Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

a między tymi dwoma:

GALAXY GeForce 7600GS 128MB DDR3/128bit 500/1400 1,4ns Zalman -> 360 PLN

GALAXY GeForce 7600GS 256MB DDR3/128bit 500/1400 1,4ns Zalman -> 445 PLN

 

różnią one się tylko ilością pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja bym brał wersje 128MB przy takiej różnicy cenowej aż 85zł, wg mnie nie warto brać w tym wypadku wersji 256MB, sam mam galaxy z 128MB i do rozdzielczości w 1024-768 w zupełności wystarcza, gry chodzą spoko te nowe i starsze.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam, choć przy porównaniu mojego sprzętu z Twoim, różnica w grach może być spora przy tych dodatkowych 128MB...

Mam prawie dwa razy słabszy sprzęt od Ciebie. ;)

 

 

EDIT:

Ok. Czyli już wiem co chcę :P. Jak zakupie (dopiero za tydzień, bo jadę na działkę) to się (mam nadzieję) pochwalę jakimiś ciekawymi osiągnięciami z udziałem ołóweczka 4B... [;

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam, choć przy porównaniu mojego sprzętu z Twoim, różnica w grach może być spora przy tych dodatkowych 128MB...

Mam prawie dwa razy słabszy sprzęt od Ciebie. ;)

256MB nic ci nie da. Właśnie dlatego, że masz 2x słabszy sprzęt to tym bardziej nie odczujesz różnicy... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel dzisiaj zaczal zabawe z oc i jego Galaxy 7600GS 128MB cos lipnie sie kreci...

 

rdzen przy 600 MHz wali juz freezami

 

mysle, ze rdzen ma malo papu :P a pamieci wlasnie teraz podkreca zobacze ile da rade

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Te nowe 7600GS chodzi mi o okres ;] zauważyłem że się słabiej kręcą, ja swoją 7600GS 128MB kupiłem w marcu i rdzeń mi idzie tylko na 600Mhz wyżej nawet o 1Mhz są zaciachy i wyniki w markach spadają, ale i tak mam fulla że do tych 600Mhz dobiłem, pamięci podobnie też słabo tylko 1600Mhz ;] sprawdzałem wyżej i też wyniki w markach spadają a i pamięci się mocno grzeją może jak zamontuje radiatorki to coś wyżej pójdą, w vmody się boje bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.agito.pl/product/40238 Witam chcę kupić w agito.pl karte gf 7600GS kosztuje tylko 303zł. Czy się opłaca ??, to jest pełnowartoścowy 7600gs , bo na allegro widze że chodzą od 220 -230zł. Nie mam się co obawiać ?? Brać ?

No nie bardzo od 220 klik może referencyjne gs-y po tyle chodzą ale na razie nie na ddr3.

Sonic (ddr3) jest ok - troszkę słabszy niż galaxy pod względem oc zwykle 570/1550.

Czy sie opłaca ? Raczej nie ma nic lepszego w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo od 220 klik może referencyjne gs-y po tyle chodzą ale na razie nie na ddr3.

Sonic (ddr3) jest ok - troszkę słabszy niż galaxy pod względem oc zwykle 570/1550.

Czy sie opłaca ? Raczej nie ma nic lepszego w tej cenie.

Sory chodziło mi wcześniej od 320-330zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe 7600GS chodzi mi o okres ;] zauważyłem że się słabiej kręcą, ja swoją 7600GS 128MB kupiłem w marcu i rdzeń mi idzie tylko na 600Mhz wyżej nawet o 1Mhz są zaciachy i wyniki w markach spadają, ale i tak mam fulla że do tych 600Mhz dobiłem, pamięci podobnie też słabo tylko 1600Mhz ;] sprawdzałem wyżej i też wyniki w markach spadają a i pamięci się mocno grzeją może jak zamontuje radiatorki to coś wyżej pójdą, w vmody się boje bawić.

moj kumpel ma dokladnie to samo...

