Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Darkarrow na palicie nie, ale moment instalowania sterownikow na MSI byl ostatnim momentem kiedy widzialem windowsa ;D

Zgasl monitor, reset, artefakty juz w biosie, a o wgraniu windowsa moge zapomniec.Daje mu wystygnac i zobacze czy problem sie powtorzy. (: ...Testowanie chwilowo wstrzymane az sie dowiem co z tym jest nie tak.

 

Najlepsze jest to,ze po odratowaniu windowsa, bez sterownika nv nie ma artow, ale w biosie juz sa. Nic jutro zwracam karte, niestety nie posiadaja drugiego egzemplarza ):

Edytowane przez limubai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to narazie coś nie zaciekawie z tym 7600 od msi ;)

 

A ja chyba jedna zrobie sobie przesiadke dwu etapową ;) narazie kasy troche ubyło wiec moze x1300 za 274zł, pokreci sie zrobi jakies fajne wyniki, potem sprzeda i pomyśli się o 7600gs :wub:

 

Chyba, ze znając życie w tym czasie wypuszczą coś nowego, jeszcze lepszego w podobnej cenie (vide atix1700) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No to narazie coś nie zaciekawie z tym 7600 od msi ;)

 

A ja chyba jedna zrobie sobie przesiadke dwu etapową ;) narazie kasy troche ubyło wiec moze x1300 za 274zł, pokreci sie zrobi jakies fajne wyniki, potem sprzeda i pomyśli się o 7600gs :wub:

 

Chyba, ze znając życie w tym czasie wypuszczą coś nowego, jeszcze lepszego w podobnej cenie (vide atix1700) :)

nie bierz X1300

nie ma szans na dobre oc

 

jak juz to Palit X1600Pro - stosunkowo tani i wyśmienicie sie kręci- mozna powalczyć o jakieś wyniczki

 

ale o WR zapomnij w smarku06 a moze i 05 bez dwurdzeniówki :-P

bo w nowych benchach proce mają duuużo do gadania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a robil ktos jakies testy sterownikow?

ktore najlepsze? i pytanie apropo

mam tjb. dziwna mgle w far cry'u na maxymalnych ustawieniach, nie wiedziec czemu, chyba czas na zmiene stwrow tylko na jakie...

 

a posiadam 7600gt od gigabajta :]

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz was zabije Pnowie;) dzisiaj kupilem gb 7600gt za..... 390pln;))) pewne hurtownia w w-wa miala buga w cenniku i klika sztuk poszlo po "promocyjnej" cenie. Sam w to nie wierze pomimo ze karte mam juz w kompie!

Czym mozna dobrac sie do tej karty, bo ani v-tuner gb i riva tuner nic sensownego nie mowia o tej karcie a chcialbym cos pogrzebac;) jutro sciagne coolbitsy i zapomnianego powerstripa. Moze jest jakis fajny soft do nowych gf?

Acha mam do sprzedania MSI 6600 Diamond (ddr3, vivo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz was zabije Pnowie;) dzisiaj kupilem gb 7600gt za..... 390pln;))) pewne hurtownia w w-wa miala buga w cenniku i klika sztuk poszlo po "promocyjnej" cenie. Sam w to nie wierze pomimo ze karte mam juz w kompie!

Czym mozna dobrac sie do tej karty, bo ani v-tuner gb i riva tuner nic sensownego nie mowia o tej karcie a chcialbym cos pogrzebac;) jutro sciagne coolbitsy i zapomnianego powerstripa. Moze jest jakis fajny soft do nowych gf?

Acha mam do sprzedania MSI 6600 Diamond (ddr3, vivo)

daj namiary na hurtownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Myslicie, ze co bardziej sie oplaca wziac, GS ze 128MB DDR3 czy z 256MB DDR2?

128 GDDR3

 

Acha mam do sprzedania MSI 6600 Diamond (ddr3, vivo)

jak sprzedaż w równie promocyjnej cenie to pomyślimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich używacie sterowników do 7600gt bo ja mam gigabyte i z tego co wyczytałem w instrukcji to wersja z pasywnym chłodeniem obsługuje oprogramowanie gigabyte do o/c a ta z suszarką nie . I po zainstalowaniu nie wykrywa karty. Czy wina jest tego typu że to są karty referencyjne nvidii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec czy warto ladowac sie w tą kartę :

 

Leadtek Winfast GF7600GS 256MB DDR2(128bit), PCI-E, DualDVI/HDTV, cooler,retail [PX7600GS-TD256]

 

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9300288

 

 

Jak ona ma sie w porownaniu do kart z rodziny GF 6600GT w tym samym przedziale cenowym ?? ( do 530 zl ) ??

