Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

hmm chodzi mi o takie mini freezy ktorych niewidac ale sa,przerabialem to u siebie,zmniejsz taktowanie np do 880-890 zobaczysz wynik bedzie wyzszy,na ta doleglosc pomaga obnizenie temperatury gpu ;)

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: znacie vmody na 7600GT Point of View? Żaden z tych które znalazłem nie pasuje, tj nie jest na moje PCB :? Moje jest rev A6 takie jakieś dziwne :wink: Czy zdjęcia obu stron karty naprowadzą kogoś z Was jakiego vmoda mogę zrobić? Interesuje mnie ołówkowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

A ja mam ciekawostke. Mianowicie po podkęceniu kompa & karty o 10% wynik w 3DMark05 to 6000 bez 12 smarków. A widziałem po podobnum OC, ale na AMD 64, 6400 punktów, czyżby procesor nienadążał?

A może to tylko wynik w 3DMark05, a w grach będzie bez różnicy?

No i jeszcze jedo, w Riva Tuner pokazuje mi rewizję B1, a Everest twierdzi, że GPU jest wykonane w technologi 90 nm???

Przymierzam się do sprawdzenia nadruku na GPU, ale i tak przydały by się wasze opinie.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Everest przekłamuje... Nie ma aktualnie wersji, która wykrywa 80nm. Do tego pewnie w Evereście ci pisze, że masz A1...

Everest nie pokazuje mi rewizji:

post-143856-1172944240_thumb.jpg

a na pierwszej stronie piszą tylko o wersji 80 nm na PCI- E, no to może Riva Tuner nie odczytuje dokładnie?

 

 

Pomoże ktoś?

Daj link producenta, to poszukam za ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@markee

Riva dobrze odczytuje. B1 jest teraz na wszystkich nowych 7600GT / GS niezależnie czy to PCI-E czy AGP.

 

@arek1313

Ta fota jest zdecydowanie za mała ;]

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam takie pytanko jakie stery są teraz najlepsze dla GALAXY 7600GS zalman 256 mb??

 

i jescze jedno jak podkręcam w grafe w riva tuner to jak dam na pamieci wiecej niz 860 to mi wyskakuje cos takiego :

 

STARTUP SETING NYOU'VE MADE MAY PREWENT THE DRIVER FROM RESTORING..........itd..

Edytowane przez barylatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@barylatko

ad1 - 93.71 whql albo 93.81 Xtreme-G

ad2 - wyłącz test w rivie [stronę lub dwie wcześniej pisałem jak]

test mam wyłączony

 

jak biore zeby mi sie zapisląy dane ustawioenia i jak biore zastisuj to tak mi wywala to co napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mikelos

Czy jesteś pewien, że te rezystory zawsze "zajmują" się napięciami dla vgpu i vmem? Bo jeśli tak to poszukam... Tylko, że nie mam karty przed sobą, popatrzę na zdjęciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janisław - Jestem aktualnie poza domem, będę w piątek. Jak wrócę to odczytam i napiszę...

Hmmm... Jeżeli będą to układy o których myślisz, to co mam robić? Napisz mi tak "wyprzedzająco" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przesiadlem sie na nowe stery do karty z siga, wczesniej uzywalem 91.47_forceware_winxp2k_english_whql wynik w 3dm03 na "świeżutkim" systemie 12542, aktualne sterowniki XTreme-G 93.81 przy dosc "zawalonym" systemie 12721, jutro pokrece troszke karte i opisze dalsze swoje przezycia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Szukam już tych sterowników od tygodnia, mógłbyś podać link?

 

Zdjołem dźiś zalmana i na GPU jest nadruk B1.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam już tych sterowników od tygodnia, mógłbyś podać link?

 

Zdjołem dźiś zalmana i na GPU jest nadruk B1.

Jest w 2 poście w temacie o 7300GT zaraz pod wykresami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Jest w 2 poście w temacie o 7300GT zaraz pod wykresami...

Dzięki Free.

Byłem tam wcześniej, czytałem a tego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie z nieco innej beczki. Jak tylko sprzedam moje obecne GPU to wybieram sie po 7600gs od galaxy i mam zonka. Jeszcze 3 tyg temu bez problemu wytypowałem sobie do kupna galaxy 7600gs 256 MB 1.4 ns zalman na pci-e za 430zł (proline/znak) i było pięknie. W tej chwili jednak jest problem bo wspomnianego modelu juz NIDZIE? nie ma. pytałem sie w znaku i proline to odpisano mi tak samo "karta w ofercie jest lecz na magazynie jej nie mamy a producent nie podaje terminu powtórnych dostaw". Również wersja bez zalmana 256MB jest praktycznie nie uchwytna :/ może zna ktoś sklep gdzie taka karta jeszcze jest dotępna oczywiście w normalnej cenei bo 500zł+ mnie nie urządza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przesiadlem sie na nowe stery do karty z siga, wczesniej uzywalem 91.47_forceware_winxp2k_english_whql wynik w 3dm03 na "świeżutkim" systemie 12542, aktualne sterowniki XTreme-G 93.81 przy dosc "zawalonym" systemie 12721, jutro pokrece troszke karte i opisze dalsze swoje przezycia :blink:

ja na kompie z siga mam 12k w 03 (karta default) na sterownikach 93.71

Ostatnio wgrałem te 93.81 XTreme-G - w markach nie testowałem ale ich wydajność w TD:U jest wysoce niezadowalająca :) Choć zapewne to wina gry, która jest totalnie skopana pod względem optymalizacji....

Daj wyniki z marka01 :) ciekaw jestem ile ten bench czerpie z proca :) tzn jak duża będzie różnica. Ja mam 20k z hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRZYJCIE :lol2: :lol2: :lol2:

 

Nowy SKROMNY wyniczek Gf7600GS 128MB by Sector

 

I TO BEZ UZYCIA Core2Duo :)

 

Dołączona grafika

 

I co Wy na to...

 

Taktowania: 870(760)/837

Napiecia: 1,7v(1,66v IDLE)/2,03v

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...