Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Hmm sorry ze ja tak nie w temat, ale planuje zmienic grafe... i nie wiem co wziac :/

Czy 7600GS czy Radka x1600PRO.

 

Mozecie napisac co jest "za" tym gforcem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy ten x1600pro jest na ddr2 czy na ddr3, jesli na ddr2 to brac 7600gs bez zastanowienia, jesli na ddr3 to tu juz moze byc kłopot z wyborem :D

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A te 256 mb na karcie w ogole po co jest?

 

No ok widzialem te testy, ale dlaczego karta jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

K, tylko teraz która kupic, jakie pamieci, zwykle DDR czy jakies inne?

Jakiego producenta brac?

 

Do jakis taktowan mozna dojsc zwykle ta karta? Jak bardzo na o/c jest podatna?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K, tylko teraz która kupic, jakie pamieci, zwykle DDR czy jakies inne?

Jakiego producenta brac?

 

Do jakis taktowan mozna dojsc zwykle ta karta? Jak bardzo na o/c jest podatna?

 

Jezeli mówisz o 7600GS to raczej wystrzegaj się modeli chłodzonych pasywnie (oprócz PINE XFX) poniewaz słabo się kręcą. Leadtek wypuscił 7600GS z swoim chłodzeniem wiatraczkowym, recenzje karty mozna przeczytac na egiełdzie. Kazda* 7600GS ma pamieci DDR2, przewaznie 2.5ns, XFX 2.2ns. Oc procentowo jest raczej mniejsze niz na 6600/6600GT, ale karty nie kręcą sie az tak tragicznie.

 

 

 

*GALAXY 7600GS GDDR3 jest wyjątkiem ->recenzja ->pclab.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to msi z tym wypaśnym chłodzeniem? opłaca się w to pakować? ktoś miał do czynienia z tym?

Ja bym wziął najtanszego referencyjnego 7600GT, kupił Evercoola, wyszłoby na to samo a wydajniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął najtanszego referencyjnego 7600GT, kupił Evercoola, wyszłoby na to samo a wydajniej...

Z tym ze evercool kosztuje prawie 100zł a ten msik jest w podobniej cenie jak inne z referencyjnym chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy cena pozwoli jej konkurowac ze zwyklymi 7600gt. Bo jak za wersje z 256 ramu zaspiewaja 700+ to chyba wole dac 780 za to msi (580/1500) albo leadteka extreme (590/1600 pamieci 1.2ns). No ale jakby wersja 128 byla kolo 600 to bylaby rewelka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy 7600GS GDDR3 1,2ns 500/1400MHz:

http://www.in4.pl/komentarze.htm?kbt=N&news_id=9682

 

ciekawe jak to sie bedzie krecic :D

tak się śmiesznie składa ze własnie mam tę grafę u siebie w domu :)

 

Dołączona grafika

 

juz niedługo art na pccentre.pl :)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się śmiesznie składa ze własnie mam tę grafę u siebie w domu :)

 

Dołączona grafika

 

juz niedługo art na pccentre.pl :)

A w ofercie swojej też będziesz miał takie? :D A no i jak tam z ceną? Wiesz coś już na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam takich i nie wiem jaka będzie cena (postaram się dowiedziec na jutro). z dobrych wieści to to, że w czechach pojawiły się w sprzedaży galaxy więc może niedługo bede mógł załatwiać taniej grafy tej firmy.

 

dziś pewnie testy + foty. postaram się na jutro wszystko do kupy złożyć (2x galaxy + leadtek :P )

 

btw.. a może któryś z was chce pożyczyć mi sprzęt do testów ? chetnie sprawdze gigabyte'a i msi z niereferencyjnym coolerem :)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło gdybys dowiedzial sie jak z cenami to bedzie wygladac ;) Trzeba w koncu przygotować kieszeń....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno taki galaxy+zalman (500/1400) to 180-200 $, osobiscie wole juz dolorzyc 100zł i kupic jakas bardziej markowa 7600GT i miec spokoj. Bo pewnie ten galaxy sie spier******** po 2 miechach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno taki galaxy+zalman (500/1400) to 180-200 $, osobiscie wole juz dolorzyc 100zł i kupic jakas bardziej markowa 7600GT i miec spokoj. Bo pewnie ten galaxy sie spier******** po 2 miechach ...

Problem w tym ze Galaxy to JEST markowa firma, a to że Tobie się zespuła karta to mógł być przypadek, czasem sie zdarza i tyle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno taki galaxy+zalman (500/1400) to 180-200 $, osobiscie wole juz dolorzyc 100zł i kupic jakas bardziej markowa 7600GT i miec spokoj. Bo pewnie ten galaxy sie spier******** po 2 miechach ...

:lol:

A co jest wg Ciebie bardziej markowe? Tylko w polsce wiele firm uznaje sie za szrot, gdy na zachodzie są one bardzo cenione...tak samo pewnie xfx i bfg to szroty nei? n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm bylem dzis na gieldzie patrze msi z dwuslotowym chlodzeniem 740 zeta no to nie namyslajac sie dlugo polecialem do najblizszego bankomatu i kupilem :D

Tylko , ze jak na razie kicha nie wiem czemu wogle nie ma sygnalu z karty, system normalnie ja wykrywa (sygnal analogowy idzie z integry na monitor , kabelek dvi podlaczylem pod karte) , instaluje sterowniki od nvidii normalnie, ale potem jak odlaczam zintegrowane ati to czarny ekran. Sprawdzilem na wszelki wypadek czy kabel nie walniety (ale analogowy podlaczony przez przejsciowke tez nie ma sygnalu).

 

Teraz nie wiem albo karta jest walnieta, albo moj deer 400w daje ciala (chociaz bez problemu puszczalem na nim bartona@3200+ i r9700), albo cos zle robie z konfiguracja zintegrowanej karty graficznej. W kazdym razie lece wieczorem do kumpla zobaczyc czy u niego dziala na taganie 430 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ustaw w biosie, zeby grafika z pci-e była "pierwszorzędna" a nie z mobo może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...