Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

No stalem sie posiadaczem dwoch kart PNY 7600GT http://www.mwave.com/mwave/viewspec.hmx?scriteria=3967601.No jak narazie niemialem czsu na glebne testowanie dalem na detekcje i wyskoczylo gpu640 mem840(1680)..A jak uwas da to sie jeszcze podkrecic???

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biosmod był :) wyciszający i tyle ;)

nie da sie w biosie zmienic napięcia. ołóweczkiem trzeba...

 

taktowania do wyniku to 650/1820 ale to po vmodzie

 

teraz sie bawie 6200 i tez jest spoko :P

 

EDIT

vmod duzo nie daje - na standard V (1.36) miałem 617 mhz na rdzeniu a po Vmodzie (1.51V) jedyne 655

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dziś GALAXY 7600GT za 757zł, jak dojedzie do mnie to zdam relacje, bo widze, że mało coś słychać o 7600gt od glaxy :(

Ja ma też tego 7600 gt od Galaxy i chodzi ładnie. Z firmowym chłodzenieniem ( jest ono niemiłosiernie głośne) na 650/870 śmiga, dalej nie testowałem bo mi już zasilatornia jęczy i kwiczy.

 

Prosiłbym linka do biosmoda bo coś nie widzę :/

Edytowane przez Kazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie :D W najblizszym czasie najprawdopodobniej dołącze do szczęśliwców posiadających GF7600GT... :> wezme chyba GALAXY, bo jest najtańsza, a z tego co wiem, to i tak wszystkie karty są narazie referencyjne z nalepką producenta. No chyba że są jakies róznice o których nie wiem?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze daja takie badziewne pudelko ;] wstyd na regale postawic - jakis gibki kolo z deska, co to konkurencja dla "gościa miekkiego" z pudełek DFI?;], od Glaciera bylo eleganckie hehe...no ale najważniejsza karta, za 720 zl to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac, z reszta juz lepsza wlepa nvidii niz jakies badziewie ala MSI.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedenemu sie podoba nvidii, innemu asus lub msi o gustach sie niedyskutuje to raz, dwa 7600gt nalezy dobierac na zasadzie "co daje producent do swojej kart za jaka cene" bo i tak wszystkie sa referencjne

pytanie do ludzi ktorzy kombinowali cos z biosem do 7600gt, mianowicie jakim programem sie to robi i czy jest mozliwosc ustawienia w biosie szybkosci obrotow wetnylatora w trybie 3d, bo w 2d to on sie wylacza :)

Edytowane przez wdrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze kolejny dobry wynik w kreceniu 7600GT. Jak narazie widac najlepiej sie kreca leadteki.

 

@grzesiu daj linka do tego galaxy za 720zł

karta z Action tyle ze po cenie hurtowej....;)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie narazie podkręcanie tak sobie... rdzen nie idzie więcej ja kan 600 :( przy 610 3dsmark2003 zwiesza sie...może po wymianie chłodzonka i vmodzie coś sie poprawi. Pamięci nawet..narazie (bez radiatorków) 820mhz

Edytowane przez wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie na 100% że jak założe arctic cooling silencer 6 to będe miał miejsce na radiatory na pamięci??

Zakładałem już na 6600gt i 7600gt pentagramy xc-80cu ale to są ciężkie kolosy i aż strach. No i niestety chuczą na 12v i głupio świecą na czerwono ale radiatorki są w kpl. i jest możliwość ich założenia. Ja jednak wolałbym sprawdzić live tego silencera ale jeśli nie będzie miejsca na radiatorki to hmmm cięko widze podkręcanie ramu bo na 920mhz bez radiatorków naprawde jest gorący i dla ich bezpieczeństwa zmniejszyłem do 840. :blink:

Edytowane przez Mirkirst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam galaxy model 7600gt

rdzen kiepsko bo na ~600mhz ale pamiatki z 700@870 stabilne bez artow:D

czy zmiana chodzenia mi cos pomoze?

bo temp na core raczej niskie

objawy takie ze w markach na chwile sie przywiesza , np w 2k5 w tescie gdzie jest las

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do benchamrkow dobre sa Xtream-G, teraz zainstalowalem najnowsze bo podobno mialy poprawic wydajnosc z hdr w oblivionie .Teraz czy wlaczysz bloom czy hdr nie ma roznicy w fpsach . Ale to moze daltego ze wczesniej nie patrzylem na ilosc klatek i nie wiem czy bylo inaczej :P.

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam galaxy model 7600gt

rdzen kiepsko bo na ~600mhz ale pamiatki z 700@870 stabilne bez artow:D

czy zmiana chodzenia mi cos pomoze?

bo temp na core raczej niskie

objawy takie ze w markach na chwile sie przywiesza , np w 2k5 w tescie gdzie jest las

jak masz zacięcia tzn że karta przekręcona(najpewniej pamięć odkręć 20-30mhz) , a odnośnie sterów to już większej różnicy nie ma między sterami , ale podobno 84.43 są minimalnie szybsze od pozostałych , ale nowa seria jest głównie optymalizowana tylko pod marka 2006 oraz nowe gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest rdzeń przekręcony , to raczej arty wyskakują , a jak pamięć przekręcona troche to mogą takie freezy , ale być może też od rdzenia pewnie wystarczy z 5mhz zdjąć

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest rdzeń przekręcony , to raczej arty wyskakują , a jak pamięć przekręcona troche to mogą takie freezy , ale być może też od rdzenia pewnie wystarczy z 5mhz zdjąć

a nie na odwrot???

mi sie zawsze wydawało ze jak sie pamieci przekreci to wali artami, a jak rdzen to albo obraz sie wiesza albo cały komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez skonczylem wstepna zabawe z moim Galaxy 7600Gt@620/820 (sam wykryl) na sterach 84.26, jak dalem wiecej to mi sie 2003 na cpu test zacial... a wogole to jak zainstalowalem stery 84.26 to ....system mi ja wykryl jako MSI i nawet zainstalowal w zakladkach pulpitu narzedzia do OC od MSI, dodatkowo kazdy program wykrywa mi ja jako MSI NX7600GT ;] nie wiem - moze sie w fabryce walneli, niezle jaja, ale mi to bez roznicy. Karta wypas, porownujac z qumpla Leadtekiem 6800XT 16/5 @375/875 to poprostu urywa głowe ;]

 

Wyniki jakie uzyskalem:

 

2003 - 15000

2005 - 6800

2006 - 3400

 

Testy gier bede uzupelniac bo narazie musze sie wyzyc troche jako ze miesiac jechalem na Rivie TNT M64 (prawie ośleplem)

 

Doom III 1280x1024 Ultra High AAx4 - 80 fps ;]

 

PS. W Action juz ta karta stoi za 710 zl :[] i ma jeszcze taniec.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...