Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak bardzo mój wynik jest zaniżony bo testy robie na 1GB ramu w singlu.... dopiero za tydzień odzyskam Duala jak kumpel kupi swoje skill-e.

A próbowałeś dać więcej na pamięci niż 920 ??

Edytowane przez Mirkirst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu widać dużo różnice miedzy 6600ge a 7600gt w oblivionie? Coś mi ostatnio tnie ta gra.

 

Ale u mnie to jeszcze chyba musze troche popracować nad prockiem i pamieciami ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Juz sie nie moge doczekac. Karty 7600 na AGP juz beda za 5 tygodni!

No to wręcz świetnie :mad: Chyba sobie kupie coś w ten czas :mad: Skąd masz to info?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeczywistosci zwykły GS kosztyje ok. 500zł a w newsie jest podane 600zł wiec te 700zł za ta galaxy powinno wynosci ok. 600zł

Czyli i tak sie nie raczej nie bedzie oplacac jak 7600gs od xfx-a kosztuje 530 z taktami 500/900. Ale ten palit rewelacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli i tak sie nie raczej nie bedzie oplacac jak 7600gs od xfx-a kosztuje 530 z taktami 500/900. Ale ten palit rewelacja ;)

Tyle ze XFX ma pamięci DDR2 które wyciągną niewiele więcej, a GDDR3 2.0ns mozna podkrecić do tych 1200mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę przydługawy :/

 

juz nie mogę sie doczekac kiedy w moje łapki wpadnie galaxy. być może uda mi sie załatwić leadteka do porównania wiec moznaby się przekonać jak duze bedą róznice w wydajnosci

 

lece na targi we wrocq ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dlaczego GS a nie GT? Szybkie pytanie, szybką odpowiedź bardzo proszę bo właśnie za chwilę zamierzam kliknąć przycisk 'Kup'

 

Albo może inaczej: przymierzałem się kiedyś do zakupu 6600GT, jednak poczekałem chwilę, i opłaciło mi się to jak widać. Chcę kupić 7600GT PCIe, dobry wybór? GS nie jest przypadkiem słabsza?

 

Nah, sprawdziłem, jest słabsza i to sporo. Przepraszam więc za głupie pytanie, inne może:

 

GeForce 7600 GT Gigabyte 256MB TV & DVI (PCI-E) - dobry wybór? czy może lepiej innego producenta?

Edytowane przez dax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce 7600 GT Gigabyte 256MB TV & DVI (PCI-E) - dobry wybór? czy może lepiej innego producenta?

To zależy za ile ??? :wink:

Najtaniej 7600GT można dostać u MILANSA od Leadteka za 735 zł.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Więc nie ma różnicy jaka firma? Tak patrzyłem, że Gigabyte jest ładny, bo komp i tak bedzie odsłonięty ale z drugiej strony podobno wiatrak jest tak głośny, że pewnie od razu go wymienię ;)

 

swoją drogą Milans to użytkownik forum?

Edytowane przez dax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu z kolegą bym się spierał bo ja mam MSI i dostał mi się ten co widać na dole po powiększeniu:)

a on nie jest na pcb nvidii :lol:

MSI 7600gt

 

a mam jeszcze takie pytanie czy ktoś wie jak zrobić żeby po wyjściu z trybu 3d wentylator spowrotem zwolnił

U mnie pomaga dopiero wyłączenie kompa i powturne jego załączenie żeby karta / wentylacja karty wyszła z trybu 3d do trybu cichego 2d

 

wie ktoś jak temu zaradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu z kolegą bym się spierał bo ja mam MSI i dostał mi się ten co widać na dole po powiększeniu:)

a on nie jest na pcb nvidii :lol:

MSI 7600gt

 

a mam jeszcze takie pytanie czy ktoś wie jak zrobić żeby po wyjściu z trybu 3d wentylator spowrotem zwolnił

U mnie pomaga dopiero wyłączenie kompa i powturne jego załączenie żeby karta / wentylacja karty wyszła z trybu 3d do trybu cichego 2d

 

wie ktoś jak temu zaradzić??

u mnie tez tak było. musisz poprostu poczekacj troche czasu i sam umilknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...