Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze ta karta istnieje, niemiec próbuje sobie po prostu napędzic klientów [[[[[[;

 

Warto poczekac az cenki pójda jeszcze troche w dół i łyknąć tą karte (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec masz Konkurencje Musisz zejsc z Ceny :D

 

http://www.allegro.pl/item105083631_geforc..._pci_e_box.html

 

1,2 ns %)

Przeciez na tej aukcji wyraznie jest napisane:

 

Producent

PALIT

Producent chipsetu

nVIDIA

Model chipsetu

7600 GS 12p / 6v 256 BIT

Wielkość pamięci

256 MB GDDR3 HYNIX 1A 128 bit

 

Taktowanie rdzenia

450 Mhz

Taktowanie pamięci

900 Mhz

Wiec chyba wszystko jasne, nie potrzeba tu "Pogromcow Mitow" sam sie mit obalil, zedna ddr3 ;)

Ale fajnieby bylo gdyby z ddr3 kosztowala ponizej 500zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec masz Konkurencje Musisz zejsc z Ceny :D

 

http://www.allegro.pl/item105083631_geforc..._pci_e_box.html

 

1,2 ns %)

To nie tylko kwestia zdjecia. Oni nie wiedza sami chyba co sprzedaja albo wciskaja kit. Jesli to zwykly Palit 7600GS to nie ma sie czym podniecac.

 

Sprzedawca zapewnia ze DDR3....takty 450/900 tylko,ze Palit 7600GS

Sonic ma 450/1000.

 

Przed zakupem warto jest upewnic sie, bo cos za wiele rzeczy nie zgadza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na tej aukcji wyraznie jest napisane:

Wiec chyba wszystko jasne, nie potrzeba tu "Pogromcow Mitow" sam sie mit obalil, zedna ddr3 ;)

Ale fajnieby bylo gdyby z ddr3 kosztowala ponizej 500zl :)

 

Dziwna sprawa jest

bo jak na ZWYKLEGO 7600GS i to OD palita to 499 za drogo jest

poza tym sprzedawca sie upiera ze pamieci to DDR3 :) 256 MB GDDR3 BGA HYNIX HY5P21A

Na stronie producenta tez nie widze wersji DDR3

 

Ciekawa sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa jest

bo jak na ZWYKLEGO 7600GS i to OD palita to 499 za drogo jest

poza tym sprzedawca sie upiera ze pamieci to DDR3 :) 256 MB GDDR3 BGA HYNIX HY5P21A

Na stronie producenta tez nie widze wersji DDR3

 

Ciekawa sprawa :)

Palit swego czasu robił padaczne karty, ale po przejęciu Gainwarda sytuacja się zmieniła. Kojarzycie chyba X1600Pro Golden...

 

Dziwna sprawa z taktowaniem pamięci i fotkami, jak sprzedawca nie wie co sprzedaje, to kto ma wiedzieć? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wtym sensie krece [;

choc pewien naczelny mi powiedzial, ze nie umiem krecic a on tak, bo pracuje w gazecie :)

Bo to prawda;]]]]]]]]

Przeciez istnieje palit na ddr3 , sam czytalem[no dobra ogladalem] jakąs chinską recke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrocic nalezy uwage, ze SLI nigdy nie bylo oplacalne. Zadna seria karta nie dawala dwukrotnego wzrostu szybkosci. To taki bajer dla bardzo bogatych, ktorzy nie uznaja zadnego kompromisu i stac ich na kupno dwoch kart topowych.

Z ciekawosci ktos pamieta wyniki 7900GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprzedawca wyraznie napisal na swojej aukcji, ze taktowanie to 450/900, zatem wniosek jest jeden to musi byc na ddr2. Chyba, ze sprzedawca sam w swoim opisie zaniza taktowanie kart, ale to bylby ewenement, ze ludzie zawyzaja to sie zdarza, ale zanizac na swoja nie korzyc, byloby dziwne.

 

Z innej beczki.

