Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość markee

06 mam 3399pkt. a co??

No bo jak podkręce swoją gpu o 15% a Mem o 23% to mam wynik taki sam jakbym podkręcił Mem o 15%???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06 mam 3399pkt. a co??

rozumiem ze to wynik w default czyli rozdzialce 1280x...

odkrec memki do 1550 yyy775 przeliczajac zdajesie i zobacz mi w ten sposob podskoczyl wynik 06 o ok 200pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy Proc jest na 2.7Ghz i RAm na 800mhz to w 05 mam 6778pkt. przy pamieci grafiki na 800mhz.w 06 przy 775mhz jest wynik 3372 :blink: a na 800 3572 :-| . To i tak chyba troche malo.

nie...ok jest prawidłowo to sa wyniki w 1280x mam podobnie ponad 4k mam w rozdzialce 1024x wiec ok .

spoko wiem ile ta karta potrafi teraz mozna graaaaać!!!!!!!!

acha a z tego co widze procka mam słabszego od ciebie a wyniki zblizone wnioskuje ze bariera jest w gpu i specjalne krecenie cpu nie ma sensu nie wiem jak z ramem...jakie roznice w 667 a 800mhz.

a jak u ciebie krecenie proca zmienialo wyniki znacznie markow??

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie...ok jest prawidłowo to sa wyniki w 1280x mam podobnie ponad 4k mam w rozdzialce 1024x wiec ok .

spoko wiem ile ta karta potrafi teraz mozna graaaaać!!!!!!!!

acha a z tego co widze procka mam słabszego od ciebie a wyniki zblizone wnioskuje ze bariera jest w gpu i specjalne krecenie cpu nie ma sensu nie wiem jak z ramem...jakie roznice w 667 a 800mhz.

a jak u ciebie krecenie proca zmienialo wyniki znacznie markow??

aha ;)

W markach 05 i 06 procek ma mały wpływ na wynik. Za to w 03 wpływ już jest znaczny, nie wspominając 01 gdzie jest olbrzymi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sięmały upgrade i stą d moje pytanie. Czy ktoś miał do czynienia z Gainwardem 7600GS GS PCIE 256/128 VGA/TV/D takty 500/1200 Mhz. Jak to się kreci i na jakich pamięciach może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnę się tutaj z tym pytaniem.

 

Czy na tej karcie + atlhon 64 3700+ i 1gb ramu pogram spokojnie w takie gry jak oblivion, gothic 3 czy TDU ? spokojnie tzn w 1024x768 + medium w nie mniej niż 25 fps.

 

Ostatni upgrade kompa miałem 4 lata temu, więc nie bardzo się orientuję

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnę się tutaj z tym pytaniem.

 

Czy na tej karcie + atlhon 64 3700+ i 1gb ramu pogram spokojnie w takie gry jak oblivion, gothic 3 czy TDU ? spokojnie tzn w 1024x768 + medium w nie mniej niż 25 fps.

 

Ostatni upgrade kompa miałem 4 lata temu, więc nie bardzo się orientuję

ja w TDU gram w 1280x1024 high AAx2 i jest znośnie :D Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Znosnie czyli minimum 25fps.. Ja na swoim sprzęcie w sigu mam średnio 27fps.. Więc da się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

a reszta gierek dobrze by śmigała na tym konfigu ? przegrzebałem parę testów ale nie ma tam wszystkich interesujących mnie gier, zwłaszcza obliviona i g3.

To ja ci powiem dla przykładu że:

NFS: Carbon 1280, medium i 4x AA; nie mniej niż 28 fps

G3 śmiga bez problemu (czasem przytnie, ale to wina Ram, trzeba powiększyć pagefile)

WPBoŚ II- bez problemu w naj.

Wszystkie które wyszły w 06 śmigają aż miło (jak na 400 zł spend )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje taka kaszanke na ekranie , rdzen czy pamiec sie przegrzewa ?

karta galaxy 7300gt 256ram ddr3 (nie zalman)

 

Karta na deflautowych ustawieniach (reszta kompa tez), sterowniki oficjalne, najnowsze.

 

Problem wystepuje w aplikacjach 3D (co widac) a takze podczas przegladania m.in. www

 

 

 

Dołączona grafika

edit: pomylilem dzialy , mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi

Edytowane przez Cloperflake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje taka kaszanke na ekranie , rdzen czy pamiec sie przegrzewa ?

karta galaxy 7300gt 256ram ddr3 (nie zalman)

 

Karta na deflautowych ustawieniach (reszta kompa tez), sterowniki oficjalne, najnowsze.

