Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

W tych testach widac wyraznei ze ati lepiej sobie radzi z duzymi otwartymi przestrzeniami i dostaje po [gluteus maximus] w pomieszczeniach,generalnie wydaje mi sie ze w wiekszosci gierek tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w tamtym tescie podoba sie walka 7600gs, ktory mimo 12 PS, szyny 128 bit i niskich taktowan bardzo ladnie walczy z 6800gt, i w wiekszosci testach mu nie ustepuje

ja wlasnie porownalem sobie mojego 7600 (590/840) do starego 6800 16/6 ktorego mialem (410/920) i w 2k5 7600gt wygrywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co ją jeszcze różni od GT, skoro na tych samych taktach gorsze wyniki w markach i pare fps mniej w grach... czy to wynika z mniejszej o 128MB pamięci ? na to wskazuje :)

 

Najlepszą by była grafa 7600ge z 256MB ddr3... ale cos czuje, że takiej chyba ostatecznie nie zobaczymy... ;)

 

A co do sli... to wg mnie sie nie opłaca... w tej samej cenie (jak nie taniej) kupi się 7900gt i gramy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 7600GE wygląda mi na nowy hit w kategorii cena wydajność. To taki 6600GT + 400MHz na memkach i 4 potoki gratis... :D

 

Chyba warto na nia poczekac. Oblivion nie ucieknie... :lol:

Edytowane przez Gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 7600GE wygląda mi na nowy hit w kategorii cena wydajność. To taki 6600GT + 400MHz na memkach i 4 potoki gratis... :D

 

Chyba warto na nia poczekac. Oblivion nie ucieknie... :lol:

To juz był hit, tyle ze przy wersji 6600GE którą sam tez miałem ;) a teraz jezeli do połowy maja nie bedzie 7600GE to kupuje pełnego 7600GT :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wie ktoś co dodają do pudełka w galaxy 7600GT, może jakieś gry albo programy?? bo zakupiłem dzisiaj na allegro i chce wiedzieć co ma być jeszcze w pudełku bo na stronie galaxy nie ma opisu

Daja standardowe kable, przejsciowki, instrukcje, stery, jakas gierka Nascar - nie pamietam dokladnie bo nie wyjmowalem z boxa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Aby wykorzystac Pure Video musisz kupic specjalne sterowniki od nV. Tak to nie jest zart ,nV kaze sobie za to placic... Kpina :? pozdro

I dlatego czasem popieram piractwo komputerowe :wink:

 

Co do 7600Gs to czekam czekam i czekam kiedy bedzie na AGP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego czasem popieram piractwo komputerowe :wink:

 

Co do 7600Gs to czekam czekam i czekam kiedy bedzie na AGP ?

 

eee.....może nigdy? Niestety, ale AGP umarło a teraz próbuje się trzymać gnijącą ręką poprzez 7800GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

eee.....może nigdy? Niestety, ale AGP umarło a teraz próbuje się trzymać gnijącą ręką poprzez 7800GS.

Umarło ? Rozumiem, że chcesz mi kupić płyte z PCI :lol2: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...