Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy ze jak na zworkach ?? ...

a generalnie grauluje GPU 770MHz :D:D:D:D:D ... mam nadzieje ze w niedlugim czasie i moje tak ladnie pojdzie ;)

Chodziło mi o v-moda bez lutowania na karcie :)

 

Dołączona grafika

 

LINK do artykułu (jest to gdzieś pod koniec).

 

Jeżeli bez żadnych zmian idzie Ci gpu na 650 to spokojnie powinno pójść wyżej. U mnie po podniesieniu na 1.55V poszło na 670, zmieniłem delte o 100 i poszło 770(670) i przyrost niezły :) Jeszcze tydzień temu żyłem moim w pełni zmodowanym 6800 (450/950) a tu znowu takie cudo :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bez żadnych zmian idzie Ci gpu na 650 to spokojnie powinno pójść wyżej. U mnie po podniesieniu na 1.55V poszło na 670, zmieniłem delte o 100 i poszło 770(670) i przyrost niezły :)

no wlanie ja sie bawilem delta :) ... delta mi poszla max jakies niecale 650 ... a reszta niby 670 ale puscilem na 660 coby bez stresu zyc :D ...

 

niedlugo sie pobawie pewnie olowkiem to moze cos sie wykrzesi z niej :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlanie ja sie bawilem delta :) ... delta mi poszla max jakies niecale 650 ... a reszta niby 670 ale puscilem na 660 coby bez stresu zyc :D ...

 

niedlugo sie pobawie pewnie olowkiem to moze cos sie wykrzesi z niej :)

Pozdrawiam :)

Właśnie "ołówkiem"? Czy da się na naszych kartach (galaxy) zrobić takiego modzika? interesowałby mnie v-mem mod :)

A ile poszedł Ci gpu z normalną deltą? Bo mi po modzie na 670 więc odjąłem delty 100 więc puściłem do 770 :) Spróbuj :) Co do stresu to na codzień mam wszystko standard bo i tak narazie nie gram ;)

 

Czekam na info o ołówku :P

 

A teraz zapodam napięciem na poszczególnym ustawieniu zworki (mierzone na mojej karcie)

 

Dołączona grafika

 

1: 1.36V w 2d - 1.41V w 3d

2: 1.45V w 2d - 1.49V w 3d

 

Powodzenia w kręceniu :)

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "ołówkiem"? Czy da się na naszych kartach (galaxy) zrobić takiego modzika? interesowałby mnie v-mem mod :)

A ile poszedł Ci gpu z normalną deltą? Bo mi po modzie na 670 więc odjąłem delty 100 więc puściłem do 770 :) Spróbuj :) Co do stresu to na codzień mam wszystko standard bo i tak narazie nie gram ;)

 

Czekam na info o ołówku :P

Powodzenia w kręceniu :)

Mi z normalna delta poszedl jakies 655 ... na stale delte ustawilem 650. ze zmniejszona delta o 100 reszta poszla na 670 (ustawione mam 660)

 

potem dzieki uprzejmosci uzytkownika Free ktory podal mi magiczny wzor jak ustawic max delte przy max reszcie, zrobilem niemalze limit na rdzeniu :) ...

wzor przedstawia sie tak

Max clock bez artów - max clock przed zmianą biosu = xx

256 - xx = wpisujesz w Nibitorze

(obszerniej jest na poprzedniej stronie)

 

a co do OLOWKA ;)

w drugim poscie w temacie o 7300gs/gt jest to opisane ... jak rowniez wiekszosc moich pytan odnosnie tego olowka jest rowniez na poprzedniej stronie :)

sa tam nawet obrazki ...

 

 

a co do twojego vmoda bez lutowania ... nie zagladalem i dlatego chce sie sptyac czy ja tez mam takie zworki :D ... bo ja mam wersje z ZALMANEM.

Oraz ... co to jest ten niebieski prostopadloscian z kablami ?? ... czy to potencjomentr jakis czy po prostu zwykly przelacznik dwupozycyjny ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Wszystko jak w 3 + mod biosu = gpu 770 (670)

3dmark05 - 6700 (pamięci standard 700)

Podsumowanie: Przy 670(670) miała 5689 więc przyrost jest bardzo duży, lecz przy podciągnięciu pamięci nawet na 850 lekko sypałą artami (tylko niebieskimi :D) w 3dm05 - mój wniosek jest jeden -> brakuje jej złącza dodatkowego zasilania :( może się myle? i wystarczy v-mem mod? tego nie wiem

 

Moje pytanko czy po zrobieniu v-mem moda arty znikną? Czy na Galaxy da się zrobić pencil v-mem moda? Czy warto nakleić jakieś inne radiatory niż standardowe na klej? 2568430[/snapback]

WOW grats 770mhz na gpu!!!
Nie, żebym coś mówił, ale jesteś lekko zacofany w temacie ;]

 

Pamieci tez lepiej 3dmarkiem czy mozna zaufac ATI Tool?

