Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze Double !!!

 

Mysle ze post ma jakies "wieksze znaczenie" :D :D

 

Wlasnie sobie pomalu v mody szykuje :)

 

jak juz cos ze Świdrem obmyslimy to damy napewno znac :)

 

Narazie kazdy obmysla po swojemu... potem pomyslimy razem i porownamy :)

 

A Tu dla Pomocy :rolleyes:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Pozdro 600

 

And Stay Tuned :)

 

Wersja 128 i 256MB nie roznia sie wygladem wiec jesli cos wymyslimy to bedzie uniwersalne :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy wymyślcie, przetestujcie i opatentujcie a ja napisze jak sie sprawuje [bez ryzyka :P]

 

Sector19 coś mało można zobaczyć na twoim zdjęciu... żeby ise nie chwalić moje było lepsze :)

to zdjecie zapozyczone... karte mam identyczna... a sam nie mam Cyfrowki :/...

 

Moje autorskie zdjecia beda jutro jak dotrze do mnie Canon EOS D350 B)

 

Wtedy beda zblizenia itp. itd.

 

Ps. NO RISK NO FUN !!!

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa RISK RISK i grafika zawiśnie na ścianie :)

 

a więc.

1 linia: [takie pochyłe f] PF8AF

2 linia: [takie pochyłe 7] 4ACT08

 

a zbliżenia na wszystko moge zrobić zaraz tylko powiedzcie na co :)

 

i BF2 mi chodzi, zainstalowałem FW 84.21 i reinstall bf.... kurde... 512ramku to o połowe za mało... takie rzuty ma co 5 sek na max detalach... myslicie ze 1GB geili wystarczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa RISK RISK i grafika zawiśnie na ścianie :)

 

a więc.

1 linia: [takie pochyłe f] PF8AF

2 linia: [takie pochyłe 7] 4ACT08

Jakby sie Tobie nudzilo to ja juz mam 2 Pdf'y od tego ukladu :)

 

Pdf1

Pdf2

 

Oba sa identyczne tylkoze od innych producentow :)...

 

Ale tresc wedlug specyfikacji.

 

Ah i Ps. Nie mozna odrazu podchodzic do wszystkiego ze "zawisnie na scianie" :)

 

Ps.2 MOglbys sfotografowac ten uklad i otaczajace go rezystorki jesli masz czas :)

 

Ps3. Chlopaki czytaliscie tego PDF'a z ukladu na awersie plytki ??

 

popatrzcie...

 

PDF ISL6534

 

Bardzo ladnie opisane wszystko !

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intersil zawsze ma ładne pdf'y... :)

FB1 i FB2 mi coś dzwięczy w uszach... :blurp:

tez cos mi tam w glowie swita... ale kurcze ten uklad z przodu maly jest nie wiem czy moja lutownica tam dojade <_< ale sie zrobi...

 

Fb1 Napewno bo to na brzegu :) z Fb2 to oczaplasow dostane :) no ale NAJPIERW MUSZE MIEC PLYTE :) Czekam dzis na pana z poczty... jak nei bedzie go to bede zly :angry:

 

EDIT:

 

Wlasnie doszla Plyta !! Tylko miala przyjsc z pamieciami dla kolegi a tu ni widu ni slychu pamieci :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

taa RISK RISK i grafika zawiśnie na ścianie :)

 

a więc.

1 linia: [takie pochyłe f] PF8AF

2 linia: [takie pochyłe 7] 4ACT08

 

a zbliżenia na wszystko moge zrobić zaraz tylko powiedzcie na co :)

 

i BF2 mi chodzi, zainstalowałem FW 84.21 i reinstall bf.... kurde... 512ramku to o połowe za mało... takie rzuty ma co 5 sek na max detalach... myslicie ze 1GB geili wystarczy? ;)

Do full deteali w BF2 nie wystarczy 1 gb. Na 1.5 GB mapy sie laduja koszmarnie dlugo i pojawiasz sie w srodku pola bitwy jak wszystkie flagi sa po przejmowane. Graj na medium z 1 gb ramu to bedzie ok i komfort, na 512 to w low bedziesz mial scinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez cos mi tam w glowie swita... ale kurcze ten uklad z przodu maly jest nie wiem czy moja lutownica tam dojade <_< ale sie zrobi...

 

Fb1 Napewno bo to na brzegu :) z Fb2 to oczaplasow dostane :) no ale NAJPIERW MUSZE MIEC PLYTE :) Czekam dzis na pana z poczty... jak nei bedzie go to bede zly :angry:

 

EDIT:

 

Wlasnie doszla Plyta !! Tylko miala przyjsc z pamieciami dla kolegi a tu ni widu ni slychu pamieci :)

Spokojnie :) Miernik w dłon i sie dowiemy do kąd prowadzą ścieżki z fb1 i fb2 -> rezystorki :) tam łatwiej będzie przylutowac to raz, a dwa można pierw ołówkiem sie pobawic :)

 

PS. Dobrze, że jest mobo :)

PS2. Czekam na foty z zoomem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do full deteali w BF2 nie wystarczy 1 gb. Na 1.5 GB mapy sie laduja koszmarnie dlugo i pojawiasz sie w srodku pola bitwy jak wszystkie flagi sa po przejmowane.

