Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe....Leadtek szaleje :D Na dniach ma pojawić się wersja Extreme GF7600GT tego producenta z taktowaniami UWAGA!!-- 690mhz dla GPU (!!!!!!!!!!) :) i 1600mhz dla pamiątek :wink: Ciekawe tylko jak będzie z ceną.... mam nadzieję że nie będzie wyższa niż 900zł.... :wink:

 

http://forums.hardwarezone.com/showthread.php?t=1257630

 

POZDRO 4 ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę testuję swojego 7600 GS od XFX. Karta bardzo ładna, ale bardzo, ale to BARDZO się nagrzewa, nawet do 100 stopni celsjusza :(. Przesmawałem rdzeń OCZ Ultra 5+, mimo, że była tam jakaś srebrna pasta ( więc w sumie zdejomować nie trzeba- XFX się postarał). Karta naprawdę godna polecenia. Za 530 zł nie ma nad czym się zastanawiać :)

 

polecam sklep http://www.capslock.pl/ - taniej nie znalazłem tych kart :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to właściwie kawałek aluminiowego radiatora, z tym, że jest tam miedziana wstawka z miedzianą rurką cieplną. Oczywiście nie ma chłodzenia dla pamięci. Ale jako, że nie mogłem już dłużej czekać, to kupiłem i jestem jak narazie zadowolony :) Jeszcze Gigabyte coś zapowiadał z pasywnym chłodzeniem, ale nie uśmieca mi się płacić kolejnych 100 zł i jeszcze niewiadomo ile czekać :| Ciekawe, jak bardzo nagrzewa się Radeon X1600 PRO od Gigabyte.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mowa o trybie stres. Trzeba wziąć pod uwagę też to, że za dużego przewiewu u mnie w budzie nie ma. Podczas zwykłej pracy mam 65 stopni.

 

Zmieniać chłodzenia zdecydowanie nie zamierzam, jeżeli w ciagu 2 lat coś się sp.... to po prostu się wymieni :) Z resztą chipy NVIDIA spokojnie dają sobie rady nawet przy 130 stopniach, więc w sumie nie ma co się przejmować- to jedna z kilkuset tysiecy takich samych kart - wkońcu mój egzemplarz to tylko lekko zmodyfikowana referencyjna karta z referencyjnym chłodzeniem - PCB jest czarne i posiada zelone Dual DVI - ekstra się komponuje z moim zasilaczem - takze czarnym i z zielonymi wtyczkami :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że future mark nie uznaje zmodowanych driverów ( Warcats), to nie mogę umieścić linka. Wynik wynosi 2680 ( odpowiednio dla kolejnych testów - 1154,1072,887 punkty). Rozdzieloczość wynosiła 1280/768.

Pierwszy lepszy benchmark z nastawieniem na jakośći standardowych zegarach.

Co ciekawe- XFX ma pamięci 2.2 ns - z tąd taktowanie dla niech 450 MHz wzgledem standardowych 400 MHz. Takze GPU działa na 500 MHz względem 400 MHz. Zapas OC nie jest duży, ale napewno warto wziaść XFX-a ze względu na niezłe pamięci- moze da sie coś z nich wycisnąć jeszcze - przy auto-OC sterownik mi znalazł 476- działały bez zażutu :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten 7600 gs ma takie samo pcb jak 7600 gt ?? bo moze sobie 7600 gs'a sprawie (glownie chcialem 7600 gt ale 750 to duzo dla mnie) tylko chce wiedziec czy na tego gs wejdzie pentagram (na 7600 gt wchodzi)

 

jak ktos wie to bym byl wdzieczny za odp

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

nie slyszalem jeszcze o 7600GT od Galaxy ale zapewne jest to dobra karta :D poniewaz galaxy robi zajebiste karty. Mozesz smialo kupowac i zdac relacje

Oj nie bądz taki pewny pamiętasz jak było z Gainwardem serię 5xxx miał świetną a serie np 6600 już ... przemilczmy ;]

Ja bym najpierw poczytał jakieś testy a potem kupował ;)

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że future mark nie uznaje zmodowanych driverów ( Warcats), to nie mogę umieścić linka. Wynik wynosi 2680 ( odpowiednio dla kolejnych testów - 1154,1072,887 punkty). Rozdzieloczość wynosiła 1280/768.

Pierwszy lepszy benchmark z nastawieniem na jakośći standardowych zegarach.

Co ciekawe- XFX ma pamięci 2.2 ns - z tąd taktowanie dla niech 450 MHz wzgledem standardowych 400 MHz. Takze GPU działa na 500 MHz względem 400 MHz. Zapas OC nie jest duży, ale napewno warto wziaść XFX-a ze względu na niezłe pamięci- moze da sie coś z nich wycisnąć jeszcze - przy auto-OC sterownik mi znalazł 476- działały bez zażutu :)

Ja myślałem że drivery warcats są do ati a nie do nvidii coś chyba ci sie pomieszało do nvidi są extreme-g z tej strony www.tweaksrus.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

ciekaw jestem co ATI przygotuje na odpowiedz 7600GT bo nawet x1800GTO jest rowny a czasem nawet dostaje po [gluteus maximus] i do tego kosztuje o jakies 200zl wiecej :D

A Ati na to jak na lato ;] I tak fanboye ATI kupią ati :razz:

 

Zna ktoś jakieś dokładniejsze daty 7600GS i GT na AGP? No i ceny ;]?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już za kilka dni polece do sklepu po gf7600gs... :] chyba już sprawa przesądzona... wezme xfx gf7600gs... gpu 500mhz i pamiątki 900mhz... :)) ale cały czas mi chodzi po głowie radek x1600pro...

 

brać gf7600gs czy radeona x1600pro... jaka jest różnica w wydajności między nimi... szukałem w necie ale jakoś nie mogłem znaleźć... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucis? a w jakiej cenie ten XFX? bo po hurtowniach jest tylko wersja zwykla, nie extreme. Ja rowniez obecnie stoje przed dylematem, x1600pro golden od palita czy moze gf7600GS. Poki co bardzo malo testow tego drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...