Pamięci tylko i wyłącznie na własną rękę. U mnie Ati tool potrafił sypać artami na standardowych ustawieniach pamięci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyrabia vddq... Niestety moda na vddq nie ma...

Vmem jest opisany w 2 poście w temacie o 7300 GS/GT.

:( Może kiedyś wymyślą jak zrobić moda vddq chyba, że jest on niewykonalny... :(

Co do pencil moda to zaraz odrobie zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde.. sam juz nie wiem.. jakis felerny model trafilem? ni cholery nie chce isc wiecej jak na 500/1200 (510/1210 i sypie artami)... kombinowalem coolbits i rivatuner... a tak czytam tu Wasze komentarze to wyciagacie duuzoo wieksze takty... jakies pomysly? lutowanie narazie odpada ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do twojego vmoda bez lutowania ... nie zagladalem i dlatego chce sie sptyac czy ja tez mam takie zworki :D ... bo ja mam wersje z ZALMANEM.

Oraz ... co to jest ten niebieski prostopadloscian z kablami ?? ... czy to potencjomentr jakis czy po prostu zwykly przelacznik dwupozycyjny ????

Po 1 ten v-mod bez lutowania nie jest mój :P Poprostu znalazłem ten artykuł i zrobiłem tak jak tam pisze ;)

Ten prostopadłościan to potencjometr 50kOhm (ja kupiłem precyzyjny), koszt ok 2zł.

Co do karty to masz dual bios? Powinieneś na karcie mieć 3 zworki:

niebieska - od przełączania biosu

czerwona - jak ją wyjmiesz to wtedy głośniczek nie będzie wył jak karta przekroczy 70*

żółta - opisana powyżej do lekkiej zmiany napięcia na gpu

 

Jeżeli ich nie masz to niestety masz nową wersje karty na której już na tym oszczędzili...

 

qrde.. sam juz nie wiem.. jakis felerny model trafilem? ni cholery nie chce isc wiecej jak na 500/1200 (510/1210 i sypie artami)... kombinowalem coolbits i rivatuner... a tak czytam tu Wasze komentarze to wyciagacie duuzoo wieksze takty... jakies pomysly? lutowanie narazie odpada ;)

O palitach mi się przewineło kilka postów i z tego co widziałem chodzą nawet na 840/17xx. Więc poszukaj w tym temacie :)

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to masz dual bios? Powinieneś na karcie mieć 3 zworki:

 

Jeżeli ich nie masz to niestety masz nową wersje karty na której już na tym oszczędzili...

O palitach mi się przewineło kilka postów i z tego co widziałem chodzą nawet na 840/17xx. Więc poszukaj w tym temacie :)

niestety karty z dual biosem juz od jakiegos czasu nie sa produkowane. Czytalem na forum ze byly tylko z poczatku w produkcji i glownie do celow testowych ... :(

 

czyli narazie pozostaje mi olowek heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jeszcze jedno pytanko:

w marku 2005 i we wszytskich grach jakie grałem na zegarach jak w podpisie nie mam zadnych, nawet najmniejszych artów. W marku 2006 natomiast gdy włacza sie ten test co leci ten parowiec czasem pojawi sie taki zielony, czerwony lub niebieski kwadracik o boku 1cm na tym balonie (srednio na test jest jakichs 5-6 takich kwadratów, pojawiaja sie na chwilke, jakbym sie nie skoncetrował to bym ich nawet nie zauwazył - tak szybko znikaja)

Czemu wierzyc?

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj chcialem puscic marka 06 i 05 ale wyskakuje okienko z napisem:

 

IDirect3dD9:CreateDevice failed: Not available (3dERR_NOTAVAILABLE)

 

O co chodzi??

Edytowane przez chiper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jeszcze jedno pytanko:

w marku 2005 i we wszytskich grach jakie grałem na zegarach jak w podpisie nie mam zadnych, nawet najmniejszych artów. W marku 2006 natomiast gdy włacza sie ten test co leci ten parowiec czasem pojawi sie taki zielony, czerwony lub niebieski kwadracik o boku 1cm na tym balonie (srednio na test jest jakichs 5-6 takich kwadratów, pojawiaja sie na chwilke, jakbym sie nie skoncetrował to bym ich nawet nie zauwazył - tak szybko znikaja)

Czemu wierzyc?

