Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 7600GS Galaxy 256MB 1.2ns

 

I chciałem wgrać nowy bios o wyższych zegarach, a jeden zostawić bez zmian, zrobiłem już przełacznik do przełaczania pomiedzy biosami,

 

i próbowałem nvflashem z dosu i jakoś mi nie idzie, nie chce sie wgrać,

Co moge robić nie tak??? może jest tu jakiś haczyk???

 

wywala takie coś::

 

NO NVIDIA ADAPTER FOUND

Edytowane przez malcik441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 7600GS Galaxy 256MB 1.2ns

 

I chciałem wgrać nowy bios o wyższych zegarach, a jeden zostawić bez zmian, zrobiłem już przełacznik do przełaczania pomiedzy biosami,

 

i próbowałem nvflashem z dosu i jakoś mi nie idzie, nie chce sie wgrać,

Co moge robić nie tak??? może jest tu jakiś haczyk???

Hmmm

Z tego wynika, że na karcie bez dual biosa, zrobiłeś sobie przełącznik i myślisz, że to będzie działać ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mam 7300GT, ale nie to mi w tym pytaniu chodzi, wiec pozwole sobie dac je rowniez w tym temacie, bo te karty sa raczej podobne.

 

Moze mi jakis wlasciciel Palita powiedziec, czy mial cos takiego na karcie ?

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Musze wiedziec, bo jesli nie na wszystkich jest, to wtedy moge to zerwac, wyczyscic i jak by cos (odpukac), to moge udawac durnia, ze nic nie bylo. Chyba, ze ktos zna sposob jak to oderwac, bo czarno to widze. Pol biedy jak by to byla zwykla naklejka, ale ona jest tak jakby "poprzecinana" i sklada sie z kilku mniejszych i jak by tego nie ruszac, to nie da sie oderwac, bez zniszczenia :/ Juz i tak jeden rog troszeczke sie naderwal, wiec wole sie spytac przed dalsza zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już uporałem sie z problemem,

 

wystarczyła nowsza wersja nvflash'a i wszystko ładnie poszło,

 

Teraz mam 2 biosy i moge sobie przełaczać w zależności co robie.

 

Jeszcze tylko zrobie V-moda i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plomba gwarancyjna - naklejona prawdopodobnie przez sprzedawce - zrywasz tracisz gwarancje teoretycznie. To male cos jest nawet dosyc sprytne pozbycie sie go bez uszkodzenia praktycznie niemozliwe.

Na twoja korzysc przemawia ze identyczna naklejki mozna zdobyc za pare zloty, po drugie nie pisze kto ja nalozyl wiec ewentualnie sprzedawca moze ci naskoczyc.

 

Mam palita nie mialem stickera nie ukrywam ze w pewnych seriach kart moga byc juz fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie raczej nie przez sprzedace, bo pudelko z karta bylo zaplombowane z obu stron. Jak chcialem zobaczyc z jakim chlodzeniem to wersja, to koles nie chcial otworzyc, bo musialby zrywac srebrne plomby (na nich bylo napisane PALIT). Tak wiec wydaje mi sie, ze tego nie mogli w sklepie nalozyc. Ale wlasnie chcialem sie dowiedziec, zebym pozniej nie mial lipy.

A mowisz, ze mozna dostac taka naklejke, ale gdzie ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro :) nasze kochane :)

 

wpisz fraze "sticker , plomba gwarancyjna" w liczbie pojedynczej jak i mnogiej i na 100% znajdzie sie ktos kto wydrukuje identyczna

 

ps. radze zrobic przed jej zniszczeniem pare dobrych zdjec , wymiary naklejki jak i czcionki :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrzylem na allegro i raczej watpie, zeby mi sie udalo, albo nawet chcialo pozniej srac z takim kawalkiem naklejki. Kurde, to mam rozumiec, ze na kazdym Palicie jest taka blomba ?? Bo jak nie ma, to sral ich pies, powiem jak cos bajke, ze nie mialem. Jak nie wymienia, to wiecej u nich nie kupie i straca klijenta, a juz nie raz u nich bralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mam 7300GT, ale nie to mi w tym pytaniu chodzi, wiec pozwole sobie dac je rowniez w tym temacie, bo te karty sa raczej podobne.