 

Please... pomozcie - bo musze dzis wybrac grafe do kompa.....

2 post

naprawde nikt nie mial do czynienia z tymi kartami i nie moze mi pomóc :( ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze temat o 7600 już jest, po drugie ta karta jest nowością na polskim runku więc nie spodziewaj się zbyt wielu komentaży i po trzecie ostatnie jak masz kase to kupuj napewno nie pozałujesz

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Panowie i Panie jeśli się jeszcze zastanawiacie pomogę podjąć decyzję:

1. Karta oczywiście wymaga zmiany chłodzenia ja dałem xc-80cu.

2. Po zmianie chłodzenia auto-detect z 560/700 na 599/786.

3. Wszystko tu napisane odnosi się do SLI bo mam 2x gigabyte 7600gt

4. Komp to: DFI SLI-D Opteron 148@2.9GHz 2x1GB G.Skill@264 zasiłka chifteck 420

5. dotychczas miałem 6600gt SLI

6. Karty moim zdaniem biorą ciut mniej prądu niż 6600gt jednak rdzeń na 0.09 a nie 0.13

7.Testy SLI:

3Dmark05=11900pkt.

3DMark03=25900pkt.

Jedna karta w grach jest bardziej wydajna niż SLI6600gt (różnica 2-3 klatek na plus dla 7600gt)

7600gt SLI to potwór!! w BF2 1600x1200 wszystkie detale na max i wyg. x4 na SLI 6600gt miałem ok.30klatek a teraz min.61 utrzymuje się śednio ok.80-85 klatek.

To samo F.E.A.R. różnica ~100% w wyświetlaniu klatek masakra.

Wydatek to 2x830zł 2x82zł za chłodzenie razem 1824zł. Nie trzeba zmieniać zasilacza a to duży plus i napewno taniej niż 7900gtx a w testach 3D napewno nawet dokopie 7900gtx.

:lol2:

 

 

Witam ponownie. Panowie i Panie jeśli się jeszcze zastanawiacie pomogę podjąć decyzję:

1. Karta oczywiście wymaga zmiany chłodzenia ja dałem xc-80cu.

2. Po zmianie chłodzenia auto-detect z 560/700 na 599/786.

3. Wszystko tu napisane odnosi się do SLI bo mam 2x gigabyte 7600gt

4. Komp to: DFI SLI-D Opteron 148@2.9GHz 2x1GB G.Skill@264 zasiłka chifteck 420

5. dotychczas miałem 6600gt SLI

6. Karty moim zdaniem biorą ciut mniej prądu niż 6600gt jednak rdzeń na 0.09 a nie 0.13

7.Testy SLI:

3Dmark05=11900pkt.

3DMark03=25900pkt.

Jedna karta w grach jest bardziej wydajna niż SLI6600gt (różnica 2-3 klatek na plus dla 7600gt)

7600gt SLI to potwór!! w BF2 1600x1200 wszystkie detale na max i wyg. x4 na SLI 6600gt miałem ok.30klatek a teraz min.61 utrzymuje się śednio ok.80-85 klatek.

To samo F.E.A.R. różnica ~100% w wyświetlaniu klatek masakra.

Wydatek to 2x830zł 2x82zł za chłodzenie razem 1824zł. Nie trzeba zmieniać zasilacza a to duży plus i napewno taniej niż 7900gtx a w testach 3D napewno nawet dokopie 7900gtx.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiałeś probemów z montażem tego chłodzenia pentagrama?, bo slyszalem ze jest dosyc skomplikowane i łatwo uszkodzić karte,nieorientuje sie zabardzo ale slyszalem ze te pentagramy tez nie sa az takie ciche ale moze sie myle :), w tej chwili też sie zastanawiam nad zmiana chłodzenia i mysle wlasnie nad pentagramem, na podstawowym chlodzeniu moj MSI podkrecil sie z 560/700 na 608/806 czyli nie jest zle,wentylator w widowsie wylacza sie calkowicie wiec emituje 0db, natomiast w 3d juz go slychac ale nie jest to taki duzy halas, mialem swojego czasu 6800 i bylo glosniejsze :] karta jest naprawde szybka oblivion smiga az milo imo za ta kase to swietny zakup, na A64 3.2 1gb ram wyciska ten 7600gt po podkreceniu na 3dmark2005 spokojnie 6500

 

edit:jak ktos bedzie znal jakis program do regulacji szybkosci wiatraczka na 7600gt to niech napisze :)

Edytowane przez wdrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...