Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

(...) bo jezeli tak zaawansowane czipy od x360 i PS3 sa w stanie sie zadowolic 128 bitami to chyba o czyms to swiadczy, a ich ostateczna moc tak naparwde dopiero zostanie wykorzystana za 2 lata gdy developerzy dobrze poznaja specyfikacje urzadzenia i beda z niej w stanie wycisnac 7 poty, tak jest w swiatku konsolowym od zawsze ze dopiero ostatnie gry jakie sie ukazuja prezentuja pelnie mozliwosci platformy na ktora zostaly stworzone. (...)

{offtop}

eee? :unsure: Taki oblivion na xpudle360 potrafi się zaciąć więc nie wiem :P

{/offtop}

 

Tak po za tym, co do wielkości szyny - nie możemy w tej sprawie "gdybać" bo nie wiemy jaką wydajność miałaby np. 7600gt z 256bit'ową szyną (czy karta nagle stałaby się się o 50-100% wydajniejszcza czy zaledwie o pare% wydajniejsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze sie chyba zawiodlem na sklepie Komsad. Karte zamowilem w niedziele, kase im wplacilem na konto juz wczoraj, a dzis dzwonilem do nich i nadal koles sie upiera ze dzis maja miec karty, najpozniej jutro. Coz poczekam do tego jutra, jak nie bedzie to ja im podziekuje....

Przeciez ostrzegalem , ze tak bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

JEZUS MARIA jaka bestia :D

 

Tylko ta cena sugerowana 610zł :/ Ale bankowo jakiś porządny sklep będzie sprzedawał taniej.

No i pytanie za 100punktów kiedy na AGP będą 7600GS ( szukam google i przybliżonej daty znaleść nie moge ;/ )No i jak ktoś ma pisać żebym kupił mobo z PCE niech sobie daruje albo mi kupi sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko co lepsze?? 600(czasem wiecej)\1700(czasem wiecej) czy 660\1400 ??

Tylko nie zapominaj ze na każdą 7600GT która jest teraz dostępna (no moze oprócz jednej wersji MSI tej ze spasłym chłodzeniem) mozna zrobić w 1min pencil moda i masz też te 650-670mhz rdzen, a na Galaxy poza zmianą zworki na pozycje 2-3 vmodów nie ma, nie wspominajac o tym ze na pełnym GT mozna zrobić vmem jeszcze ;) , ale jak ktos ma 600pln to wybór oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A testował ktoś inne biosy do 7600 gt?? Zastanawiam się czy np wgranie biosu od 7600 innej firmy która oferuje lepsze OC coś da, albo OC karty w biosie. I jeszcze jedno małe pytanko bawił się ktoś timingami pamiątek na tej grafie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam miec powoli dylemat po obejrzeniu testu na pclab, czy jest sens zamieniac mojego gf6600gt msi 600/1100 na xfi gs7600 (500/900 standardowo)

Te testy spowodowaly ze zaczalem myslec czy nie pozostac przy obecnej karcie :/

PLZ HELP ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się, spaliłem moje 7600 gt :angry: :mur: Tzn z tego co widzę jednego opa i mam nadzieję że nic więcj nie poszło, więc może do odratowania. Karta jest po modach więc na gwarację nie mam co liczyć, dlatego sprubuje coś sam wymieszać. Potrzebuje oznaczenia następującego scalaka:

 

Dołączona grafika

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KvaNfield - podam jutro do południa oznaczenia, mam tą samą karte. Pozatym, widzę ze Twoja karta ma inną nalepke na coolerku, na szczęscie moja to jeszcze 100% referencyjna. (ładniejsza :lol2:)

 

EDIT: co się jej przydarzyło że się spaliła ?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KvaNfield - podam jutro do południa oznaczenia, mam tą samą karte. Pozatym, widzę ze Twoja karta ma inną nalepke na coolerku, na szczęscie moja to jeszcze 100% referencyjna. (ładniejsza :lol2: )

 

EDIT: co się jej przydarzyło że się spaliła ?

Z góry dzięki za oznaczenia, a stało jej się to że wyleciał mi miernik gdy mierzyłem napięcie na memkach i zrobił zwarcie :/ Mam nadzieję że tylko ten op poszedł, bo jak coś więcej to będzie nieciekawie.

 

BTW: to nie jest zdjęcie mojej grafy tylko jakieś ściągniete z netu, potrzebne było mi tylko aby zaznaczyć element jaki się spalił.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A modów nie da rady juz usunąć? Jezeli dałoby rade wszystko pozdejmować tak zeby wyglądała w miarę "seryjnie" to moze dostałbyś nową w ramach gwarancji...

Właśnie ta opcja odpada niestety, gdyż będzie widać że była modowana, więc muszę kombinować aby ją naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostałem mojego 7600GT i wszystko działa piknie, kopa dostałem ogromnego przesiadając się z K2 i puściłem tylko żeby wykrył optymalne ustawienia i wyszło 588MHz rdzeń a pamięci 764MHz(1528MHz), troche cienizna ale to bez vmodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx grzesiu za porade, właśnie ściągam stery

a mam pytanie, czy ktoś korzystał z PureVideo, bo głównie dzięki temu mam GT a nie GS, tylko że nie wiem jak to wykorzystać, stery już ściągłem, jak powiększyć tak obraz jak to robią na nvidi z filmu?? wogóle jak by ktoś mógł to niech zapoda jakiś link albo niech opowie, był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troche słabo, ale ten test w sterownikach tez jest g... warty ;) Zainstaluj 84.26, karte wykryje jako MSI i bedziesz miał soft MSI do podkręcania, wtedy bedziesz wiedział na ile leci.

możesz dać jakiegoś screena jak to sie prezentuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pamietam to na 84.26 nawet wykrywalo mi optymalne czestotliwosci o jakies 8 mhz wiecej na rdzeniu i 10 mhz na memach :)

 

A co do testu na Pclabie to faktycznie po OC niezle daje w palnik :) za 600 masz 7600gt, pytanie tylko czy wszystkie egzemplarze beda mialy takie OC jak ta testowana bo jak dobrze pamietam wiekszosc testowanych przed premiera 7600gt tez szla bez problemu ponad 620/840 a jak sie okazuje malo osob moze sie takim lub wyzszym oc pochwalic bez modow :|

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :D A mi wczoraj doszedł mój Leadtek :)) Jeszcze tylko po południu dzisiaj odbieram DFI :) Niestety narazie w OC nie mma się co bawić na firmowym coolerku, dopiero po 10maja nowy będzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...