Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

7600GT ma 8 ropów

 

podwyższyłem wynik w marku 05 na 7165. jak narazie najszybsze single 7600GT na orbie :)

Masz racje, nie sprawdziłem liunku po prostu ale zauważyłem że w GS będą DDR2 czyli lepiej polować na jakieś "specjale" z DDR3

 

P.S Dlaczego pamięci w kartach nazywają się GDDR zamiast DDR ? czyżby Graphics dual data ram(rate) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj mam ta karte i narazie jest bardzo fajnie. Karta spokojnie wystarcza do rozdzielczosci 1024 wlasciwie tylko cod2 na maksymalnych detalach przycina. Moj gigabyte swietnie sie kreci 3dmarki przechdzi na ustawieniach(bez artow) 600 na 880. Wyniki jak na moj dosc slaby komp sa chyba ok :P Na sepku 2600+@2200ghz karta zrobila 13500 w 3dmarku 03 i 3300 punktow w 06 .

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj mam ta karte i narazie jest bardzo fajnie. Karta spokojnie wystarcza do rozdzielczosci 1024 wlasciwie tylko cod2 na maksymalnych detalach przycina. Moj gigabyte swietnie sie kreci 3dmarki przechdzi na ustawieniach(bez artow) 600 na 880. Wyniki jak na moj dosc slaby komp sa chyba ok :P Na sepku 2600+@2200ghz karta zrobila 13500 w 3dmarku 03 i 3300 punktow w 06 .

A rdzeń wiecej nie pociagnie? :rolleyes: bo pamięci to daja dosyć mały przyrost wydajności.

Milans - czytaj uwaznie :) to Gigabyte.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo wiem o co chodzi bo juz probowalem i jezeli ustawie nawet 605 to 3dmark po chwili sie poprostu zawiesza nie wiem dlaczego bo karta sie nie przegrzewa. Moze moja zasilka nie wyrabia mam tylko stara(ale markowa chociaz :P) 300 ... ee sam juz nie wiem. A wy moglibyście sypnac jakimis wynikami 3d markow ale nie tylko np. jak ktos ma fc benchmark albo cos w tym stylu to niech tez zarzuci. Pozdro

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jaka magistrale pamieci ma ta karta: http://allegro.pl/item93770671__msi_7600gt...najlepsza_.html

 

Szukalem na kilku stronach i raz pisze ze 128bit a raz ze 256bit.

oczywiście ze 128

 

ps jakieś wieści ze sklepów najtanszych? :) co gdzie kiedy i za ile ;)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena nawet teraz calkiem niezla jest.

 

jest gdzies jakies porownanie 6600gt vs 7600gt ??

choc mozna dostac uzywana 7800gt za niecalego tysiaka...

 

edit: znalazlem na firingsquad, cofam pytanie :P

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muniol- Krecenie WinFoxem nie daje efektow :-| (juz na FX nie dzialal jak trzeba) podniesiesz nim taktowanie karty, ale nie daje to zadnego przyrostu wydajnosci.

 

Uzyj RivaTuner'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pojawiło się w sklepach wkońcu coś innego niż karta ref.? Wiem, że gigabyte miał wypuścić coś nowego z bezgłośnym chłodzeniem. Nie moge ścierpieć jak patrze po sklepach i wszystkie karty od każdej firmy takie same :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pojawiło się w sklepach wkońcu coś innego niż karta ref.? Wiem, że gigabyte miał wypuścić coś nowego z bezgłośnym chłodzeniem. Nie moge ścierpieć jak patrze po sklepach i wszystkie karty od każdej firmy takie same :-P

"

Szkoda kasy im na takie zabawy narazie....i pomyslec ze Asus za 899 blach jest taki sam co Leadtek za 730 :) Kto za to placi? Ci państwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodzenie referencyjne wcale nie jest złe - jest wręcz świetne. wystarczy biosik nowy wgrać w którym w trybie 3D wentyl rpacuje na 31% obrotów. u mnie nawet po vmodach i hard oc rdzen nie przekracza 70*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...