Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupić

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2132...600GSPin256+BOX

czy też dołożyć do asusa z 512MB ale z mniejszyi zagarami

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2132...SAsu512+BOX+Sil

 

Karta musi być pasywna ( teraz mam GF4MX - więc lipa)

Hmm ale zdaje sie ,ze asus jest jedynym jak na razie ktory ma obslugiwac HDCP w pelnej formie 1020p w kazdym razie wedlug tego co Firingsquad pisal. Chociaz zapewne zanim to sie rozpowszechni to juz i tak na tej karcie bedzie mozna conajwyzej w pasjansa pod Viste pograc :D

 

Ja bym bral XFX-a (zreszta chyba wlasnie tak zrobie) szybsze takty , nizsza cena no i podwojne wyjscie DVI (co nie dla wszystkich musi byc zaleta)

 

A wlasnie jakby ktos chcial porownanie XFX-a do zwyklego gs-a no i co mniej spotykane wyniki tych kart w SLI to niech zajrzy tutaj:

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1597_1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy u mnie jest cos nie tak mam caly czas temperature rdzenia w okolicach 60 stopni celcjusza a widze ze powinna byc ok 45 ?

no niekoniecznie przy złej wentylacji budy może się zdażać wyższa temperatura

jak zamkne swoją to mam 55 i idlu a z otwartą 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. sry ze tak zwlekam z tym gakaxy 7600GS ale musiałem mu się wnikliwie przyjrzeć. ogólnie sprawa ma się następująco:

 

Leadtek 7600GS (500/990) 4959 pkt

GALAXY 7600GS ddr3 (500/1000) 4338pkt

 

i co wy na to ? sam się strasznie zdziwiłem - do tego stopnia że teraz powtarzam wszystkie testy i je dokumentuje (screeny + save z 3dmarka)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. sry ze tak zwlekam z tym gakaxy 7600GS ale musiałem mu się wnikliwie przyjrzeć. ogólnie sprawa ma się następująco:

 

Leadtek 7600GS (500/990) 4959 pkt

GALAXY 7600GS ddr3 (500/1000) 4338pkt

 

i co wy na to ? sam się strasznie zdziwiłem. do tego stopnia że teraz powtarzam wszystkie testy i je dokumentuje (screeny + save z 3dmarka)

Rofl o_O moze cos z nia nie tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe kombinował jeszcze z biosami itd...

 

teraz juz wiecie dlaczego wynik na 7600GS jest taki niziutki - bo to odkręcone galaxy jest...

 

pytanie za 100 pkt. ruszy bios od leadteka z ddr2 ?

 

odp

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zobaczymy :P
Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe kombinował jeszcze z biosami itd...

 

teraz juz wiecie dlaczego wynik na 7600GS jest taki niziutki - bo to odkręcone galaxy jest...

 

pytanie za 100 pkt. ruszy bios od leadteka z ddr2 ?

 

odp

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zobaczymy :P

 

Nie da rady - zupełnie inne pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mam aktualnie gf 7600GT pod reką bo bym mógł udowodnić ze wyniki na pclabie o kant [gluteus maximus] są

Moze chlopakom na Pclabie sie karty pomylily, sprawdzali GT zamiast GS i dlatego to GS taaak sie dobrze krecilo ;]

A moze dostali specjalny egzemplarz na testy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone :) były "malutkie" artefakty ale komp odpalał :P

 

szkoda ze nie mam aktualnie gf 7600GT pod reką bo bym mógł udowodnić ze wyniki na pclabie o kant [gluteus maximus] są

Jak to całe tamte forum :P Lecz niedługo ruszy nasz PurePC Serwis to będzie gdzie pisać :) A jeżeli chodzio tego 7600gt, na dniach powienienem wiedzieć czy karta wstanie więc jeśli wstanie to można by coś pokombinować.

 

*sorka za przejęzycznenie nawyk

 

EDIT

Tak to właśnie miałem na myśli, portal naszego szanownego forum :)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

KvaNfield ja ciebie dobrze kojarzę ? jak gadaliśmy na targach z benitem i poznaniakiem to ty podszedłeś z gengishanem do nas ?

[/OT]

 

kurde :P chciałbym jutro pod wieczór opublikować wyniki ale już mi sie tak nie chce dalej testować... (ale jakoś dam radę)

 

btw.. wyniki w marku 06 potwierdzają tylko to co myślałem.. GALAXY 7600GS jest mniej wydajne od innych, podobnych kart z serii 7 (przy takich samych taktowaniach ofkorz :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

KvaNfield ja ciebie dobrze kojarzę ? jak gadaliśmy na targach z benitem i poznaniakiem to ty podszedłeś z gengishanem do nas ?

[/OT]

 

kurde :P chciałbym jutro pod wieczór opublikować wyniki ale już mi sie tak nie chce dalej testować... (ale jakoś dam radę)

 

btw.. wyniki w marku 06 potwierdzają tylko to co myślałem.. GALAXY 7600GS jest mniej wydajne od innych, podobnych kart z serii 7 (przy takich samych taktowaniach ofkorz :P )

z 6600GE tez było tak chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawial na XFX Pine 7600GS zegary 500/900, a wykrecisz na 540-550/1000 jak zalozysz wiatrak 80 i bez v-modow of course

 

Najtanszego masz tu: http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C1510050

 

Z tego linka (pare postow wyzje) o tym jak radzi spobie ta karta w SLI wynika, ze jest porownywalna, a niekiedy szybsza niz 7900GT. Calkiem niezle jak na koszta nieco ponad 1000zl

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz te testy to mozna se nimi d***e podetrzec chodzi o normalne uzytkowanie tzn jak wam sie one kreca....

cofnij się kilka 4-5 stron wcześniej... tam napisałem jak się kręci to XFX

 

a tak apropo już chyba z 4 raz pisze to pytanie a odp. brak :mur: :lol2: czy znalazł ktoś z was jakiś v-modzik do tego xfx 500/900 ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz te testy to mozna se nimi d***e podetrzec chodzi o normalne uzytkowanie tzn jak wam sie one kreca....

W testach zazwyczaj testuja karty pod względem o/c, wiec nie rób trzody, tylko zerknij w link, troche własnego wkładu a nie wszystko inni. Zresztą ktoś pisał w tym temacie chyba nawet o tej karcie.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o co chodzi dokladnie z tym Galaxy 7600GS DDR3?? Bo juz sie teraz kompletnie zakrecilem. Niby karta sie kreci super, lecz nie ma takiego przyrostu wydajnosci?? Czy moze cos jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o co chodzi dokladnie z tym Galaxy 7600GS DDR3?? Bo juz sie teraz kompletnie zakrecilem. Niby karta sie kreci super, lecz nie ma takiego przyrostu wydajnosci?? Czy moze cos jeszcze??

problem polega na tym, ze karta ma o około 400 pkt mniej w 3dmarku mniej niż konkurencja przy tych samych taktowaniach. oczywiscie w innych aplikacjach graficznych również (ale to juz na inna skalę :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kreci sie do tych 670 na 1400 i ma takie wyniki jak na pclabie? Bo testowales tylko na ustawieniach normalnego gs i ma faktycznie slabsze ale czy bedzie miec te 6700 w 05 po oc?

 

 

Dobrze ze powstanie nowy tweak bo ten pclab mi sie nie widzi :P

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...