Bzdura! Ja mam 1GB i jakoś nie mogę narzekać, żeby się grało mało komfortowo :) Nie ma żadnych frame-drop'ów nawet jak jest duża zadyma , a mapy jak to mapy trochę się ładują :wink: Jak się ma w mierę silną grafę z min. 256MB to do granie w BF2 w maks. detalach wystarczy 1GB ramu systemowego, wiem to z autopsji :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lol... niezle bajki wyspisujesz.

Na 1 gb granie z all na full i aax2 Afx4 1024x768 a nawet nizej jest nie mozliwe.

Juz pomijam fakt ze pojawiasz sie na mapce kiedy bitwa juz sie zaczela na dobre, gra sie tnie niemilosiernie. Zreszta poczytaj na forum bf2.pl i nikt ci nie napisze ze na 1 gb w full ustawieniach da sie grac.

Zmniejsz sobie detale albo dokup chociaz 512 mb ramu to dopiero poczujesz co to komfort i szybkie wczytywanie sie mapki.

 

Sry za ot, jak masz cos jeszcze to pisz na priv a nie tutaj.

 

Ja juz mam kase i bralbym tego 7600GS 256 mb od Niemca ale kurcze cos nie odpisuje a na allegro nie ma tej grafy wystawionej :/

Moze ktos ma? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem czy extremalne podnoszenie taktowań ma wpływ na ilość wyświetlanych klatek i zarówno w Oblivion jak i Codemned: Criminal Origins nie ma wpływu na FPS po przekroczeniu 670MHz na gpu i 830 MHz na DDR. W 3Dmarku05 jest różnica ale w grach już nie ma. Jest taka sama ilość max. FPS. Ciekawa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc , rozpracowaliście vmoda na 7600gs

 

tylko najpierw znajdzcie , punkty vgpu i vmem

Spoko :) Bedzie wszystko, z tym to już nie problem ;) Może nawet arta na purepc sie zrobi... sądze, że to dobry pomysł :) Oczywiscie jak wszytko bedzie działac i bedą fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty. na 512mb odpalił sie dość szybko [grafa na max] i co pare sekund skakał a tak to chodził płynnie. mam jakies ramki SpecTEK z 220mhz idą 2,5-3-3-8 1T

 

630/1400 idzie spokojnie [w bf2 niestety 1400 to ciut za dużo i takie czasem mini artefakciki chodzą na dymie :P]

 

jesli zrobimy Vmoda to bedziemy 1 w całym swiecie [bo jesli robicie tzn ze nie ma?] ;)

 

czego mam foty walnąć? moge podzielic na 3 czesci karte i kazda zrobic w 2xxx x 1xxx piksli

 

a nie mozna poprostu miernikiem jeździć i patrzeć gdzie jest napięcie podobne do tego co na gpu? :P nie wiem... ja tu tylko robie zdjęcia....

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz... oczywiście że GALAXY.... ma DDR3 PAlit to wg mnie cienizna a Forsa to chyba najgorszy możliwy badziew.... mój kumpel co 3 miesiace servisuje 6600gt bo sie psuje.... NIE PODKRĘCANY

 

kup z ddr3 bo ddr2 ma BARDZO lipne wyniki

 

http://bino.pl/go/_info/?user_id=29285 dozbieraj CHOCIAŻ do tej... bo niema co w ddr2 na przyszłośc investowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zrobimy Vmoda to bedziemy 1 w całym swiecie [bo jesli robicie tzn ze nie ma?] ;)

nie bądż pewien , aplikacja układu isl6534 jest ogólnie dostępna w internecie , vmod jest bardzo prosty i praktycznie zawsze taki sam - wyjście jest połączone z pwm(nóżka fb - sprzeżenie ujemne) jest to zarazem stabilizacja , jeżeli napięcie na fb spada to nap. wyjściowe rośnie

 

ten pwm jest także wykorzystywany w 7800gtx , ale tylko do zasilania pamięci

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

w którym miejscu ta cena jest taka przystęna? na ich stronei pozatym majataniej, niemiec tez taniej załatwiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko wybrani maja te grafy z memkami 1.2 ns ^^

BTW. Jakie sa najlepsze stery do 7600 gs?

póki co chyba najnowsze .. jakby nie bylo forceware caly czas jest optymalizowany pod serie 7xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...