Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Moje test

 

3dMark03patczka06

 

Dołączona grafika

 

tescik przeszedl bez freza a juz przy 640 frezik sie pojawia przy Mother Nature

cos labe mam wyniki bez moda 640 i frezik a u was 675 bez :mur:

Semp 2500+ @ 2.1Ghz

kiepski proc i jeszcze gorsze mobo...wiec nie wiem czy test wyszedl jak na takiego trupa dobrze czy zle hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Żadnych modów :D

Te dopiero będa :)

No to fajna sztuke masz ;> Bez Vmodow a taki ladny wyniczek ;) Gdyby mnie ten proc nie ograniczal..... tzn.mobo z tym htt ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje test

 

3dMark03patczka06

 

Dołączona grafika

 

tescik przeszedl bez freza a juz przy 640 frezik sie pojawia przy Mother Nature

cos labe mam wyniki bez moda 640 i frezik a u was 675 bez :mur:

Semp 2500+ @ 2.1Ghz

kiepski proc i jeszcze gorsze mobo...wiec nie wiem czy test wyszedl jak na takiego trupa dobrze czy zle hmmm

To i tak masz lepszy wynik odemnie

kompy mamy zbliżone (malutkie różnice)

a ja bez oc 580/750 osiągam 11552

ot dziwne :|

jakie masz stery ?

 

/ot

ps przyfarciło na 1.6 V puszczasz swojego sempa na 200 fsb / ja muszę szarpać napięcie do 1.75 V:(

ale freezone daje radę :D 43 idle 55 stress

/ot

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajna sztuke masz ;> Bez Vmodow a taki ladny wyniczek ;) Gdyby mnie ten proc nie ograniczal..... tzn.mobo z tym htt ;/

No ten Venice sie marnuje u Ciebie :? W ferie już będe miał miernik, WC, trochę czasu to pobawie się biosem i voltami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

W ferie to ja celuje na minimum 18k w smarku 03 ;) Platforma to: DFI Ultra D SLI i SD@3ghz.. ;) No ale zobaczymy też co twoja karcioszka potrafi [; W koncu prawie 17k piechota nie chodzi. A jak na ta grafe bez zadnych vmodow to jest duzo.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3Ghz to ten SD robi na Asrocku ;> Na DFI będzie stable do marka 3.2-3.3Ghz :]] + 2x512 BH6 @ 270 1.5-2-2-5 ;] Tak 18k powinniśmy zrobić :] Albo się zbliżyć do 18k ;> Jeszcze się da delte -128 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz lepszy wynik odemnie

kompy mamy zbliżone (malutkie różnice)

a ja bez oc 580/750 osiągam 11552

ot dziwne

jakie masz stery ?

mam 93.71 ,,jeszcze ciutke lepszy wynik uzyskalem ;) teraz

Dołączona grafika

 

ps.. jak plyte poleciccie mi do OC mego sempa...na Nforce??? procz DFi bo ich brak :( bo na tym dzidostwie co mam to juz nic nie wykrece,,a przechodzic na innego procka nie bede brak $

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 93.71 ,,jeszcze ciutke lepszy wynik uzyskalem ;) teraz

Dołączona grafika

 

ps.. jak plyte poleciccie mi do OC mego sempa...na Nforce??? procz DFi bo ich brak :( bo na tym dzidostwie co mam to juz nic nie wykrece,,a przechodzic na innego procka nie bede brak $

 

ja bym brała asrock dual sata bo dobra karte masz + athlon 3000 :)

 

ps. jak ichłodzenie brac na mojego 7600gt ( nie zależy mi na ciszy tylko na wydajności)

myślalem o pentagram freezone xc70 CU

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 93.71 ,,jeszcze ciutke lepszy wynik uzyskalem ;) teraz

Dołączona grafika

 

ps.. jak plyte poleciccie mi do OC mego sempa...na Nforce??? procz DFi bo ich brak :( bo na tym dzidostwie co mam to juz nic nie wykrece,,a przechodzic na innego procka nie bede brak $

w sumie jakbym podkręcił rdzeń na 639 to pewnie też poleciałbym ponad 12k

a płytę ?epoxa mam i jestem zadowolony ale wiadomo abit nf7 rev 2.0 ownage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja potrzebowla bym cos na starym dobrym sokecieA...cos dobrego od OC mego procka..jak bym mial kupowac juz na 754 to pare dni temu nei brla bym na AGP :mur:

 

@hauti a ty ile masz w smarku na tych ustawieniach ????

