Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko jest gdybanie, poki co nikt tego nie sprawdzil - 128MB vs 256MB na 7600GS.

A to cale gadanie ze 256 przydaje sie tylko w wyzszych rozdzialkach wynika z wczesniejszych doswiadczen kiedy to 256 pakowano na slabsze karty, gdzie samo GPU nie bylo wstanie rozsadnie pociagnac takich rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

miał juz ktos msi 7600gs? bo kupiłem praktycznie nówke za 360zł wydaje mi sie ze sie opłacało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez testy przeprowadze. Na pewno nie bede oszczedzal grafy, nie po to ja kupilem :P Wiec jak poczta sie spisze to w piatek/sobote mozecie sie spodziewac recenzji Galaxy 7600GS DDR3 256MB 500/1000. Jezeli Devilek bedzie mial inna wersje tej grafy u siebie to porownamy rezulataty i bedzie jasnosc :D (mam nadzieje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz testuje XFX 7900GT, fabryczne takty 520/1500 czyli na GPU tyle co gigabyte po OC. na std taktach prawie 5100 w marku 2006 :D

w TRD3 gralem w 1600*1200 AA4 AF16 detale max i srednia klatek to 120 :) skusi sie ktos:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz testuje XFX 7900GT, fabryczne takty 520/1500 czyli na GPU tyle co gigabyte po OC. na std taktach prawie 5100 w marku 2006 :D

w TRD3 gralem w 1600*1200 AA4 AF16 detale max i srednia klatek to 120 :) skusi sie ktos:>

Niemiec chyba chiałeś to napisać w temacie o 7900GT nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechaly karty ;]

wersja z zalmanem ma pamieci 1,2ns, 256 non zalman ma 2ns a 128mb ma 1,4. karty 1280 i 256mb maja alu cooler i niestety nie maja radiatorkow na pamieciach. fotki dam za jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechaly karty ;]

wersja z zalmanem ma pamieci 1,2ns, 256 non zalman ma 2ns a 128mb ma 1,4. karty 1280 i 256mb maja alu cooler i niestety nie maja radiatorkow na pamieciach. fotki dam za jakis czas.

Potwierdzam, wsio się zgadza, sam się trochę zdziwiłem tym brakiem radiatorów no ale hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hwbot.org/result.do?resultId=528803 ;) galaxy 7600GS z zalmanem :)

Nie wiem coś tam porobił ale wynik jakiś nie tego jak dla mnie. Takty z kosmosu, proc na prawie 3GHz i 7k tylko :blink:

Toż to nie może tak być, bo na prawie nie kręconym 6800GS (AGP) i Sempron (Socket A)@2.2GHz miałem prawie 6100 w 05. Coś ten wynik masz za mały. Ale taktowania grafy fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc w tym marku mało daje.. nie zapominaj ze ta karta ma tylko 128 bit. wynik jaknajbardziej w normie bo:

 

1)na leadteku 655/1820 miałem 7260 pkt

2) karty galaxy mają troche niższe wyniki niż konkurencja. ide testowac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba zmienie zdanie i kupie tego z zalmanem bo ma swietne memki xD Ciekawe czy wszsytkie sie kreca chociaz do 620/1600 :blink:

mógłbyś przestac pisac posty które nie wnoszą nic do tematu?....

 

mam jedna grafe na warsztacie i z ciekawosci sprawdzilem i poszla na 650/850 i tak sobie loopinguje od 2h w marku 2k3. grafa z hurtowni a nie zadna do testow.

 

Ta karta ma zworke od zwiększania vcore :>? Rdzen podkrecił się lepiej niz na moim GT...nice. Co do nizszych wynikow kart Galaxy - w przypadku 6600GE była to prawda, karta miała nizsze wyniki na tych samych taktowaniach co pełny GT, pewnie przez to ze ma inne timingi pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...