynajmnie troche odpoczne od lapka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam z UK

 

mam nadzieje ze w Brnie obsluguja lepiej

 

BLASC jest rewelacyjny w porownaniu do ACER Repair UK

 

mowie serio

 

aby cokolwiek zalatwic dzwonimy sobie i czekamy 20 minut sluchajac beznadziejnej muzyczki acera (co pewien czas automat mowi nam ile osob jest w kolejce przed nami). za kazda minute sie placi oczywiscie.

 

czasem sie rozlacza linia

lub wlacza sie iny automat - we are extremely busy at the moment....

ale jak sie zadzwoni jeszcze raz to moze sie da dodzwonic

 

teraz sprawa napraw

 

minimum miesiac

 

nie pomaga straszenie ze firma w ktorej pracuje jest resellerem i takie tam

czy sie ma advantage czy nie - roznicy nie ma. i tak miimum miesiac sie czeka

 

druga sprawa - klamia

 

to chyba standard

 

dzwoni kolega. mowia mu ze sa czesci i czeka w kolejce na naprawe

dzwonie ja nastepnego dnia - mowia ze czekaja na czesci

 

kurier

CityLink nie umywa sie do Stolicy - dodzwonic sie trudno (Gorzej jak do BLASC)

przesylka minimum 3 dni idzie

 

u mnie w pracy Anglicy sie smieja jak slysza Acer. Czasem sobie robimy kawaly z Acerem jako glownym tematem

 

Moj Acer (pierwszy i ostatni) ktorego kupilem w polsce przyjechal do mnie (po zakupie) z zepsutym zasilaczem

 

otrzymanie nowego trwalo 3 tygodnie (zwykly LiteON 135W)

 

po przyjezdzie do UK zespul sie naped optyczny (nie dziwie sie - to w koncu samsung). to kolejne 3 tygodnie

 

teraz zepsul sie: NAPED, MATRYCA I PLYTA GLOWNA

 

tzn laptop chodzil ale smierdzial, naped trzeszczal a matryca miala plamy

 

laptop jest w serwisie od 3 kwietnia (mamy 13 maja). Odechcialo mi sie juz dzwonic. Nie wiem co mam z nim zrobic jak(jesli) przyjedzie. Pracowac na nim raczej nie bede. HP albo Sony teraz (mile doswiadczenia z serwisem HP).

 

Mam nadzieje ze w Brnie bedzie lepiej

 

Odradzam Acera kazdemu. Nie stac cie na markowego laptopa to nie kupuj wcale. inaczej moga cie czekac nieprzyjemnosci.

 

...a moze trafisz na cos dobrego. widuje acery ktore dzialaja ponad 2 lata i nic sie nei psuje. nawet plastiki. a to laptopy do pracy - sa noszone codziennie.

 

musialem sobie skrecic starego omnibooka z czesci jakie znalazlem w pracy i jestem bardziej zadowolony niz z Acera. W gry moze nie popykam ale wszystko inne chodzi jak powinno. wiatrak sie wlacza tylko przy ogladaniu DVD (raz w ciagu filmu na 3-4 minuty).

Matryca ma 5 lat i zero pikseli, przebarwien itp.

 

.. ale sie rozpisalem

Podpisuję sie rękoma i nogami pod tym tekstem. Rozumiem oburzenie wśród właścicieli Acerków, ale musicie zrozumieć i przyjąć to do siebie, że Acer to gniot. Części montowane do fabrycznie nowych komputerów są tak naprawdę ponaprawowe. Stąd tak duża awaryjnośc i niska cena. Jeśli komuś to pasuje, to nie ma problemu, niech ku[puje sobie tanie składaki od Acera, ale ja jeśli mam kupić sobie komputer to chce, aby on był faktycznie nowy a nie poskładany z części które sie popsuły innym ludziom. To tak jakby kupować sobie ubranie w ciuchlandzie. A ja pozostaje wierny stwierdzeniu kolegi: "Nie stac cie na markowego laptopa to nie kupuj wcale." Acer to gniot jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez sie tego lekko boje bo byl otwierany:D ale bede martwil sie pozniej. a wysylam do serwisu bo cos brzeczy wentylator, a dwa reklamuje ogolnie mozna powiedziec chlodzenie:D tzn. to ze caly czas sie kreci i nie przestaje sie krecic....:D zobaczymy co zrobia:D

 

Cześć!

Najpierw odnośnie do otwierania laptopa - pytałem się w Acerze, czy mogę sam wymienić pastę na procku bez utraty gwarancji, odpisali mi że mogę, ale jesli przy okazji coś uszkodzę to już tego nie naprawią.

 

Ja też mam problem z chłodzeniem (TM2403) - prawie cały czas mam włączony wiatraczek, na niski obrotach, ale prawie cały czas. Tem HDD utrzymuje się ok 40 st, a procka 48-50 - przy korzystaniu z neta,gg, winampa. Wkurza mnie to że wiatraczek włącza się już przy 50 stopniach i wyłącza się przy 46-45 st. Temp cały czas utrzymuje się w tym przedziale wiec wiatraczek cały czas wyje :/ Zmieniłem paste, ale na jakąś słabą - nic nie pomogło, teraz planuje kupić i nałożyć na procek arctic silver 5.

Czy mierzyłeś u siebie temp? napisz też, jak już bedziesz wiedział coś, co z Twoim laptopem, czy naprawa coś pomogła.

 

 

 

>>>> Chciałbym jeszcze się o coś zapytać - kto możeto proszę o pomoc:

Temp w lapku są jak podane wyżej. Włączam maksymalne obtory wiatraczka, temperatura cpu z trudem spada poniżej 46 stopni, spada baaaardzo wolno - czy dobrze myślę, że problem tkwi w tym, radiator czy pasta nieefektywnieprzewodzi ciepło?

