Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Aby wykorzystac Pure Video musisz kupic specjalne sterowniki od nV. Tak to nie jest zart ,nV kaze sobie za to placic... Kpina :? pozdro

Opłaty są na pokrycie kosztów licencji MPEG-LA i Dolby Laboratories (dekodowanie dźwięku 2.1-bronze, 5.1-gold, DTS-platinum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie pozukam testu, bo Ci nie wierze B) Zaraz podam link

To masz problem bo robiłem porownanie na swojej grafie...

W zamknietej budzie bez nawiewu na grafe z pentagrama/zalmana robi sie zwykly grzejnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jakbys wczesniej napisal, ze sam robiles porownanie, to pewnie bym Ci uwierzyl na slowo:) (a swoja droga, to na jakiej grafie robiles te testy?) Dochodzi jednak aspekt, ze nie wsadzisz radiatorkow na pamieci pod tego silencera, prawda?

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jakbys wczesniej napisal, ze sam robiles porownanie, to pewnie bym Ci uwierzyl na slowo:) (a swoja droga, to na jakiej grafie robiles te testy?) Dochodzi jednak aspekt, ze nie wsadzisz radiatorkow na pamieci pod tego silencera, prawda?

Na 6800Le 12/6 420/900 ;] No i prawda , nie wsadzisz radiatorow na pamieci pod silencera , gdyz silencer jest tak skonstruowany ze chlodzi i pamieci i gpu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że szykuje się konkurencja dla Galaxy 7600GE....

 

http://www.computerbase.de/news/hardware/g..._gddr3_sparkle/

 

Jak widać firma Sparkle wypuściła GF7600GS z pamiątkami GDDR3 :) Taktowanie karty to 470 na GPU (czyli 70 mhz więcej niż standardowe takty GF7600GS) noi pamięci taktowane są na poziomie GF7600GT czyli 1400mhz :)

 

Dodatkowym plusem jest oczywiście aktywne chłodzenie co zapewne pozwoli na dosć znaczne przetaktowanie GPU.... tak więc szykuje się niezła karcioszka...Oczywiście -jak to zwykle bywa- wszystko zależy od ceny bo jeśli będzie ona tylko nieznacznie tańsza od GF7600GT to wtedy nabycie takiej karty bedzie pozbawione sensu :wink:

 

POZDRO....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że szykuje się konkurencja dla Galaxy 7600GE....

 

http://www.computerbase.de/news/hardware/g..._gddr3_sparkle/

 

Jak widać firma Sparkle wypuściła GF7600GS z pamiątkami GDDR3 :) Taktowanie karty to 470 na GPU (czyli 70 mhz więcej niż standardowe takty GF7600GS) noi pamięci taktowane są na poziomie GF7600GT czyli 1400mhz :)

 

Dodatkowym plusem jest oczywiście aktywne chłodzenie co zapewne pozwoli na dosć znaczne przetaktowanie GPU.... tak więc szykuje się niezła karcioszka...Oczywiście -jak to zwykle bywa- wszystko zależy od ceny bo jeśli będzie ona tylko nieznacznie tańsza od GF7600GT to wtedy nabycie takiej karty bedzie pozbawione sensu :wink:

 

POZDRO....

No ładnie i nawet 256MB GDDR3 :o tylko ciekawe jak z ceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6800Le 12/6 420/900 ;] No i prawda , nie wsadzisz radiatorow na pamieci pod silencera , gdyz silencer jest tak skonstruowany ze chlodzi i pamieci i gpu :mrgreen:

ale nie ten silencer, prawda? (po prostu tak wyglada na zdjeciu) Tym bardziej, z czym Ty tu wyjezdzasz- z gory zakladasz, ze nv6 silencer jest tak samo dobry jak nv5...?? Robiles sobie testy na 6800, po czym wypowiadasz sie w topicu o 7600 gt/gs o wydajnosci innego chlodzenia.

 

EDIT: W sumie- niewazne- nie ma sensu ciagnac tej dyskusji, ale chcialbym, zeby wypowiedzial sie ktos, kto posiada to chlodzonko.

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee wiecie ?? http://www.allegro.pl/item98458678_geforce...war_od_ssa.html

 

teraz to juz bym sie 34 razy pozadnie zastanowil przed kupnem 7600gt ;) bo jjakby nie patrzec to ~150zl roznicy ale grafiki to w sumie przepasc :) (po oc oczywiscie)

 

a co do sparkla

 

ee po co to :D ? przeciez to jest to samo co 7600gt -_- DOKLADNIE TO SAMO tylko obnizyli troche taktowanie na rdzeniu (nawet chlodzenie .. wyglada podobnie ;) ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

http://www.allegro.pl/item96373553_arctic_...hes_system.html

 

ten AC wejdzie na 7600gt ?

czy niebedzie kolidowal z zamontowanym pasywnym niebieskim zalmanem na chipsecie plyty glownej, moja plyta to ASUS A8N-E

 

pozdrawiam

Wróżyłem z fusów wyszło, że "Nie wiesz kiedy spotka Cię miłość" a kryształowa kula powiedziała "Zdobędziesz majątek dzięki ciężkiej pracy" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ten silencer, prawda? (po prostu tak wyglada na zdjeciu) Tym bardziej, z czym Ty tu wyjezdzasz- z gory zakladasz, ze nv6 silencer jest tak samo dobry jak nv5...?? Robiles sobie testy na 6800, po czym wypowiadasz sie w topicu o 7600 gt/gs o wydajnosci innego chlodzenia.

