Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak w koncu z tym WinFoxem?? Chyba niczym innym nie mozna krecic?

A jesli chodzi o chlodzenie, to widzialem w relacji z targow zdjecie gf 7600 gt z wieeeelkim radiatorem, producentem ma byc galaxy. pzdr.

edit: specjalnie dla Was znalazlem zdjecie:) http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/stolarczy.../2/galaxy-1.jpg

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam, macie może jakeis recenzje 7600gs, ale tkaie w których są pokazane wyniku oc, ale cos mi sie wydaje, ze te ddr2 nei zaszaleją, chyba, że którys producent wyda jakies z ddr3 1.6 lub 2ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Palit wypuścił konkretną wersję GF7600GT :) Nie dość że ma wyzsze standardowe takty od referencyjnych GF7600GT to jeszcze posiada pamiątki 1,2 ns :) Dodatkowo model ten świetnie się kręci - z 575mhz na 660 mhz :)

 

Tutaj wyniki z 3d marków

 

http://forums.hardwarezone.com/showthread....92&page=1&pp=15

 

 

....ciekawe jaka będzie cena tego modelu :wink:

 

POZDRO 4 ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 7600 GS-a za 530 zł :) Może to i gorsze od GT, ale "spodziewane" :D wydatki mnie spotkaly. Ale mimo tego będę chyba zadowolony- przynajmniej karta będzie tańsza o 200 zł i do tego pasywna :)

 

Zastanawiałem się nad Palitem ATI Radeon X1600PRO w wersji Gold ( 485 zł) i nie-Gold (421), ale jedna 128 MB pamięci to trochę przymało, szczególnie w FEAR, gdzie Palit dostaje nawet od wersji zwykłej PRO, ale 256 MB. Tyle pamieci, to ja miałem na Radeonie 8500 4 lata temu. Wolałem dopłacic- dawno nie miałem u siebie karty NVIDII :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ten palit niby taka krzaczasta firma.. ale ostanio te jego "monstra" bija na glowe wszystkie karty innych producentow ;) przedtem radeonx1600"pro" golden teraz 7600gt(2 ? :D )

 

ale tak sobie mysle.. co z tego ze pamieci 1,2ns jak maja 100mhz (rzeczywistych) mniej od tych np. milans'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taaa i pomyslec ze jakbym 2 lata temu sie zastanawial nad Palitem to chyba musialbym byc ostro na bani a tu prosze, taka niespodzianka. A swoja droga to Palit chyba wykupil Gainwarda? Moze ta fuzja dala mu takiego kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

ceny ok. 700zl podejrzewam ;/ cos na wznak poczatkow 6600GT

Chodzi ci oczywiście o wersje na AGP?

No a jak wejdą 7600GT to czy ceny 6800Gs, 6600GT i 6800GT spadna ? Jeżeli spadną to o ile ( oczywiście rozmawiamy ciągle o kartach na AGP8 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT - ciekaw jestem kiedy Pclab wezmie sie za recke 7600gt (mialem zawsze takie wrazenie ze lekko faworyzwali Ati, a w testach byli szybcy bo x1800GTO juz jakis czas temu mieli), obrazili sie ze Nvidia wydała takie dobre karcioszki? ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...