 

ja tak mam w marku 2k3 ... w tej jamie z trolami :) ... jak sie tam tluka to na ramionach tej pani i tych gnomow sa wlasnie takie cienie, ale tylko w tym tescie. W 2k5 tez czasem na tym Zeppelinie sie pojawi jakis ten, ale generalnie wszystko chodzi... STALKER, Carbon, FEAR ... na full chodzi nic sie nie dzieje.

Ale na pocieszenie powiem ze nawet na stockowych ustawieniach tak czasami sie robilo (przynajmniej u mnie).

 

AHA ... i co wy robicie ze macie po 15k punktow w marku 2003 ... ????????????????

w 2k5 mam tyle co Free ale w 2k3 juz o tysiac mniej :| ... chyba ze procek sie pulta (1,8GHz@2,4GHz) ale zeby az o 1k ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy takze jesli pytam w słym dziale to prosze powiedziec gdzie powinienem spytac. mam taki problem z podkrecaniem swojej karty. mam model z tego artykułu : http://www.purepc.pl/node/511 -niestety da sie podkrecic jedynie do 555 mhz rdzen, pamieci chodza na 870 wiec niezle. system zawiesza sie gdy ustawie powyzej 555 mhz albo wyniki w 3d marku sa gorsze sporo. o co tu chodzi? chciałbym podkrecic karte co najmniej do 600..pomocy. mam core 2 duo i 2 gb rami zasilacz qltec 400wat jesli to pomoze. procesor krece do 2.54-wyzej niestety nie moge bo mam chipset 945 tylko.a podobno to juz dobry wynik na tym chipsecie..czy moze da sie weicej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mam 7300GT, ale z tego co widze, to PCB jest chyba podobne do 7600GT. Narazie wkleje nieduze fory, bo robie rozeznanie, wieksze zrobie, jak mi kuzyn aparat odda.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Mam teraz na chacie nowego Palita 7300GT Sonic 256MB (na zdjeciach) oraz Galaxy 7600GS 256MB Zalman. Bez zastanowienia zostawilbym sobie Galaxy, gdyby nie to, ze karta jest bez gwarancji, wiec wole nie ryzykowac. Ale znowu na Palicie rdzen idzie na ledwo 530Mhz (pamieci juz lepiej, bo 1700Mhz). Teraz chcialem sie dowiedziec, czy jest jakas mozliwosc zrobienia moda olowkiem, zeby jak by cos (odpukac) mozna bylo bez stresu oddac karte na gwarancje. Chcialbym miec tak min. 600, a najfajniej 650Mhz. Raczej mam ten nowy model, wiec bedzie blokada, wiec czy da sie na tym max. 1,32V jesli pamietam, osiagnac te 650Mhz na rdzeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że wszystko zależy od dobrego chłodzenia + v-mod :)

wtedy pójdzie Ci jak najbardziej :)

 

jestem troche nie w temacie ze względu to ,że jeszcze nie zamówiłem 7600gs ;)

 

u mnie odpowiednie chłodzenie już czeka na karte... mam nadzieje,że pojedzie wysookooo B-) B-) B-)

 

 

http://img223.imageshack.us/img223/9729/img1244mq0.jpg

 

http://img137.imageshack.us/img137/2829/img1375ww0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że wszystko zależy od dobrego chłodzenia + v-mod :)

wtedy pójdzie Ci jak najbardziej :)

 

jestem troche nie w temacie ze względu to ,że jeszcze nie zamówiłem 7600gs ;)

 

u mnie odpowiednie chłodzenie już czeka na karte... mam nadzieje,że pojedzie wysookooo B-) B-) B-)

http://img223.imageshack.us/img223/9729/img1244mq0.jpg

 

http://img137.imageshack.us/img137/2829/img1375ww0.jpg

 

O kurna :!: Ja chcem FC albo kaskade :lol2:

 

Myśle że 10k w 05 pujdzie jak nic , może nawet 12k ja robie na lekkim V-modzie 8k w 05 a myśle że na kibelku dobije z 9k to już jest 7900 default :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz. - prawda to co piszesz. Gdybym nie miał peltiera (który mi sie kurzył w szufladzie) i gdybym nie miał DD maze4 (który tak samo sie kurzył) to bym kupił 7900 . Ale ,że mam ... i ,że lubie dla sportu się pobawić ;) sam rozumiesz ;)

 

GDR - to jest 89 watowy peltier. Na razie jest zamontowany jako całość - tylko karty mi brakuje :)

Troche się boje ,że zasiłka mi nie uciągnie tego ,więc najgorsze jeszcze przedemną.

