Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

@majaboss

A no dobry ;] Patrząc na to że masz memki w singlu i procka nie najwyzszych lotów :]

BTW. Ściągnij nowszego cpu-z ;]

BTW2. Żeby dostać wynik nie musisz robić całego testu, wystarczy nacisnąć ESC gdy zacznie się CPU test 1 ;)

 

@SiZz

Na 8k to ja bym nie liczył :] Chociaż może cię podciągnąć reszta sprzętu ;>

BTW. Mógłbyś sobie siga zrobić, bo nie wiadomo jaka ta reszta jest :]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok(jak narazie 7700 w 05)... easy zrobie... ale to nie teraz, musze potestowac first czy rozszerzajac z 1gb mem do 2gb gothic3 przestanie doczytywac... bo to wnerwiajace jest jak gierka slicznie chodzi a tu wrrr jakies doczytki bo nie ma tych 2 gb... :/

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SiZz chetni bym zmienil...na c2d ,,ale narazie musze pozostac przy tym co mam :mur: ...mam inne wydatki

 

aha zapomnialem napisac tety robilem na driver 91.47 faktycznie ciutke lepsze wyniki

 

Dołączona grafika

 

osorrka jest to ostatni moj tescik ,,,bo widze ze tylko ja, zasmiececam forum tymi screenmi :mur:

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok(jak narazie 7700 w 05)... easy zrobie... ale to nie teraz, musze potestowac first czy rozszerzajac z 1gb mem do 2gb gothic3 przestanie doczytywac... bo to wnerwiajace jest jak gierka slicznie chodzi a tu wrrr jakies doczytki bo nie ma tych 2 gb... :/

kupuj dodatkowe 1GB sie nawet nie zastanawiaj. masz single core, wiec doczytek nie wyeliminujesz, ale na 2GB beda one duzo rzadsze i duzo szybsze.

 

ja tak zrobilem, najpierw dokupilem 2x512, a pare dni temu 7600GT. G3 mi smiga:

1024x768 @ 100Hz

Liczba obiektow i Jakosc roslinnosci na HIGH, reszta na MEDIUM. w wiekszych miastach mam 15-20 fps, normalnie 20-35. powyzej 20 gra jest plynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 7600gs mam dual core intel'a pentium D 915@3,4Ghz... ;) skad ty zes wysnul ze mam single core ?:]... g3-detale ustawione na maxa... i mam ciagle 30fps i ponad... tylko te doczytki czasami do ramu wnerwiajace :]

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc... a tak z ciekawosci spytam... jaka masz tempke w idlu :>?... bo mnie moje 44/45C drazni :D

39-40* przy 1.58v i na core 145[85] Mhz. Tylko nie zapominaj że ja mam bardziej wykastrowany rdzeń i przez to też karta ma te 2* mniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o damn wlasnie zrobilem 1,58 V na rdzeniu i temp w idlu 47C :/... 750 rdzen memki 900... smark 05... ~7900 bez 6 pkt ;)... takze przy rdzeniu 800 macie ponad 8k w moim przypadku by pewnie bylo ok.8200...

 

@Lanc... sig added ;)

Edytowane przez SiZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam 7600GT :D

 

Kupiłem za 390zł , teraz to moge napisać , mysle ze sie opłacało B-)

 

O/c wstępnie to 630/1720 bo jak dam rdzen na 650Mhz to juz freezy łapie więc ewidentnie brak mu V :rolleyes:

 

wyniki na sprzecie z siga :

 

14k w 3Dmakr03

6,5k w 3Dmark 05

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie koledzy polecaja sterowniki do gier i 3dmarków przy okazji ? teraz mam zainstalowane forceware 91.47

 

Ps. mówiliscie ze chłodzenie gigabyta to shit a ja mam tempy max 50*C w stesie (38*C w idle) :lol: Radiator nawet nie jest specjalnie ciepły B-) Oczywiscie dałem nawiew :

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Jakie koledzy polecaja sterowniki do gier i 3dmarków przy okazji ? teraz mam zainstalowane forceware 91.47

 

Ps. mówiliscie ze chłodzenie gigabyta to shit a ja mam tempy max 50*C w stesie (38*C w idle) :lol: Radiator nawet nie jest specjalnie ciepły B-) Oczywiscie dałem nawiew :

 

[/img]http://img61.imageshack.us/img61/4398/gf001an4.th.jpg[/img]

Dlatego masz takie tempy ;]

 

Swoją drogą nie chce ktoś może sprzedać Pentaka XC-70 Cu+

Edytowane przez Pacific

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie koledzy polecaja sterowniki do gier i 3dmarków przy okazji ? teraz mam zainstalowane forceware 91.47

 

Ps. mówiliscie ze chłodzenie gigabyta to shit a ja mam tempy max 50*C w stesie (38*C w idle) :lol: Radiator nawet nie jest specjalnie ciepły B-) Oczywiscie dałem nawiew :

Tyle, że z nadmuchem to już nie jest Silent Pipe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj kupiłem palita 7600 gs sonic na pcie i mam problem :/

W 2d wszystko działa w porządku, ale jak włącze jakąś gre to już artefakty są a niektóre gry sie wieszaja. Czasem pomaga zmiejszenie taktowania pamięci do 490 mhz. Ale nie po to płaciłem żeby zmniejszać tylko żeby podkręcić :/

 

Reszta kompa:

Gigabyte K8NE-RH

Sempron 3000+ (nie kręcony)

2 x 512mb goodram

 

Zasiłka już sprawdzona więc to odpada. Już troche o tym czytałem i zastanawia mnie jedna rzecz. Osoby o których czytałem miały win xp home (tak jak ja). Może to mieć jakiś wpływ? Ewentualnie jeżeli ktoś ma 7600gs i win xp home niech wykluczy tą teorie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva Tuner po jakims czasie przy stracie systemu lub odpalniu go wywala taki blad:

 

http://img227.imageshack.us/img227/1394/bladwh6.jpg

 

Po jakis czasie system padl poniewaz brakowalo mu takich bibliotek. Zainstalowalem od nowa i to samo.

Karta podkrecona jak w sigu. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...