Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywisice :) dolutowałes slot PCIe ;)

 

Ze tez od razu nie popatrzyłem na mobo ;)

Jak widze Chaos nie odpuścisz zadnego moda

 

 

@EDIT: Bym zapomniał na dniach dołacze do grona posiadaczy Galaxy 7600gs, zobaczymy jaki egzemplarz mi sie trafi

Mocno wierze w szczesliwa reke Niemca

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem, jak wychodze z jakiejs gry, to zostaje mi czarny ekran z kursorem, windows dalej dziala, ale żadne kombinacje klawiszy nie pozwalają pozbyć się tego ekranu, mam najnowsze sterowniki od nvidii, chyba przeinstaluje na starsze jeśli to miałoby pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem, jak wychodze z jakiejs gry, to zostaje mi czarny ekran z kursorem, windows dalej dziala, ale żadne kombinacje klawiszy nie pozwalają pozbyć się tego ekranu, mam najnowsze sterowniki od nvidii, chyba przeinstaluje na starsze jeśli to miałoby pomóc...

a moze w inne DVI wtyczke wloz ..

ja wkladam w te dalej od plyty gl.

 

 

btw tak popatrzylem i mam 1 miejsce na orbie w 05 na 7600gs

2 miejsce w 03

3 miejsce w 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem, jak wychodze z jakiejs gry, to zostaje mi czarny ekran z kursorem, windows dalej dziala, ale żadne kombinacje klawiszy nie pozwalają pozbyć się tego ekranu, mam najnowsze sterowniki od nvidii, chyba przeinstaluje na starsze jeśli to miałoby pomóc...

mialem podobnie podczas wychodzenia z Prey'a, lecz od jakiegos czasu mi sie to nie zdarzylo... moze to wina zasyfionego windowsa? mojego troche wyczyscilem z zbednych smieci itp. no i problem sie nie pojawil...

 

aha no i na to dziala, np. hibernacja :) jak mialem ten czarny erkan z kursorem myszki to wcisnelem na klawie klawisz hibernacji i juz po naduszeniu spacji wszystko widzialem normlanie

 

jeszcze mam pytanie jaki masz bios do mobo bo to moze tez jego wina... bo dopiero zaczelo mi sie to dziac po zmianie biosu na 2.20 (wczesniej tego nie widzialem)

 

lecz problemu ze sterami/zasyfionym windowsem nie wykluczam

 

@Chaos

 

gratki :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem, jak wychodze z jakiejs gry, to zostaje mi czarny ekran z kursorem, windows dalej dziala, ale żadne kombinacje klawiszy nie pozwalają pozbyć się tego ekranu, mam najnowsze sterowniki od nvidii, chyba przeinstaluje na starsze jeśli to miałoby pomóc...

Jeśli to stery z serii 9x.xx to wduś [Win]+[L]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos jakie miales taktowania na SLI

A to moj wyniczek na SLI

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=373561

troszke lepszy takty 650/840

w orbach mam all napisane ...

 

640/835 to max

z artami juz lekko ale szlo ..

na sterach 84.21 ... na 9tkach jakies dziwne rzeczy sie na sli dzialy... siakies taki kropki byly dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w orbach mam all napisane ...

 

640/835 to max

z artami juz lekko ale szlo ..

na sterach 84.21 ... na 9tkach jakies dziwne rzeczy sie na sli dzialy... siakies taki kropki byly dziwne

J mam to samo na najnowszych sterach z serji 9.ma singlu zero jakis kroperk aferkow a jak wlacze SLI to kich zielone kropy itd.

dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kupiłem 7600gs bez zalmana na nowym pcb jutro będe montował evercoola turbo 2 są na płytce 3 zworki do czego one są wiem że jedna do zwiększania napięcia druga do tego brzęczyka a ta 3?I jeszcze pytanko w jakim położeniu ma być ta niebieska bo wyleciała mi i włożyłem w piny po lewej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 do dual biosu... ile razy mozna o tym wszystkim pisac

 

@war3

 

juz lepiej kupic Galaxy 7600gs 128MB 1.4ns 500/1400, napewno bedzie lepszy niz ten zwykly 7600gs

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak sie zastanawialem co z tym jest ..

malo tego te kropki robily mi sie czasem w oknach przegladarki ..

;]

 

fotki na pamiatke

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

no ale nic tam ... jutro karty wracaja do Galaxy ... a ja dostane 7300 na testy prawdpowodbnie jutro lub w piatek ... takze znow bedzie wesolo ;]

 

mam nadzieje ze moje wyniczki starczą troche zeby mnie nikt na 7600gs nie przegonił :)

 

BTW jak znacie kogos kto ma mostek sli od DFI badz gigabyte na zbyciu niech sie do mnie odezwie ...

(a Piotralek niech da znac czy tamten jeszcze aktualny co on mi obiecał ;] )

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos doszlem czego jest wina tych zielonych kroper w SLI jest to wina biosu karty.

