Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

istnieją jakieś bios mody ołówkowe do 7600gs? bo jesli tak to przydał by sie w faq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś z guciem eksperymenotwaliśmy troche z 7600GS by galaxy. ogólnie to sie chłopak najadł troche strachu i nerwów bo mu dałem zły bios przez przypadek ;) ale sie za to nauczył troche ;)

 

Galaxy pisało mi ze można zmieniać napięcie za pomocą biosu - nie można. uszykowałem kilka różnych i gucio wgrywał po kolei. nie przynosiło to skutków zamierzonych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

myślałem o vmodach napisałem o bios modach... mój bład

może sie pobawie dzisiaj troszczke z vmodami

widziałem, że masz winfasta, jakie były jego max takty bez vmodów i jakie po?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj wynik na 7600GS z ddr3:

Dołączona grafika

Więcej z niej nie wycisne.

 

Modyfikacje biosu nvBiosem też nie dają u mnie żadnego efektu. Nie tylko w kwestii woltów, ale również wydajności chłodzenia -> ucho i temperraturki mówią to samo;)

A próbowaliście wgrać bios od 7600GT, jestem ciekawy co by to dało, robiłem tak ze swoją 6600Diamond z ddr3 ale nie dało to żadnych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie chce, zwiesza się powyżej tego. Pamięci w grach/markach ok, ale w teście z atiToola sypią artami ;)

też tak macie :? ?

Edytowane przez krasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty wysylam tego samego dnia jak wplynie kasa. ciesze sie, ze dojechaly i jest git. jest to dla mnie najwieksza zaplata :)

Tia ... tez bym tak chciał i z przykrością ztwierdzam ... szkoda że u Ciebie Niemiec nie zamówiłem karty :( Ja kase wpłaciłem w zeszłą niedziele a karty do dzisiaj nie mam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz sie zgarbie albo cos gorszego. Zainstalowalem wina sterki itp bez innych smieci zrobiem testy i zonk myslelm ze lepiej bedize takty 650/1700 :mur: :mur:

 

post-121629-1148148070_thumb.jpgpost-121629-1148148090_thumb.jpg

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te to zauważyłem. w tych galaxy [przy mocnym OC jest juz tak mały przyrost wydajnosci..

 

@Niemiec. bedziesz dodawał wyniki do hwbota ? bo jaknarazie pierwszy jestem ale twoje wyniki ciutkę lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze masz athlona po drugie masz 1gb ramu a ja 512 po trzecie niemiec ma proca "kosmicznego" (czyt. 2 jajka i 4GHz a ja tylko 2600mhz) a i jakich sterow uzywacie?

EDIT: Jestem trzeci :D :D

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage taktowania i rezszte konfigu - wyniki sa w normie

Zeby dogonic Niemca

 

Musielibys cie miec procesor taktowany w okolicach 2,9ghz-3,0 :) - i Pewnie jakie dobre Winbondy Wyostrzone na 255-260 mhz

 

do tego Jakie dobre stery i super zoptymalizowany system

 

 

albo zamiast tamtego - karte 700/1800 mhz :lol:

 

Moze sobie niebawem kupie taka karte to sie poscigamy :wink:

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

czy mógłby ktoś mi podesłac bios z winfasta 7600gs jesli to nie sprawia problemu?

najlepiej na rapidshare albo megaupolad

 

z tego co widziałem w "wilkiej księdze vmodów" jest już vmod do 7600gs inn3d czy czegos tam, gpu podbili do 1.8v i poszło na 720mhz, czyli nizle, pamieci z 1.8 na ok 2v i uwaga dało to 5mhz (10 w ddr) czyli gra nie warta świeczki,

milans z tego co kojarze to winfast ma pamieci teź 2.5ns, więc albo trafiłęs na ciekawą sztuke, albo różnią sie timingami (to drugie bardziej prawdopodobne)

 

dlatego właśnie potrzebny mi jest bios winfasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki moge dodac jak ktos mi screeny zaakceptuje ;]

 

2 jajka w markach poza 3006 nie daja nic, podobnie jak te 4ghz, lepszy wynik pewnie bylby na jakims K8@2,7ghz. a jak juz mowicie, ze moja maszyna taka mocarna to zapomnieliscie dopisac, ze mam AZ 2gb ramu :P

 

 

i jeszcze jedno.

moj os to jest system na ktorym pracuje na codzien, bez optymalizacji a stery to byly 84.21.

 

nie biadolic a do roboty [;

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś mi podesłac bios z winfasta 7600gs jesli to nie sprawia problemu?

najlepiej na rapidshare albo megaupolad

 

z tego co widziałem w "wilkiej księdze vmodów" jest już vmod do 7600gs inn3d czy czegos tam, gpu podbili do 1.8v i poszło na 720mhz, czyli nizle, pamieci z 1.8 na ok 2v i uwaga dało to 5mhz (10 w ddr) czyli gra nie warta świeczki,

milans z tego co kojarze to winfast ma pamieci teź 2.5ns, więc albo trafiłęs na ciekawą sztuke, albo różnią sie timingami (to drugie bardziej prawdopodobne)

 

dlatego właśnie potrzebny mi jest bios winfasta

słabe oc pamiątek spowodowane jest zapewne bardzo wyzyłowanym taktowaniem rdzenia. sekcja zasilania w gf 7600GS nie jest przystosowana do takiego poboru energii.

 

niemiec - masz 2 gb ramu i szalejesz ;) ja mam identyczne takty grafy (czy tam ciut wieksze), opek na 2.8 ghz, świeży windows a wyniki i tak ciut niższe.

 

odezwij sie do mnie na GG to ci puszcze ten biosik na mail :) (jak to dobrze zgrywac biosy wszystkich kart jakie się miało do tej pory ;) )

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec - masz 2 gb ramu i szalejesz ;) ja mam identyczne takty grafy (czy tam ciut wieksze), opek na 2.8 ghz, świeży windows a wyniki i tak ciut niższe.

No a ja mam 512 ramu i sempa 2.6 i 1k pkt mniej niz niemiec w 2003 ;] A i zainstalowalem 84.56 i wyniki sie poprawily w 2003 o 19 pkt a w 2005 o 8 pkt xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...