 

Bałem się ,ze wydajność peltiera będzie zbyt kiepska ,żeby pociągnąć 7600 GPU a trafiłem gdzieś w sieci na dane ile wydziela W ciepła i w stresie kolo 25 W (śmieszna ilość :) ) . Podkrecony pewnie więcej ale powinno spasować mam nadzieje :)

najwyżej zdejme peltiera ;)

 

Z dwoma dyskami + cd odpala i działa - tzn wchodzi do windy z tego co slyszę ;) (bo widzieć nie mam jak :D )

Zasilacz topower P5 400 W - mam w zapasie jeszcze 300W megabajta jako 2 źródło zasilania ale na razie nic się nie dzieje ,więc czekam :)

 

mam tylko problem właśnie z wyborem karty :/ nie wiem czy ten blok (maze4) będzie pasować na 7600GS AGP :/ dlatego jeszcze nie kupiłem

 

może mi ktoś zmierzyć otwory na palit'cie sonicu ? ile ich jest i ile mm po przekątnej ?

zdjęcie może jakies bez radiatora :)

Edytowane przez cienias1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że wszystko zależy od dobrego chłodzenia + v-mod :)

wtedy pójdzie Ci jak najbardziej :)

A czy sa Vmody olowkowe do tego PCB ?? Bo przypominam, ze to jest 7300GT, ale napisalem tu, bo to PCB wyglada identyko (chyba tylko jeden tranzystor jest wywalony) jak z 7600GT, a nigdzie nie moge znalezc Vmoda do tego rodzaju karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety karty z dual biosem juz od jakiegos czasu nie sa produkowane. Czytalem na forum ze byly tylko z poczatku w produkcji i glownie do celow testowych ... :(

Ja kupiłem tą karte jako używke na allegro :) I ma dual bios i wszelakie zworki :) Chciałbym ok wakacji jeszcze jedną taką wytargać z allegro :P

czyli narazie pozostaje mi olowek heh :)

Albo lutownica ;) Ja spróbuje ołówka na pamięci ;) Kurde fajnie by było jakby była możliwość podniesienia tego napięcia vddq...

AHA ... i co wy robicie ze macie po 15k punktow w marku 2003 ... ????????????????

w 2k5 mam tyle co Free ale w 2k3 juz o tysiac mniej :| ... chyba ze procek sie pulta (1,8GHz@2,4GHz) ale zeby az o 1k ??

U mnie na procku ustawionym na 1.8ghz, pamięci na 400mhz, niepodkręcona grafa mam 11800 w 3dmarku2003, a po podkręceniu procka i pamięci (ahh te pamięci... nie mam już do nich sił... może ktoś pomoże? :P) wynik podskoczył do 12900 punktów ;) Więc procek i pamięci też dają, strzelam, że jakby mieć dyski w raid to też by coś to dało ;) 2gb ramu pewnie też... Najłatwiej mają posiadacze c2d... Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na konfigu jak w podpisie, z pracujacym w tle utorrentem i konnektem mam taki wynik:

Dołączona grafika

 

...:::EDIT:::...

Przed chwila bawiłem sie grafa i bez delty udało mi sie (odpukacj w niemalowane) podkrecic karte do 685 na rdzeniu i 865 (1730) na pamieciach. Wyniki na tych zegarach to 7381 w 3d05 i 15478 w 3d03.

Jutro jak uda mi sie wczesniej wrócic z roboty to pobawie sie delta.

 

PS. Jak myslicie - czy zdjecie radiatorów z pamieci pozwoli im sie wykrecic wiecej? Czy gra nie warta swieczki?

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA ... i co wy robicie ze macie po 15k punktow w marku 2003 ... ????????????????

w 2k5 mam tyle co Free ale w 2k3 juz o tysiac mniej :| ... chyba ze procek sie pulta (1,8GHz@2,4GHz) ale zeby az o 1k ??

1. Mamy mocne CPU ;]

2. Tle, że wyniki pod moim avatarem dotyczą 7300GT :blurp: ;)

 

Ja co prawda mam 7300GT, ale z tego co widze, to PCB jest chyba podobne do 7600GT. Narazie wkleje nieduze fory, bo robie rozeznanie, wieksze zrobie, jak mi kuzyn aparat odda.

