Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli np. zwykła taśma dwustronna to się do tego nie nadaje, no i jakiś klej to też nie?

Edit:

a taśma 3M nada sie?

Jeżeli chodzi o taśmy to też są termoprzewodzące tylko z nimi nie miałem do czynienia. A klej na pewno daje radę. Poszukaj po tematach w AC tam jest sporo o 3mi innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.
Free ładny wynik ;) Czekamy na wiecej ;) Kolejny dowód na to że na wodzie mozna duzo wiecej.. Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej nieobecności.

 

 

Hmmm

 

900Mhz na gpu osiągnięte ;)

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2736176

To już extreme czy jeszcze nie ? [;

Taktowanie niezłe, ale raczej rdzeń przekręcony. na dużo niższych taktach można osiągnąć podobne wyniki:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2319621

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 7600gs

No nawet, ale te wynik pod Twoim avaterem to chyba z innej karty?

To jeszcze z 9500 pro - na razie sie nie bawie w smarki może jak podkręce venecję (a według Milansa ma iść 2,85 mniej więcej) - po prostu czasu brak 8==c

A całość na def robi z memkami na 166 jakieś 4,3K w 05.

Edytowane przez 7600gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 256Mb 1.4ns. Każde 256Mb to 1.2ns. Co do opłacalności to tak opłaca się :)

 

EDIT:

Do postu niżej.

 

Zwyczajny błąd w opisie ;)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mozna jeszcze gdzies kupic 7600gs z lepszym, czarnym chodzeniem??

 

Orientuje sie ktos czy gorsze chodzenie jest jedyna zmiana w tych nowych palitach, czy moze byly jeszcze jakies ciecia ograniczajace OC itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Pality, maja biały wentylator i radiator w takim samym kolorze? Jak to sie przekłada na podkręcalność?

u mnie takty 560 gpu i 1500mem bez żadnych modów. wie ktoś może jak w rivatuner wyłączyć ograniczenie podkręcania pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mozna jeszcze gdzies kupic 7600gs z lepszym, czarnym chodzeniem??

 

Orientuje sie ktos czy gorsze chodzenie jest jedyna zmiana w tych nowych palitach, czy moze byly jeszcze jakies ciecia ograniczajace OC itp??

Czekaj, czekaj. Czemu to chlodzenie jest niby gorsze? Mialem takie w 7600GT (pewnie takie samo) i z tego co pisalo w recenzjach, to akurat jest ono wydajne i w miare ciche (dlugo nie chodzilo u mnie akurat, ale na pewno cichsze bylo do tego z Asusa 6800LE). Poza tym, montowali je w GT ze standardowo wyzszymi taktowaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Czemu to chlodzenie jest niby gorsze? Mialem takie w 7600GT (pewnie takie samo) i z tego co pisalo w recenzjach, to akurat jest ono wydajne i w miare ciche (dlugo nie chodzilo u mnie akurat, ale na pewno cichsze bylo do tego z Asusa 6800LE). Poza tym, montowali je w GT ze standardowo wyzszymi taktowaniami :)

faktycznie chłodzenie jest całkiem niezłe przy taktach 580 gpu 1500 mem jakie przed chwilą ustawiłem karta przeszła całego 3dmar05 i temperatura w stresie wynosiła 54 stopnie i nie było nawet takie głośne.

wracając do mojego pytania wie ktoś jak zwiększyć skalę podkręcania pamięci w Rivatuner

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala mi się skończyła

Ile to można się powtarzać :mur:

Powers User > Overclocking \ Global > Max Clock Limit - wpisujesz wartość 100

Przy okazji wyłącz sobie jeszcze test ustawień:

W tej samej zakładce przy Disable Clock Test wpisz 1

 

Ja ci nie karze być omnibusem tylko używać opcji szukaj... Bo w tym temacie pytania o rivę powtarzają się średnio co 10 stron...

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to można się powtarzać :mur:

Powers User > Overclocking \ Global > Max Clock Limit - wpisujesz wartość 100

Przy okazji wyłącz sobie jeszcze test ustawień:

W tej samej zakładce przy Disable Clock Test wpisz 1

słuchaj nie każdy jest omnibusem, o wyłączeni testu pamiętałem tylko zapomniałem jak zwiększa sie skale ale jeżeli ci to przeszkadza to przepraszam za to pytanie i wielkie dzięki że łaskawie mi pomogłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Czemu to chlodzenie jest niby gorsze? Mialem takie w 7600GT (pewnie takie samo) i z tego co pisalo w recenzjach, to akurat jest ono wydajne i w miare ciche (dlugo nie chodzilo u mnie akurat, ale na pewno cichsze bylo do tego z Asusa 6800LE). Poza tym, montowali je w GT ze standardowo wyzszymi taktowaniami :)

No takie odnosze wrazenie-jest wyraznie mniejsze.

 

Ja to odbieram jako chec zaoszczedzenia kasy przez firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na ten komunikat?

pojawia sie powyzej 870 na memkach - a robia spokojnie 890...

/img]http://img239.imageshack.us/img239/4184/beztytuuwz3.jpg[/img]

Ile to można się powtarzać :mur:

Powers User > Overclocking \ Global > Max Clock Limit - wpisujesz wartość 100

Przy okazji wyłącz sobie jeszcze test ustawień:

W tej samej zakładce przy Disable Clock Test wpisz 1

 

Ja ci nie karze być omnibusem tylko używać opcji szukaj... Bo w tym temacie pytania o rivę powtarzają się średnio co 10 stron...

I jak tu nie myśleć, że połowa ludzi nie czyta tego co jest napisane tylko pyta zamiast poszukać :| A odpowiedź jest post nad jej postem :damage_wall: :mur: :damage_wall: :blink:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 

900Mhz na gpu osiągnięte ;)

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2736176

To już extreme czy jeszcze nie ? [;

 

Hmmm to jest juz nas dwoje !!! :]

 

Mam pytanie jakie V na GPU??

 

I Jaka delta??:]

 

Trzeba walczyc o 1Ghz

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.75v w stresie, delta -118 ale coś mi się wydaje, że to jest lekko za dużo dlatego wynik taki niski ;]

 

Tja 1Ghz ... to narazie mają 4 osoby na świecie :))) Chociaż wszystko jest do zrobienia ;)

 

Już masz Intela ? :] Jak tam ta 631 ? :P

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.75v w stresie, delta -118 ale coś mi się wydaje, że to jest lekko za dużo dlatego wynik taki niski ;]

 

Tja 1Ghz ... to narazie mają 4 osoby na świecie :))) Chociaż wszystko jest do zrobienia ;)

 

Już masz Intela ? :] Jak tam ta 631 ? :P

Mam

E4300

P4 631

Te Geile Ultra Cl4 :)

i

Assusa p5n-e sli

 

Ale ale jestem u mojej Przeuroczej Dziewczyny :* w Tarnowie i wroce dopiero w poniedzialek... i wtedy zabiore sie za modowanie tego asusa i krece dalej :) !!! :D :D :D :D B-)

 

Wtedy sie zgadamy :) do SLI itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...