Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

ja i tak czekam na ddr3 i 256MB... w końcu to ma być sprzet na dłużej ;)

Z info z Japonskich stron wynika ze nie bedzie 256mb na ddr3.

Dla pocieszenia - narazie zadna karta niewyszla z fabryki wiec nie wiadomo

Mniejmy nadzieje ze info @grzesiu, sie sprawdzi :wink:

 

Taka grafa to nie chwyt marketingowy tylko jaja :lol:

Juz sobie wyobrazam - Podstawowe zagadnienia - co drugi post: "Czemu tna mi sie gry?, przeciesz mam karte 512mb"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo myślałem jak brałem ponad rok temu 5900 :P

ja swojego 5900 mialem okolo dwoch lat :) teraz chyba zrobie przesiadke na xfx 7600gs, co myslicie o tej karcie?

 

Gdzie najtaniej można ją dostać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak będzie się kręcić GF7600GS Leadteka z chłodzeniem aktywnym znanym już z kart GF6600/6600GT....

 

http://www.gral.pl/preview/Leadtek/GeForce...DVIPCI-E_90.php

 

....Skoro ten GF na pasywnym chłodzeniu osiąga 500mhz za GPU to być moze uda się z niego wycisnąć takty GF7600GT....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się uda, czy ktoś z forum ma już gsa?

ma

....Skoro ten GF na pasywnym chłodzeniu osiąga 500mhz

Ale przy jakiej temperaturze !

 

 

:UWAGA:

 

Using the new beta of RivaTuner we found out that G73 contains four quads instead of three (16 pipelines)! One quad is just disabled (locked on the hardware level and cannot be unlocked). It all means that in future we may see something like 7600 GTX with 16 pixel pipelines, as the process technology is streamlined. In that case there will rise a question whether the memory bandwidth is sufficient for this core (the bus is 128-bit). But first of all, it's just an assumption, such GPU may be never launched; secondly, as memory prices go down, these cards may be equipped with the fastest memory, which will make up for the narrow bus; thirdly, there appear new games, which require GPU performance in the first place, not memory bandwidth; fourthly, there is some chance that designers made a mistake in registers and that's why the program detects an extra quad, which does not exist (that's not likely, but to err is human).

Edytowane przez gent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie wydaje, ze info o tych zablokowanych potokach juz dawno pojawilo sie w tym topicu;/

mi tam sie wydaje, ze w tym info o cos troszke innego (bardziej) chodzi :wink: (7600 GTX) Edytowane przez gent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 7600GTX to bedzie masakrator :)

To chyba zastąpi 7800GT, pytanie tylko czy beda jakies wieksze zmiany oprócz wyższych taktów bo jeżeli Leadtek ma wypuścić 7600GT 690/1600 to ciekawe jak bedzie z GTXem i czy nie będzie to poprostu wyzyłowany 7600GT. Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie wydaje, ze w tym info o cos troszke innego (bardziej) chodzi :wink: (7600 GTX)

a ja jednak upieram sie przy tym, ze o tym 7600 gtx byla juz toczona dyskusja. Nie wierzysz? Spojrz na posty z 21 marca od godz 15-17;30 B) Dyskusja i zasmiecanie zakonczone :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak upieram sie przy tym, ze o tym 7600 gtx byla juz toczona dyskusja.

1) "dyskusja" 3 postowa

2) Jesli ktos w temacie o NF7 na 20stej stronie wypowiedzial sie o v-modach to na 80tej stronie juz nikt nie moze wejsc na ten temat ??

Nie wierzysz?

:lol: :lol:

Spojrz na posty z 21 marca od godz 15-17;30

Mogles dac linka

Dyskusja i zasmiecanie zakonczone

Dyskutujemy na temat wiec nie widze problemu

 

Moze nie wierzysz ale czytalem temat dwa razy i pamietalem o potokach ale o dyskusji o 7600 gtx zabraklo pamieci :wink: :wink:

 