 

IMG

 

Mam teraz na chacie nowego Palita 7300GT Sonic 256MB (na zdjeciach) oraz Galaxy 7600GS 256MB Zalman. Bez zastanowienia zostawilbym sobie Galaxy, gdyby nie to, ze karta jest bez gwarancji, wiec wole nie ryzykowac. Ale znowu na Palicie rdzen idzie na ledwo 530Mhz (pamieci juz lepiej, bo 1700Mhz). Teraz chcialem sie dowiedziec, czy jest jakas mozliwosc zrobienia moda olowkiem, zeby jak by cos (odpukac) mozna bylo bez stresu oddac karte na gwarancje. Chcialbym miec tak min. 600, a najfajniej 650Mhz. Raczej mam ten nowy model, wiec bedzie blokada, wiec czy da sie na tym max. 1,32V jesli pamietam, osiagnac te 650Mhz na rdzeniu ?

1-2 strony wcześniej, była rozmowa o vmodzie ołówkowym i z tego co pamiętam to coś z tego wynikło - mowa o twoim PCB.

 

O kurna :!: Ja chcem FC albo kaskade :lol2:

 

Myśle że 10k w 05 pujdzie jak nic , może nawet 12k ja robie na lekkim V-modzie 8k w 05 a myśle że na kibelku dobije z 9k to już jest 7900 default :rolleyes:

Żyjesz w świecie marzeń... Chyba, że masz na myśli smarka 05 w rozdzielczości 800x600... WR na 7600 w marku 05 to 8955 pkt... Coś nie wierze w te twoje 8k...

 

radiatory na pamięciach zazwyczaj poprawiają wyniki w o/c chyba ze chciałbyś zmienić mocowanie tych radiatorów(albo inne radiatory medziane czy coś) np: z taśmy na klej. inaczej nie warto ich ruszać

W moim przypadku, akurat dołożenie radiatorów nie dało nawet 1 Mhz więcej na mem ;) Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, akurat dołożenie radiatorów nie dało nawet 1 Mhz więcej na mem ;)

W moim przypadku ściągnięcie radiatorów dało duży przyrost ;) (pewnie przez kiepski ich montaż na taśmie...) Może jak przykleje jakieś inne to będzie dobrze :) Na poprzedniej grafie (6800) pamięci szły z 700 na 950 a dołożenie radiatorów nic nie dało (na klej zalmana)... Narazie więc nieruszam karty (takie mam plany a plany często się zmieniają ;) Czekam aż wkońcu wymyśli ktoś kto bardziej się zna odemnie moda vddq :) (oby się dało :P) Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie da... Nawet na XS nie umieli wymyśleć... Te karty są tak zbudowane, że vddq się po prostu nei da podnieść :mur:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Tle, że wyniki pod moim avatarem dotyczą 7300GT :blurp: ;)

 

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

prosze - dla spojnosci moich nerwow - nie dawaj wynikow lepszych kart graficznych :D :D :D

 

 

 

 

a co do PAMIECI ... to przynajmniej na swoje nie narzekam bo ida na 1801 MHz i przynajmniej z tego moge byc dumny :)

i nie wiem czy to dzieki radiatorom.

Teraz tak sie zastanawiam po co mi ten 7600gs :P ... puki co to wiecej sie biosami i ustawieniami bawie i niz gram :D :D

 

W marku 2006 mam ~3500pkt :) dobrze to ?? ...

w 2006 default rozdzielczosc to 1280x1024 !!!! ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

prosze - dla spojnosci moich nerwow - nie dawaj wynikow lepszych kart graficznych :D :D :D

a co do PAMIECI ... to przynajmniej na swoje nie narzekam bo ida na 1801 MHz i przynajmniej z tego moge byc dumny :)

i nie wiem czy to dzieki radiatorom.

Teraz tak sie zastanawiam po co mi ten 7600gs :P ... puki co to wiecej sie biosami i ustawieniami bawie i niz gram :D :D

 

W marku 2006 mam ~3500pkt :) dobrze to ?? ...

w 2006 default rozdzielczosc to 1280x1024 !!!! ?? ?? ?? ?? ??

Kup sobie BH6, San Diego co robi >3GHz, zrób vmody ołówkiem na karcie i tez bedziesz mial takie fajne wyniki, albo wyższe od Free ;) Pamięci faktycznie Ci fajnie się podkręciły, ale żebyś za bardzo się nie cieszył, to powiem, ze jak miałem 7600GT ref to robił 935MHz mem na gołych kościach xD Tak, w 2k6 taka rozdzielczość jest defaultowo. Wynik normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...