 

 

 

pozdro.

Edytowane przez bule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzaj az tak bardzo... z tym ze jak nie chesz kupic markowego to nie kupuj wcale! nie mwoie ze acer ejst idealny ale stosunek ceny do parametrow prawie ze idealny, wiadomo mogli by nie co poprawic obudowy...ale..... ja tam jestem zadowolony mimo zejest w serwisie.... przynajmnie troche odpoczne od lapka:D

no nie wiem czy stosunek cena parametry jest taki dobry. ktos tu kiedys napisal bardzo trafne zdanie, ze kiedy sie kupi acera jest sie z niego b. zadowolonym, po czasie sie uwaza ze to taki sobie laptop, potem ze to szajs.

 

i ze mna tak sie wlasnie stalo.

 

nie bede bronil tej firmy bo nie warto.

 

napisalem ze mozesz trafic dobrego acera - ale to loteria. oni nie wiedza w fabryce chyba co to jest testowanie jakosci.

 

nadal podtrzymuje swoje zdanie. nie stac cie na cos dobrego (solidnego) to nie kupuj nic.

 

to tak jak z samochodami.

mam np. sasiada i ma jakis nowy markowy samochod. ma silnik powiedzmy 2.0

 

kurde. nie mam tyle kasy co on, ale tez chce miec samochod z silnikiem 2.0. kupuje sprowadzony z niemiec zlom za pare euro. ma silnik 2.0.

wiadomo szedl do zyda wiec na poczatku jestem zachwycony.

po czasie cos odpada, samochod coraz czesciej u mechanika albo mnie nie stac i sam dlubie

 

sasiad wychodzi z domu, przekreca kluczyk i jedzie i nic go nie interesuje

 

ja tez mam 2.0 ale moj stoi na parkingu. ja pod spodem na reczniku smaruje jakis mechanizm.

 

teraz sie zastanawiam. moze powinienem byl kupic 1.0 ale nowy (troche bym dolozyl). nie ma tyle koni co sasiada, ale tez jezdzi i wystarczy przekrecic kluczyk.

 

 

plastiki - beznadziejne wiadomo. ale jak wiesz sa acery o lepszych obudowach. travelmate 8100 czy 8200. cena jest kosmiczna. musialbym sie zdrowo uderzyc zeby dac 10 tys za acera. nie chce nikogo obrazac ale to tak jak kupic najdrozsze daewoo

 

jesli komus na grach nie zalezy a chce miec dobrego laptopa - proponuje hp/compaq nc6xxx i nx6xxx

 

ceny od 3000 zl chyba

 

nic innego obecnie klientom nie polecam. to dla ich dobra i mojego. bo jak sie acer zepsuje to ja potem musze wisiec na telefonie zeby mi to naprawili i przepraszac klienta za serwis acera jakbym to ja byl winny.

 

za 3000 zl dostaniesz plastik o ktorym w "nowoczesnych laboratoriach acera" moga tylko snic.

design to druga sprawa - oni chyba odlewaja formy z cegiel albo plyt chodnikowych a potem pakuja w to elektronike.

 

myslalem ze nowe acery sa brzydkie, ale jak dlubie starsze modele to sie grubo zastanawiam jak ktos wpadl na takie cos.

 

laptop do grania - polecam www.rockdirect.com (jak ktos marzy o sagerze ale nie chce cla placic)

 

 

znow sie rozpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niiech zainstaluje Power Managera ktorego pewnie odinstalowal :)

mial pelne oprogramowanie i sterowniki:)

 

prawdopodobnie nie podlaczyli anteny.... i nie tylko anteny hyhy:)

 

 

FSC dalej w serwisie....

 

 

2006-05-15 wrocil z serwisu expresem po porzadnych zj3bkach:)

 

a oto serwis do kotrego nie nalezy wyslylac FSC hehe:

 

A NOVO POLSKA sp.z o.o. ul.Wólczyńska 133, 01-919 W-wa

 

pozdro:)

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis po 1,5 miesica wrocil moj acer z naprawy w acer uk

 

oto wyniki

 

nie wiem ile czasu im zajelo testowanie, ale doszli do identycznych wnioskow jak ja (wszystko opisane wraz z laptopem i jeszcze przez telefon)

 

wymieniona plyta glowna

wymieniona nagrywarka

wymieniona matryca

 

1. plyta glowna nie smierdzi wiec mam nadzieje ze faktycznie wymieniona

2. nagrywarka wymieniona z szajsowatego TSST (juz dwie mi umarly) na PIONEERa. wiec plus

3. matryca wymieniona z Crystal Bright na zwykla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

klawisza tracka nie wymienili (farba odlazi jak chce)

 

przy okazji wymiany matrycy porysowali obudowe oraz niechlujnie wkleili poduszki zakrywajace srubki (bokiem czy jak - chyba ktos to robil w przerwie na papierosa)

 

paczka byla dobrze zapakowana i przyszla w ciagu jednego dnia (w druga strone szla 3)

 

tak to jest jak sie kupuje acera

 

poduszki sobie sam moge poprawic ale co z matryca??

 

to jest brak quality of service

to nie jest custom laptop

jak mozna zamowic do niego inna matryce? przeciez widac jak byk ze ta sie nie blyszczy:/

 

kupujesz samochod z silnikiem 2.0 a wymieniaja ci na 1.0 - bo maja tez samochody z takimi silnikami

 

jutro bede sporo przeklinal po angielsku na telefonie wiec jak ktos zna jakies ciekawe niecodzienne zwroty to prosze sie podzielic

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...