Ogladalem dzis Gigabyte 7600GT SP II. Wykonanie karty jest bardzo solidne, ten system chlodzenia w rzeczywistosci robi jeszcze lepsze wrazenie niz na fotkach. W ogole cale wykonanie wlacznie z pudelkiem jest bezbledne. Kawal dobrego produktu.

Edytowane przez Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem tego Palita za 499zł

mam nadzieję, że w poniedziałek się okaże jakie tak naprwdę ma pamiątki

jeśli ddr2 to dołoże do interesu 30zł za wysyłkę i zwrot :(

O, to daj znać jak będziesz miał go u siebie. Za tą kasę niezła propozycja. Jak coś będzie nie tak, to zawsze możesz próbować zwrócić na ich koszt, w końcu wprowadzili (oby nie) Cię w błąd.

 

Ja starałem się do nich dodzwonić, ale telefony milczały. Dziwna sprawa, na stronie Palit kartą 7600GS Sonic (DDR3) się nie chwali, ale na Twojepc.pl test był i karta wypadła całkiem nieźle (450/1000 @ 530/1400).

 

@Ocean: 6600GT Palita też miały czasami niższe taktowanie, mimo że karty spokojnie kręciły się ponad referencyjne specyfikacje. No nic, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzis Gigabyte 7600GT SP II. Wykonanie karty jest bardzo solidne, ten system chlodzenia w rzeczywistosci robi jeszcze lepsze wrazenie niz na fotkach. W ogole cale wykonanie wlacznie z pudelkiem jest bezbledne. Kawal dobrego produktu.

Podobno chlodzenie tej karty jest bardzo wydajne temp. okolo 55C po

h grania i do tego bloga cisza. Z piszczacymi cewkami Gigabyte tez chyba uporal sie. Jesli ktos nie mysli o OC karta dobra, a w przyszlosci

przy ewentualnej sprzedazy zawsze to wersja GT, a nie GS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede miał nowe mobo to przy odrobinie szczescia testne znów sli 7600GT. ciekawe czy zwiększą się wyniki (SLI 32x)

 

btw.. jeżeli ktoś ma galaxy 7600GS 1.2ns i godzinkę wolnego czasu niech odezwie się do mnie pod GG 5062861 w imie dobra wszystkich nas tutaj zgromadzonych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec jasli mialbys chwilke to zapukaj moze do mnie na gg 3734858. Mam niewielki problem z karta. Karta przyszla godz temu( wczoraj ramo wplacilem, szla z olsztyna do opola :smile2: duzy plus dla sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dziś doszła do mnie karta od niemca i na dzień dobry na zaśmieconym systemie najpierw po zmianie płyty głównej i proca z msi k8n i semp2600 na asrock sata2uli coś tam i sempa 3000-939 nastepnie po zmianie radeona 9800pro na galaxa mam taki wynik(miedzyczasie był tez gf2mx)

 

3DMark2003

 

proc był 9x275

 

655/826 to wynik wstepnego podkrecania - absolutnie zadnych artów

wrzuce nową winde i popracuje jeszcze nad kartą i resztą sprzeta to dodam lepsze wyniki

Edytowane przez jericho666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie ciekawie....ATI obnizylo ceny 1800GTO z 250$ do 200$ czyli faktycznie do kwoty za jaka mozna kupic 7600GT.

 

The X1800GTO based VGA cards were originally priced at ~$250 but ATI recently announced a nice price drop, and this card can now be found for ~$200

 

Cytat ze stronki

 

http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&articID=432

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wreszcie zająłem sie moim msi, mam pytaniej akie macie temp na normalnych 7600gs, tj pasywach?

ja przy 500/900

43 w windzie i ok 54 w stresie (atitool scanowanie artefaktów) na kartw wieje arctic fan tc

nie boje sie o temp bo jest niska i własnie o to chodzi.... wydaje mi sie ze cośstery mogą oszukiwać (oficjalne 84. coś tam)

radiator jest ledwie ciepły wiec hmmm powinna byc to dobra temp, chyba, że jest jakiś [ciach!]o przewodzący glut na gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...