 

Problem wystepuje w aplikacjach 3D (co widac) a takze podczas przegladania m.in. www

http://img90.imageshack.us/img90/6512/s5001158kt3.jpg

edit: pomylilem dzialy , mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi

Wyglada to na Pamieci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powoduje taka kaszanke na ekranie , rdzen czy pamiec sie przegrzewa ?

karta galaxy 7300gt 256ram ddr3 (nie zalman)

 

Karta na deflautowych ustawieniach (reszta kompa tez), sterowniki oficjalne, najnowsze.

 

Problem wystepuje w aplikacjach 3D (co widac) a takze podczas przegladania m.in. www

 

edit: pomylilem dzialy , mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi

no to mogą być kosci ram.ale na defaulcie? moze przekreciles i teraz juz masz trwale,kostki ramu na grafice są za gorące?

 

no u mnie juz max co mozna z moja galaxy7600gt zrobic budziki 670/1580 dalej to albo zamraza obraz na chwile albo arty.dodaje ze na chlodzeniu zalman co byl z karta i troche skreconym na obrotach ,musi byc cicho..

wyniki ponizej teraz czas zajac sie cpu @@@

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie krece mojego 76gt i widze dziwne wyniki w 3d markach, w 03 mam ledwo 13800, a wiekszosc tu grubo ponad 14k, ale za to w 05 mam ~7300 :) wszystko na 640/1600

W 03 procek cię ogranicza ;] Jak na sempa 2.2Ghz to wynik jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no calkiem mozliwe ze to wina sempa :)

 

btw duza jest roznica miedzy sterami default 93.71 i XTreme-G 94.20 ? bo nie wiem czy jest sens zmieniac, jesli roznica bedzie niewielka... Sector19 miazdzyl swoim 76gs na tych sterach, ale nie bez znaczenia byl jego proc :P wiec zastanawiam sie czy jest sens zmieniac stery, czy ktos porownywal te dwa konkretne drivery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie krece mojego 76gt i widze dziwne wyniki w 3d markach, w 03 mam ledwo 13800, a wiekszosc tu grubo ponad 14k, ale za to w 05 mam ~7300 :) wszystko na 640/1600

ja na kompie z podpisu na sterach 93.71 mam 14 663 pkt w 03, na default grafy miałem 12k

na innych sterach nie próbowałem - miałem XtremeG ale TDU mi na nich gorzej chodził więc wróciłem do 93.71 bez testowania w benchmarkach.

myślę, że twój wynik jest ok ...

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

lepiej wziac 7600GS 256DDR3 Palita czy Galaxy??

 

Wchodze na allego i widze, ze Galaxy jest po bardzo atrakcyjnych cenach(wersja z Zalmanem), a z tego co wiem to pencil mod na Galaxy nie jest ogranicznym jakimis chipami zgadza sie??

 

 

GALAXY 7600GS Zalman-369zł

 

Palit 7600GS ddr3 349zł

 

Wybor chyba jasny??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

lepiej wziac 7600GS 256DDR3 Palita czy Galaxy??

 

Wchodze na allego i widze, ze Galaxy jest po bardzo atrakcyjnych cenach(wersja z Zalmanem), a z tego co wiem to pencil mod na Galaxy nie jest ogranicznym jakimis chipami zgadza sie??

GALAXY 7600GS Zalman-369zł

 

Palit 7600GS ddr3 349zł

 

Wybor chyba jasny??

 

Pozdrawiam

Jeśli jest taka mała różnica cenowa to bezsprzecznie bierz Galaxy :)

Tak mod ołówkowy nie ma blokady ;]

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka mała różnica cenowa to bezsprzecznie bierz Galaxy :)

Tak mod ołówkowy nie ma blokady ;]

 

Ale chwileczke, jak teraz patrze na te Vmody to w Galaxy 7600GS trzeba lutowac?? :?

 

Zaznaczam, ze w gre wchodzi tylko olowek i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chwileczke, jak teraz patrze na te Vmody to w Galaxy 7600GS trzeba lutowac?? :?

 

Zaznaczam, ze w gre wchodzi tylko olowek i nic wiecej.

:arrow: 2 post w temacie o 7300GT. Mod jest identyczny na 76GS :) Opory rezystorów również :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...