Ja usiebie mialem jeden z pierwszych biosow 5.73.22.15.01 poszukalem ,potestowalem i do 7600GT SLI na sterach serji 9 zeby pozbyc sie zielonych afektow trzeba zaladowac bios 5.73.22.19.68

ja zaladowalem od

Leadtek 7600GT (TDH) PCIe 256MB - Rev 03

po tym zero afektow :lol:

PS. to samo chyba bedzie z GS SLI.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos doszlem czego jest wina tych zielonych kroper w SLI jest to wina biosu karty.

Ja usiebie mialem jeden z pierwszych biosow 5.73.22.15.01 poszukalem ,potestowalem i do 7600GT SLI na sterach serji 9 zeby pozbyc sie zielonych afektow trzeba zaladowac bios 5.73.22.19.68

ja zaladowalem od

Leadtek 7600GT (TDH) PCIe 256MB - Rev 03

po tym zero afektow :lol:

PS. to samo chyba bedzie z GS SLI.

hmm dziwne ... ciekawe co tam zmienili ze bios sie pluje ..

 

aczkolwiek jak pisalem wyzej karty dzis leca do galaxy .. juz dzwonilem po kuriera ... ;]

i tak nie mialem polecenia zeby w nich cos zmieniac .. w sumie z drugiej strony jest tam dual bios .. wiec nic by sie nie zjebalo ...;]

niebawem zobaczycie test galaxy na portalu

od siebie powiem ze jest niezle

03 w sli na default ma 22k i ponad 10k w 05 ...

solidne karty ;]

mozna grac w feara w max detail z SS itp w 1024 w pelnej plynnosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. zauważyłem ze więszkosc ludz którzy tworzą sli na płytach DFI ultra -D wykorzystuje mostki gigabyte (sam miałem ale musze sectorowi przesłac)

 

http://pccentre.pl/Article14220.htm - ciekawe jak takie coś by się sprawowało w takie upały. imo bezstans ze zastosowano pamiątki ddr2. mogli przecież zamontowac chociaz memki 2.0

 

jeszcze przy oakzji udało mi się coś dowiedziec o karcie dual 7600GT. ponoc wyciąga 23k w marku 03 (standard) a ma kosztować zaledwie... 1100 zł. Pamiątki 1.2 ns jednak (a nie jak wczesniej było mówione 1.1)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym nowym biosie rdzen poszedl o 10 wiecej tak samo pamieci.teraz 660/860

a ty wgrywasz do galaxy GS biosa od winfast GT, czy coś innego bo się pogubilem... Wogóle Galaxy umożliwia/udostępnia/ nowsze biosy do swoich kart ? Edytowane przez krasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD is the best on the world

A64 3200@2750Mhz DFI Lan Party DFI NF4 Ultra-DR SLI 275x10div200 + CoolerMaster AQUAGATE R120.Stres-38c idle-30c(CISZA)

2x1Gb G.Skill F1 PC 4000 HZ 3-4-4-1T @550 ,2 x PNY 7600GT with Zalman VF700-Cu LED @650/1600 LCD DELL 1907FP>>>>>>>POWERD BY ANTEC TruePower 2.0 TPII-550<<

COMP2

P3 733 Abit vh6 256mb Voodoo3 3000 @200/200(szukam jakis starych gierek na voodoo pod GLIDE)

hmm... a widzisz gdzies Galaxy 7600GS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem moje Galaxy.

Pierwszy test w Marku 03 i zdziwienie tylko 8,5k pkt. Mysle co jest?? Okazało sie ze nie zmieniłem profilu i robiłem testy na FSAA x4 i anizo x8.

 

Wiec wziełem sie przełaczyłem na nowo postawiony system. Ustawiłem zegary na 600/750.

3DMark 03: 13293pkt

3D Mark 05: 6200pkt

 

Sciągnełem ATI Toola 0.25 beta i zegary na 640/1640.

3DMark 03: 14140pkt

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esc.pl/product_info.php?product...05434cb39ad4ad6

 

heh ow nieszczesny Gainward, ktory kosztowal wczesniej 369zl :) -> lecz powiem, ze cena i tak jest dosyc niska jak na 7600gt (639zl)

 

dajemy na ten dosc pokazny radiator fandera 80/120mm i jazda :P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esc.pl/product_info.php?product...05434cb39ad4ad6

 

heh ow nieszczesny Gainward, ktory kosztowal wczesniej 369zl :) -> lecz powiem, ze cena i tak jest dosyc niska jak na 7600gt (639zl)

 

dajemy na ten dosc pokazny radiator fandera 80/120mm i jazda :P

na configu poniże, na nowym systemie, stery 84.25 3dmark 2005 = 4105

2003 = 9120

 

coś chyba za mało, albo ta karta tak syci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...