Nie robmy OT :)

pozdro

------------------

Najtansze 7600 gs w niemczech

Edytowane przez gent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600gt zostanie po [gluteus maximus] od x1700(0.08um) -The second chip, the RV570 will truly be a mainstream monster, which should give Nvidia a headache. The chip is scheduled to have 12 ROP and 12 units (12 pixel/textures per clock), 36 Pixel Shader ALU's and six Vertex Shaders. Clock speeds are not defined, but you can expect 650 or even a 700MHz GPU clock for the X1700XT part. It all depends on yields. troche póżna odpowiedz ale konkretna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to sie potwierdzi to nV bedzie cienko pierdziec :D pozdro

ale czas tez sie liczy, liczy sie tez kasa, a jak na razie ATI wydaje albo po czasie, albo "mega"wydajne, albo w takiej cenie ze az kopara opada ... ze smiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... ale nie zapominajmy, ze w 7600 gs sa ponoc zablokowane potoki wiec mozemy spodzieac sie 7600 gt ultra

 

jak cena tego radzia bedzie taka sama jak gf to wybor jest oczywisty w innym wypadku ATi znowu zostanie olane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie specyfikacja RV570 wygląda imponująco :)

Warto jednak zaznaczyć że karty mają wejść na rynek dopiero w okolicach sierpnia i pewnie na początku będą kosztować w okolicach 1000zł a do tego czasu cena GF7600GT spadnie do poziomu 650-700zł.... Dlatego też może dojść do sytuacji że w momencie wejścia na rynek RV570 będzie cenowo bardziej zbliżony do GF7900GT (które zapewne do tego czasu spadną w okolice 1000-1100 zł) niż do GF7600GT a wtedy już na starcie będzie przegrany.

 

No ale cóż - poczekamy zobaczymy :wink:

Edytowane przez Domell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie wierzysz ale czytalem temat dwa razy i pamietalem o potokach ale o dyskusji o 7600 gtx zabraklo pamieci :wink: :wink:

 

Nie robmy OT :)

pozdro

------------------

Najtansze 7600 gs w niemczech

No dobra- ostatnia riposta :wink: Oto link do odpowiedniej strony tematu. Powinienes tez wiedziec, ze nie uwazam, ze nie wolno juz poruszac przytoczonego przez Ciebie tematu, lecz staram Ci sie udowodnic wlasna racje i sprowadzic Cie na dobra sciezke zycia :) Rozumiem, ze jestes mi wdzieczny, ze pokazalem Ci, jak mocno zbladziles, prawda?:)

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600gt zostanie po [gluteus maximus] od x1700(0.08um) -The second chip, the RV570 will truly be a mainstream monster, which should give Nvidia a headache. The chip is scheduled to have 12 ROP and 12 units (12 pixel/textures per clock), 36 Pixel Shader ALU's and six Vertex Shaders. Clock speeds are not defined, but you can expect 650 or even a 700MHz GPU clock for the X1700XT part. It all depends on yields. troche póżna odpowiedz ale konkretna

i pewnie odpowiedzią na to będzie wypuszczenie 7600GTX ze wszystkimi quadami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam do testow msi 7600gs(400/400) 256MB i palita x1600pro(575/500) 128MB. Pierwsze rozczarowanie juz przy odbieraniu, na plytce PCB msi brak zasilania dla wiatraczka, mimo ze na zdjeciach oczywiscie wszedzie widnial. Dwa, pamieci w ogole nie sa chlodzone...jak juz walnenli taki radiator to mogli go zczepic z pamieciami...cdn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo ze ten radiatorek nie mial chlodzic pamieci... Jezu jak takie cos mnie denerwuje... a czy w normalnym x1600 pro masz chlodzone pamieci...

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad niby wiadomo?Jesli nie mial to po co przykrywa prawie cala powierzchnie lacznie z pamieciami? Przeciez jesli nie ma stycznosci z pamiecia to wcale im to nie pomaga, wrecz przeciwnie..Nie denerwuj sie zlosc urodzie szkodzi [;

Edytowane przez limubai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad niby wiadomo?Jesli nie mial to po co przykrywa prawie cala powierzchnie lacznie z pamieciami? Przeciez jesli nie ma stycznosci z pamiecia to wcale im to nie pomaga, wrecz przeciwnie..Nie denerwuj sie zlosc urodzie szkodzi [;

 

Pewnie dlatego by zapewniśc większą powierzchnię radiatora by lepiej odprowadzał ciepło.... BTW-na radkach z serii x800xt/xl też ATI zamontowało chłodzenie które tylko częściowo zakrywało pamięci ale się z nimi nie stykało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie i tak samo jest w x1600 xt na standardowym coolerze

 

@limubai

 

lepiej powiedz czy nie masz na tym palicie rozmazjujacego obrazu w grach, windowsie i artefaktow podczas bootowania systemu, bo ostatnio sporo czytam o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...