 

tylko, ze stabilnie 590/1680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 7600GT idzie tylko na 620/1600.

Powyżej tych wartości zawieszają się 3D Marki.

W Biosie płyty głównej Gigabyte K8NS mogę podwyższyć napięcie grafiki o 0,1V , 0,2V , 0,3V.

Czy wtedy można lepiej podkręcić grafikę i nic sie jej nie stanie (nie spali sie ?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

No to jade jutro odebrac nowiuska karcioszke z gwary xD Zakladam ze rdzen na B1. Ah :D Juz sie nie moge doczekac :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Zakupiłem wczoraj grafe 7600GT 256mb 560\1400 Forsa.No cóz firma nie za ciekawa ale myśle ze za 340 warto

Wczesniej mialem 6800xt i tam moglem w rivie odblokowac potoki.tutaj tez mam jednego ukrytego ale mimo ze zaznaczam zeby go odkryl to tak sie nie dzieje po restarcie.

Wiec mam pytanie:czy w 7600 nie ma juz mozliwosci odblowania potoków a jak mozna to czym to zrobic?i ewentualnie do jakich mniej wiecej wartosci moge ja pokrecic?:)

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Nie da się odblokować dodatkowego potoku, zresztą było już o tym.

A co do podkręcania to podkręcaj powoli :D (nic nie jest za darmo) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Do ilu mozesz podkrecic ? To zalezy po czesci od ciebie a w duzej mierze od rewizji karty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr wlasnie zaczełem sobie grać i zauwazylem ze w Supreme Commander mam artefakty a jeszcze nic nie podkręcałem :/ Zasilacz mam 400W Tracer'a Czy to on może byc powodem?czy raczej grafa walnieta?dodam ze w RivaTuner Wykrywa 560/650 a powinno byc 560/700 :/

Czy stery tu mają coś do tego ?zainstalowałem najnowsze XTreme-G 160[1].02 XP 32 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Zaloz jakies radiatory na pamieci. Byc moze dlatego. Jesli arty beda dalej wystepowaly to grafa walnieta :huh: artefaktow nie moze byc na def taktach :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: która lepiej wziac karte ->

 

1. galaxy 7600gt 385zł

2. palit 7600gt 377zł

 

Chyba, że polecacie coś jeszcze lepszego w cenie do 400 zł. pozdrawiam.

 

Czy 12k w 3Dmarku03 z 7600GS na moim configu w podpisie to dobry wynik?

po 1 to nie 12k pktow tylko 10k pktow ;) i wydaje mi sie ze tak, rowniez okolo 10200pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam szybkie pytanko. Kupiłem sobie Palita 7600GS. Miała być wersja z czarnym "zalmanem". A dostałem z takim białym chłodzeniem i radiatorkami na pamięciach, tak jak na tej aukcji:

http://allegro.pl/item195671653_palit_gf_7..._sonic_gra.html

 

No i pytanie, jak jest z głośnością tego białego chłodzenia w idle i stresie? Obecnie mam dosyć cichego kompa, więc to dla mnie ważne.

 

I jak to jest z tym zwrotem w ciągu 10 dni? Można oddać tylko nieużywane zabawki? Bo mogę sam przetestować, tylko nie wiem czy potem przyjmą.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2d go prawie nie slychać w 3d jest słyszalne - przy standardowych ustawieniach obrotów.

Bez v-moda spokojnie chlodzi tą kartę - w granicach 60*C w stresie przy obecnych 30*C na dworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to podłączam. V-modów nie będzie, więc temp, powinny być ok.

 

Co do czarnego 'zalmana", tak go tylko nazwałem, pewnie przyzwyczaiłem się do do tego co na aukcjach czytam ;)

 

Aha, pytanie co do zwrotu towaru zakupionego na necie w ciągu 10 dni aktualne. Czy można w ten sposób zwrócić tylko towar nieużywany, czy jak podłącze go do testów to będzie potem problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...