Czlowieku ty jestes jakis nienormalny?To chyba normalne ze chlodzenie ktore wydmuciach!e gorące powietrze po za bude bedzie wydajniejsze od kwiatka w zamknietym case'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie wydajniejsze, ale to co dzieje sie pod tym tunelem wentylacyjnym to inna sprawa... rozne elementy na pcb moga sie po pewnym czasie po prostu przegrzewac

 

a co do zalmanow i pentagramow - wystarczy dobry obieg powietrza w budzie i nie jest zle

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie wydajniejsze, ale to co dzieje sie pod tym tunelem wentylacyjnym to inna sprawa... rozne elementy na pcb moga sie po pewnym czasie po prostu przegrzewac

 

a co do zalmanow i pentagramow - wystarczy dobry obieg powietrza w budzie i nie jest zle

Tak, ale kombinacja nawiew+silencer i tak bedzie wydajniejsza od nawiewu+pentagram/zalman w zamknietej obudowce ;]

 

 

 

Sorki ze sie tak uczepilem zamknietej budy, ale dopiero niedawno odkrylem uroki zamknietej i dobrze wyciszonej budy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz racje, ja stalem przed wyborem: silencer czy pentagram do mojego fx'a - wzielem jednak pentagrama bo zaloze go nie dlugo na innej grafie, a tak ten silencer z fx'a by sie zmarnowal

 

jednak jesli ktos posiada gf 6600 i na nim mial silencera 6 to bez zadnego problemu moze go zalozyc na 7600 - jest to zaleta tego samego pcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie test nv6 silencer , napewno przy zastosowaniu nv6 zamiast pentagrama cu temp w obudowie spadnie także temp innych kompenentów(nb ,cpu itd) , jeżeli nie macie wyciągu ciepłego powietrza(z boku obok grafy) w przypadku zastosowaniu pentaka w obudowie robi się "gorąca zupa" Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ty jestes jakis nienormalny?To chyba normalne ze chlodzenie ktore wydmuciach!e gorące powietrze po za bude bedzie wydajniejsze od kwiatka w zamknietym case'em?

Czy ja jestem nienormalny...? Raczje nie, ale nie jestem na tyle prymitywny, zeby kogos obrazac tylko dlatego, z ma inne zdanie. Zastanow sie nad tym. Wydaje mi sie tez, ze kiedy zamyka sie bude, to wklada sie tam dodatkowe wiatraczki i nie mozna zakladac, ze przy dobrej cyrkuacji pentagram bedzie slabszy, niz AC/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem nienormalny...? Raczje nie, ale nie jestem na tyle prymitywny, zeby kogos obrazac tylko dlatego, z ma inne zdanie. Zastanow sie nad tym. Wydaje mi sie tez, ze kiedy zamyka sie bude, to wklada sie tam dodatkowe wiatraczki i nie mozna zakladac, ze przy dobrej cyrkuacji pentagram bedzie slabszy, niz AC/

Boshhhh, nie chce mi sie ciagnąc tego offtopa, zwlaszcza z kims kto nie ma pojeciu o czym pisze .Zapraszam na subforum poswiecone wiatraczkom...

 

I można zakladac ze AC bedzie wydajniejsze bo nie wiem jak ty chcesz zamontowac wentylator wyciągający w okolicach pentagrama :blink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Boshhhh, nie chce mi sie ciagnąc tego offtopa, zwlaszcza z kims kto nie ma pojeciu o czym pisze .Zapraszam na subforum poswiecone wiatraczkom...

 

I można zakladac ze AC bedzie wydajniejsze bo nie wiem jak ty chcesz zamontowac wentylator wyciągający w okolicach pentagrama :blink: :lol2:

AC mimo, że jest rozwiązaniem już leciwym to dalej bardzo wydajnym i przy tym ekstremalnie cichym, ale mimo to nie bedzie wydajniejsze niż XC80Cu czy VF700 nawet bez wyciągu na wysokości grafy w dobrze wentylowanej budzie :-P

 

na pewno bedzie wydajniejszy jeśli "kwiatek" byłby zamkniety w NIEWENTYLOWANEJ budzie, ale nie inaczej. Poza tym AC nie chłodzi innych elementów na grafie (mosfetów, potów, PCB, a często też pamieci) a kwiatki chłodzą- to też przekłada się na oc :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodzą gorącym powietrzem :wink: , miałem pentaka cu to wiem robi się straszny piekarnik w budzie

Dokladnie.

Ludzie ktorzy nie mieli ac i kwiatków krzyczą najglosniej pomimo swojej niewiedzy...Gratulyjszon, jezeli chcecie nadal dyskutowac na ten temat zapraszam tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze najlepszym rozwiazaniem jest evercool turbo 2 ;)

bo ma wiatrak 80 i tez chlodzi grafe cala , konkuruje z kwiatkami itd. itp. a przy tym jest najcichszym dostepnym chlodzeniem na vga a po modyfikacji to moze byc i najwydajniejszym =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołącze do grona szczęsliwych posiadaczy GF7600GT. Wybrałem Galaxy, bo juz troche się przywiązałem do firmy :P No i cena...602pln :D A ze moją 6600GE sprzedałem za 400pln to nie wiele musiałem dołozyć. Dzis po 18 relacja z kręcenia/wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...