Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

900Mhz dla mem, calkiem przyjemnie, cena 520zl, chlodzenie pasywne. Ciekawe na ile idzie wykrecic te memki, 1000 powinny pojsc, wiecej moze byc ciezko w koncu to tylko ddr2. Tak czy siak warto chyba przeskoczyc z tego co mam w sig?

mam tą kartę i pisałem wcześniej... memki mi idą na 100MHz i ani MHz wiecej... :angry: a rdzeń śmiga na 550MHz... :D da się więcej wycisnąć z tych pamiątek DDR2... ?? jakiś v-mod może... ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak karta chodzi?,jakie odczucia? Co miales przedtem i jaki masz sprzet? Jakie osiagi? Jak chodzi Oblivion ta gra mnie najbardziej interesuje, reszta ma znikome znaczenie :)

W tej chwili moge sprzedac moja i dolozyc jakies 130zl na tego GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w rekach GF 7600GS pasywnego od leadteka

400/800 @ 500/990 - jak na infineony 2.5 to całkiem nieźle

 

 

a teraz mam.. GALAXY 7600GS DDR3 - dokładnie ten sam egzemplarz co na PCLABIE. jutro zobaczymy co on jest wart w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600GS na DDR3,a ty mowisz o testach jutro...daj dzis cos chociaz podstawy, konfig sprzetu i 3Dsmarki...jak nie to zamienie sie w terroryste i wysadze...cos tam ;)) I, co wazne niech ten sprzet testowy bedzie rozsadny, jak widze testy na dwurdzeniowcach itp.Test dla ludzi prosimy,a nie dla malej "elitki" oni i tak pogardza tego typu karta.

 

Rzucic te karty na rynek lud jest glodny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak karta chodzi?,jakie odczucia? Co miales przedtem i jaki masz sprzet? Jakie osiagi? Jak chodzi Oblivion ta gra mnie najbardziej interesuje, reszta ma znikome znaczenie :)

W tej chwili moge sprzedac moja i dolozyc jakies 130zl na tego GS.

pisałem o tym na poprzednich stronach i to całkiem nie dawno... karta poszła na 550/495MHz i na moim sprzęcie A64 3000+ nie kręcony + 2x256MB DDR400 2-3-2-5 1T + ASUS A8N-E w 3dmarku wyciągnęła 4983pkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dzie przetestował ale dzis jade 7900GT ;)

 

platforma testowa dość skromna..

 

DFI lan party

opteron 144 @ 2.7ghz

pamiątki noname 2-2-2-5 ;) (2x512)

antec 480W

 

wieczorkiem zapodam orientacyjne wyniki a wiecej szegułów juz niebawem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus sie podkreci ale nie do takiego poziomu. bierz XFX lub leadteka jak znajdziesz taniej (xfx niby ma lepsze pamiątki ale wątpie zby była jakaś kolosalna róznica)

w tym samym sklepie leadtek jest 30 zl tanszy... ponizej 500zl znaczy sie :D

sam sie ostatnio zastanawialem dla kumpla - ile @ da sie tego leadteak i ile da sie @ tego xfx...

 

ja bym sie nadtym asusem zastanowil bo rdzen raczej napewno pojdzie w nim 500mhz a pamieci w xfx nie bylbym pewny czy 540 pojda ;)

te 540.. to juz w trybie ddr ><

czyli 270 MHz.. zenada ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba masz ze tak powiem cos z garem ;) o ile nie pomylili sie na stronie to ta karta ma 540 rzeczywsitych 1080ddr zibacz link a nie odrazu besztasz

no akurat tu nie ma.. ale w linku do komputronika bylo

... ddr2 512 mb na 1080... w standardzie... jak znajdziesz to kupie 10 od razu ok? :)

zauwaz, tlumoku, ze wszedzie kopmutronik podaje taktowanie DDR... czyzby AKURAT w TEJ jednej karcie dali taktowanie rzeczywiste? Niewydaje mnie sie ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że ten asus z 512 to kicha .

A co wyjsciem dsub w PINE bo mam monitor analogowy a tam sa 2 wyjścia DVi

z tym XFX jest przejściówka... sam się o nią martwiłem ale była... :)

 

a co do tego Asusa juz widze reklamy w Media Markt "P4 3.66GHz, 2GB RAM, 512MB grafika!!! Tylko 1500zł!!!" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim programem sprawdzic taktowanie rdzenia i pamieci na gf 7600 gt ?

rotfl. Spojrzałbyś strone/dwie wstecz to bys wiedział. Sprawdzac mozesz roznego rodzaju softem diagnostycznym, np. everest, albo w sterownikach, power stripie, ati toolu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pccentre.pl

 

tylko ją musze napisać i rpzetestować do końca te galaxy... (szok - ono naprawde chodzi na 675/1430 - full stable)

a mógłbys dokladnie sprawdzic jakie ona ma pamiatki??? bo w te 2ns to mi sie wiezyc nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...