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

nie chce ktos sprzedac gf 7600 ? Chetnie przygarne

Jakby ktoś chcial sprzedac to by zrobil ogloszenie w dziale Kupie, nie sądzisz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki off top :D lol

to się dołączę :]

w dziale sprzedam :)

ale koleszka postanowił szukać u źródeł ;]

jak to się mówi szukajcie a znajdziecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

moje galaxy lata 700/1800(vgpu 1,45V;mem 2,12V)... w smarku03 niecale 17k... bez vmoda 600/1760... powiedzcie mi czy te 700/1800 sa bezpiecznymi wartosciami w codziennym uzytkowniu tj. jakies gierki itp.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam 7300GT i 7600GS ;)... 2 rozne kompy ;)... temp max jaka zanotowalem po katowaniu 61C... na 7300GT tempki sa az o 5C nizsze na rdzeniu ;)... Lanc mi chodzi bardziej o memki czy im nic nie bedzie przy taktowaniu 900;)

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze non stop cos mi sie wywala przy FSB 210 x 10,5 przy zwikszonym V na cpu i memki ,,moze to winan zasilacza :(

wiec wrocilem do 200x10,5 i oto moj nowy tescik ...kurde wy tu po 17 tys wyrywacie a ja tylko max 12 :angry:

 

Dołączona grafika

 

musze sprawic sobie, jakas lepsza plyte pod fsb...

 

ps..czemu mam w zakladce inny wynik ????

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniżej 70 w stresie

dobrze czytam ? :)

Tak w stresie [;

 

tak mam 7300GT i 7600GS ;)... 2 rozne kompy ;)... temp max jaka zanotowalem po katowaniu 61C... na 7300GT tempki sa az o 5C nizsze na rdzeniu ;)... Lanc mi chodzi bardziej o memki czy im nic nie bedzie przy taktowaniu 900;)

Jak nie walą artami i jest wszystko ok to nic się nie powinno stać ;)

 

kurcze non stop cos mi sie wywala przy FSB 210 x 10,5 przy zwikszonym V na cpu i memki ,,moze to winan zasilacza :(

wiec wrocilem do 200x10,5 i oto moj nowy tescik ...kurde wy tu po 17 tys wyrywacie a ja tylko max 12 :angry:

 

[/img]http://img57.imageshack.us/my.php?image=new2100mhzgf7600633timiio8.jpg][/img]

 

musze sprawic sobie, jakas lepsza plyte pod fsb...

 

ps..czemu mam w zakladce inny wynik ????

Brak duala = tracisz pkt w 03

Proc nie za mocny = znowu tracisz ;]

A może to wina proca / memek ;) Nie zawsze zwiększenie V coś daje, czasami sprzęt się "kończy" ;>

 

A teraz to ide spać, bo trzeba wstać o 7 :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz inny wynik w stopce bo tam jest stary (poprzedni)

wyniku nie masz takiego złego bo kręcisz się w tych samych granicach co ja

 

więcej z naszych platform się nie wyciśnie no chyba że ostro podkręcisz rdzeń :) i pamięci ;)

ale ja tego nie robie bo jak podkręciłem rdzeń do 640 to mi wynik spadł do 9xxx :/ na tym xfx mam chu .. słabe chłodzenie :( w idle 50 stopni (dość ciepło w chacie mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ferie to ja celuje na minimum 18k w smarku 03 ;) Platforma to: DFI Ultra D SLI i SD@3ghz.. ;) No ale zobaczymy też co twoja karcioszka potrafi [; W koncu prawie 17k piechota nie chodzi. A jak na ta grafe bez zadnych vmodow to jest duzo.. :)

 

3Ghz to ten SD robi na Asrocku ;> Na DFI będzie stable do marka 3.2-3.3Ghz :]] + 2x512 BH6 @ 270 1.5-2-2-5 ;] Tak 18k powinniśmy zrobić :] Albo się zbliżyć do 18k ;> Jeszcze się da delte -128 :)

Hej Chlopaki moze do mnie sie wybierzecie??

 

Mam SLI-D

Mam 2x256MB Bh5 @270mhz

Lanc Ma Sd @3Ghz(i wiecej) :) (chociaz ja tez mam ale Lanca to E4 :) a moj E6 )

Pacific ma 7600Gs

Ja tez mam 7600Gs (moj robi 697/850@stock i 783@870@1,67v/2,10v) delta sie jeszcze nie bawilem...:] (tylko ze moj to wersja 128MB)

 

Wiec wynik w SLI mozemy skombinowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku :) Sluchajcie wymienial moze ktos juz zalmana w 7600GS(Galaxy) zalman(niebieski) edition, na cos cichszego ?? Zabralem sie ostatnio za wyciszanie kompa i wlasnie jedyne co mi ostro halasuje to ten zalman... Grafike mam na modach (sig.) dlatego tez potrzebuje czegos przynajmniej rownie wydajnego jak ten zalman, ale jednoczesnie cichego, myslalem o Pentagram Freezone XC-70 Cu+, miedz powinna lepiej odprowadzic cieplo, co powinno poskutkowac nizszymi obrotami wentylatora, ale sam nie wiem jak te pentagramy w praktyce sie zachowuja. Dodam, ze nie jestem jakims maniakiem ciszy, po prostu ten zalman naprawde jest nieznosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...