 

Moze mi jakis wlasciciel Palita powiedziec, czy mial cos takiego na karcie ?

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Musze wiedziec, bo jesli nie na wszystkich jest, to wtedy moge to zerwac, wyczyscic i jak by cos (odpukac), to moge udawac durnia, ze nic nie bylo. Chyba, ze ktos zna sposob jak to oderwac, bo czarno to widze. Pol biedy jak by to byla zwykla naklejka, ale ona jest tak jakby "poprzecinana" i sklada sie z kilku mniejszych i jak by tego nie ruszac, to nie da sie oderwac, bez zniszczenia :/ Juz i tak jeden rog troszeczke sie naderwal, wiec wole sie spytac przed dalsza zabawa.

To słodki stikerek, mam go u siebie na Gainwardzie, niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już o tym pisałem, ale nikt mi nie pomógł. Od początku użytkowania Geforce'a 7600GS (Palit Xpertvision) mam z nią spore problemy. Po pierwsze: Obiekty które POWINNY być, w wielu grach nie pokazują się. Albo drzewa znikają gdy za daleko odejdę, albo jakieś inne ważne detale (szyby, posągi, itp.). Tekstury okropnie przeskakują z jednej na drugą w miarę zbliżania się do nich (wiele osób mi mówi, że tak powinno być. Ja jednak oglądałem filmiki z tych samych miejsc i wiem swoje). Druga sprawa: Na niektórych obiektach (zazwyczaj z daleka) jeżdżą takie paski. Np. tekstura robi się biało czarna i w miarę zbliżania się do niej te białe paski jeżdżą po czarnych. Występuje to też przy niektórych krawędziach (np. brzegi wysp w BF2 też tak 'jeżdżą'). Ponadto w wielu grach mam dziwne twory, np. woda "jeździ" (tak, tak) po jeziorze podczas gdy się poruszam. Albo kanciaste cienie (inni mają normalne). Karta się nie przegrzewa, nie podkręcałem jej. W serwisie powiedzieli mi, że wszystko ok (kłamcy). Specyfikacja mojego sprzętu: Athlon 3000+, 2 GB DDR2 RAM, ASUS M2N4-SLI. Jestem trochę załamany, ponieważ w grach stawiam głównie na doznania estetyczne. A gry u mnie wyglądają dość... dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pytanie będzie adekwatne do tematu, ale jest poniekąd z nim związane.

 

Czy jest sens wymieniać mojego - niestety - już dość leciwego Radeona 9800PRO na któregoś z GeForce'ów 7600GS? Przy procesorze Pentium 4 2.53 na jądrze Northwood (i chipsecie VIA :() oraz 1 GB pamięci (DDRy I, jedna na szynie 233, druga 400)... czy ta karta da duży skok wydajnościowy przy tych podzespołach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z AGP i Soket A zakończyła się tak że zmieniłem platforme i karte mi wymienili na PCI-E . Jestem troche zły bo niewiele dokładając mogłem mieć 7900 gs no ale już trudno .

 

Chciałem zastosować V-MODY na swoim palicie 7600 GT ale moja karta nieco się różni od modelu przedstawionego w drugim poście na zdjęciach . Zresztą sami zobaczcie .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Czy ktoś mógłby pomóc w opracowaniu V-modów ewentualnie ktoś może widział na zagranicznych forach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak jak podejrzewalem. Umnie w stresie 57C, wiec na 100% ten radiator dobrze nie przylega do rdzenia, tym bardziej, ze jest ledwo letni. I teraz [gluteus maximus], nie moge go zdjac przez ten sticker pier...

A nie wie ktos z Was moze, czy jak bym poszedl do tego sklepu (tak goscie sa wpozadku raczej, bo nie raz bralem od nich sprzet), to by mi "smarneli" w serwisie AS5 jak bym mial ze soba ? Moze glupie pytanie, ale a noz by sie dalo tak zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stiker musi się odkleić, nie ma bata, z resztą na szczęście wykonany jest z grubszej taśmy, nie tej która pęka od każdego dotknięcia. Także trzeba trochę popodwarzać i to wszystko, powinien się odkleić. Dobrze byłoby go też zagrzać, wtedy klej będzie miększy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...